EBEL: elődöntős a Klagenfurt és a Salzburg; javítana a Volán

2015.03.16. 09:36
Hétfőn 19.15 órától játssza az Fehérvár AV 19 jégkorongcsapata az EBEL negyeddöntőjének ötödik meccsét a Vienna Capitals ellen – a találkozót a Nemzeti Sport Online élőben közvetíti –, összesítésben 2–2-es állásról folytatva az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharcot. Rob Pallin, a Volán vezetőedzője elmondta: csapatának az első öt percben úgy kell játszania, hogy az ellenfélben ismét tudatosuljon, hogy hol is jár.

A fehérváriak hazai győzelemmel, majd idegenbeli sikerrel kezdték a negyeddöntős sorozatot, ám a bécsiek vendégként szépítettek, majd házigazdaként pénteken egyenlítettek.

EBEL
NEGYEDDÖNTŐ, 5. MÉRKŐZÉS
Salzburg–Villach 4–1
(0–0, 1–0, 3–1)
Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc állása: 4–1, a Salzburg javára

Znojmo–Klagenfurt 1–2 – h.u. (0–0, 1–0, 0–1, 0–1)
Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc végeredménye: 4–1, a Klagenfurt javára

Linz–Bozen 5–4 (0–3, 1–1, 4–0)
Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc állása: 3–2, a Linz javára