Férfi kézilabda-vb: Pérez kedden utazik, Katzirznak nincs törése

MTI MTIMTI MTI
2011.01.17. 21:15
Pérez Carlos kedden utazik a svédországi kézilabda-világbajnokságon szereplő magyar válogatotthoz, és kiderült, hogy a brazilok ellen hétfőn megsérült Katzirz Dávidnak nincs ujjtörése.

A csapattól hétfőn este kapott információ szerint Pérez kedden délután utazik az együtteshez, ám még nem nevezik be a tornára. A 39 éves átlövő kiutaztatása azt szolgálja, hogy ha majd pályára lép, akkor azt pihenten tegye meg. Az eddigi eredmények alapján az tűnik logikusnak, hogy a félidőnként még mindig 10-15 percig világklasszis teljesítményre képes játékos a középdöntőben szerepeljen, ugyanis klubja, az MKB Veszprém három vb-mérkőzést engedélyezett számára.

Hétfőn este az is kiderült, hogy Katzirznak a bal kezén – vagyis nem a lövő kezén – nincs törés, a kis- és gyűrűsujja visszahajlott, erős ficam és zúzódás keletkezett, és nagy valószínűség szerint kedden, a japánok ellen nem tudja vállalni a játékot, feltéve, ha fájdalmai nem csökkennek.

Legfrissebb hírek

Kézilabda: jön a Veszprémmel a fiú ifjúsági BL négyes döntője

Utánpótlássport
11 órája

Horvát–spanyol és dán–szlovén csata lesz – kisorsolták a férfi kézilabda-vb csoportbeosztását

Kézilabda
2026.06.10. 19:01

Kézi: odaértek az akadémiák közé a Budaörs korosztályos leánycsapatai

Utánpótlássport
2026.06.10. 14:05

Magyarország évtizedekre elköszönt, Salvatore Schillaci beköszönt – vb-videók

Minden más foci
2026.06.09. 14:49

Kézi: történelmet írtak a debreceni lányok az ifi BL négyes döntőjében

Utánpótlássport
2026.06.08. 19:20

Kézilabda: a Veszprém az U20-as, az FTC az U18-as fiúbajnok

Utánpótlássport
2026.06.07. 20:27

Kézi: nagy csatában kikapott a Győr a Bukaresttől az ifi leány BL-ben

Utánpótlássport
2026.06.06. 14:38

Kézilabda: a DVSC nyerte az első elődöntőt az ifjúsági leány BL-ben

Utánpótlássport
2026.06.06. 11:31
Ezek is érdekelhetik