Szegeden, a városi sportcsarnokban délután 4 órakor gyertyás megemlékezést tartanak a vasárnap virradóra meggyilkolt veszprémi kézilabdázó, Marian Cozma emlékére.
Amint Lele Ambrus, az MKB Veszprém legnagyobb hazai riválisa, a Pick-Szeged ügyvezető elnöke az MTI-nek elmondta: a Tisza-parti klub vezetői, játékosai, szimpatizánsai gyűlnek majd össze, így is kifejezve együttérzésüket. A veszprémi gárda román válogatott beállósát, Cozmát vasárnap hajnalban, egy veszprémi szórakozóhely előtt szíven szúrták, és a 26 éves sportoló a kórházba szállítást követően életét vesztette. A klub másik két légiósa, a horvát Ivan Pesic és a szerb Zsarko Sesum súlyos sérülést szenvedett.
Legfrissebb hírek

Megnyílt Veszprémben a Hátsó füves-kiállítás
Labdarúgó NB II
2026.06.11. 19:41

Csütörtökön nyílik meg a veszprémi Hátsó füves-kiállítás
Hátsó füves
2026.06.08. 11:40
Ezek is érdekelhetik





