Kedden délután érkezett a hír, hogy a Magyar Kézilabda-szövetség fellebbviteli bizottsága megváltoztatta a fegyelmi bizottság döntését.
Az új határozattal a szövetség jóváhagyta Ilyés Ferenc ötszázezer forintos büntetését Luka Zvizej megrúgásáért, s emellett még két mérkőzésre is eltiltotta a Veszprém kiválóságát.
Legfrissebb hírek

Megalakult az MKSZ utánpótlás-fejlesztési igazgatósága
Kézilabda
2026.05.01. 11:20
Ezek is érdekelhetik






