Tragédia: Szegeden is megemlékeznek Marian Cozmáról

2009.02.08. 12:28
Szegeden, a városi sportcsarnokban délután 4 órakor gyertyás megemlékezést tartanak a vasárnap virradóra meggyilkolt veszprémi kézilabdázó, Marian Cozma emlékére.
Amint Lele Ambrus, az MKB Veszprém legnagyobb hazai riválisa, a Pick-Szeged ügyvezető elnöke az MTI-nek elmondta: a Tisza-parti klub vezetői, játékosai, szimpatizánsai gyűlnek majd össze, így is kifejezve együttérzésüket. A veszprémi gárda román válogatott beállósát, Cozmát vasárnap hajnalban, egy veszprémi szórakozóhely előtt szíven szúrták, és a 26 éves sportoló a kórházba szállítást követően életét vesztette. A klub másik két légiósa, a horvát Ivan Pesic és a szerb Zsarko Sesum súlyos sérülést szenvedett.
Legfrissebb hírek

A Veszprém lett a bajnok, a Budakalász adta a gólkirályt – a férfi kézilabda NB I idénye számokban

Kézilabda
2026.06.20. 12:18

NB II: a válogatott játékos mellett a magyar bajnok középpályás is távozik Szegedről

Labdarúgó NB II
2026.06.17. 17:42

Simán nyert a Füchse, a Veszprém a harmadik helyért játszhat a férfi kézilabda ifi BL-ben

Kézilabda
2026.06.13. 13:00

Megnyílt Veszprémben a Hátsó füves-kiállítás

Labdarúgó NB II
2026.06.11. 19:41

Csütörtökön nyílik meg a veszprémi Hátsó füves-kiállítás

Hátsó füves
2026.06.08. 11:40

Városi kitüntetést kapott a Veszprémből távozó Gasper Marguc

Kézilabda
2026.06.04. 10:42

A Veszprém a Szeged fölé nőtt, de mi vár rá a következő idényben?

Kézilabda
2026.06.04. 08:40

A búcsúzó Bodó Richárd: Elég rendesen elfáradtam érzelmileg, de köszönöm mindenkinek ezt a napot

Kézilabda
2026.06.02. 22:46
Ezek is érdekelhetik