Férfi kézilabda: Ilyés és Mocsai elutazott Lemgóba

2009.07.20. 00:28
Szabadsága lejártával elutazott a német Lemgóba a válogatott Ilyés Ferenc és Mocsai Tamás, mert a szeptemberi BL-selejtezőre és Bundesliga-rajtra készülő klubban hétfőn kezdődik a felkészülés.
Markus Baur edző együttesének Ilyés az egyetlen újonca, míg távozott a csapatból Lars Kaufmann (Göppingen), Jörg Zereike (befejezte) és Malte Schröder (Ahlen).
Legfrissebb hírek

Ilyés Ferenc a szabadkártya-lemaradásról: Nem sportszakmai döntés született...

Kézilabda
2026.06.09. 14:10

Kritika és önkritika – egyelőre nem döntött az MKSZ Chema Rodríguez beszámolójáról

Kézilabda
2026.06.02. 15:11

Az MKSZ jelentkezett a férfi kézilabda-vb egyik szabadkártyájára

Kézilabda
2026.05.19. 12:18

Megalakult az MKSZ utánpótlás-fejlesztési igazgatósága

Kézilabda
2026.05.01. 11:20

Székesfehérváron rendezik meg a kézilabda Szuperkupa-mérkőzéseket

Kézilabda
2026.03.24. 12:22

Imre Bence: Elvárjuk magunktól, hogy megverjük a szerbeket, ha ők jönnek a vb-selejtezőben

Kézilabda
2026.02.03. 14:28

„A célkitűzést nem értük el” – Ilyés Ferenc a férfi kézilabda-válogatott Eb-szerepléséről

Kézilabda
2026.01.28. 21:26

A 2027-es világbajnokság rendezőjeként a magyar küldöttség átvette a női kézilabda-vb zászlaját

Kézilabda
2025.12.14. 21:08
Ezek is érdekelhetik