Kézilabda, férfi KEK, nyolc között az MKB Veszprém

2008.02.16. 18:05
A férfi kézilabdázók harmadik számú nemzetközi kupasorozatában a KEK-ben a negyeddöntőbe jutott az MKB Veszprém együttese, amely kettős győzelemmel búcsúztatta a román Steaua Bucuresti gárdáját.
Az első összecsapást hazai pályán nyolc góllal nyerte Mocsai Lajos vezetőedző csapata (31-28), nem sok esélyt adva román ellenfelének a visszavágón.A továbbjutás aztán egy pillanatig sem volt kérdéses, hiszen a veszprémiek már a félidőben öttel elhúztak és a végén nyolcnál álltak meg.
KEK, férfiak, nyolcaddöntő, visszavágó:
Steaua Bucuresti (román) - MKB Veszprém 26-34 (12-17)
Továbbjutott: a Veszprém, kettős győzelemmel, 65-49-cel
KEK, férfiak, nyolcaddöntő, visszavágó:
Steaua Bucuresti (román) - MKB Veszprém 26-34 (12-17)
Továbbjutott: a Veszprém, kettős győzelemmel, 65-49-cel
Legfrissebb hírek

A Veszprém lett a bajnok, a Budakalász adta a gólkirályt – a férfi kézilabda NB I idénye számokban

Kézilabda
2026.06.20. 12:18

Simán nyert a Füchse, a Veszprém a harmadik helyért játszhat a férfi kézilabda ifi BL-ben

Kézilabda
2026.06.13. 13:00

Megnyílt Veszprémben a Hátsó füves-kiállítás

Labdarúgó NB II
2026.06.11. 19:41

Csütörtökön nyílik meg a veszprémi Hátsó füves-kiállítás

Hátsó füves
2026.06.08. 11:40

Városi kitüntetést kapott a Veszprémből távozó Gasper Marguc

Kézilabda
2026.06.04. 10:42

A Veszprém a Szeged fölé nőtt, de mi vár rá a következő idényben?

Kézilabda
2026.06.04. 08:40

A búcsúzó Bodó Richárd: Elég rendesen elfáradtam érzelmileg, de köszönöm mindenkinek ezt a napot

Kézilabda
2026.06.02. 22:46

Már Szegeden bajnok lehet a Veszprém a férfi kézilabda NB I-ben

Kézilabda
2026.06.02. 09:47
Ezek is érdekelhetik