F1: megjelent a Nemzeti Sport Magazin legújabb száma!

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2021.03.12. 10:28
Megjelent a Nemzeti Sport Magazin legújabb száma, amely a március végén rajtoló F1-es idénnyel foglalkozik!

A tavalyi, korántsem teljes Formula–1-es idény után március végén elkezdődik a 2021-es évad, amely most is számos érdekességet ígér.
A tavalyi, korántsem teljes Formula–1-es idény után március végén elkezdődik a 2021-es évad, amely most is számos érdekességet ígér.

A legfontosabb talán, hogy a jelenleg Michael Schumacherrel együtt a sportág trónján ülő Lewis Hamilton az esztendő végén egyedüli uralkodó lesz-e, azaz megszerzi-e nyolcadik világbajnoki címét, s nem mellesleg a 100. futamgyőzelmet is elérheti – magazinunkban összehasonlító írást találnak a két korszakos zseniről.

Emellett bemutatjuk a fizetős pilótából jól fizetett sztárrá váló Sergio Pérezt, portrét olvashatnak a száguldó cirkuszhoz most csatlakozó Mick Schumacherrről, a 2020-ban történtek kapcsán felidézzük a Ferrari történelmi mélypontjait, megnézzük, mi lehet az oka, hogy elapadni látszik a Red Bull-akadémia tehetségforrása, s érdekes összeállítást készítettünk a F1 évtizedeinek versenyzőtípusairól.

Mindezek mellett 100 oldalas magazinunkból természetesen nem hiányozhat a 10 csapat 20 pilótájának bemutatása, miként a versenynaptárban szereplő 23 helyszínről készült legfontosabb és legérdekesebb információk sem.

Keresse az újságárusoknál!

Legfrissebb hírek

A Sauber megújult festéssel készül a Miami Nagydíjra – képek

F1
1 órája

Colapinto már Imolában válthatja Doohant az Alpine-nál?

F1
3 órája

Vettel: A gyermekeim azt mondták, hogy már nem versenyezhetek

F1
6 órája

A Ferrari jelentős fejlesztési csomaggal készül Imolára

F1
22 órája

Ocon elégedett a Formula–1 történetének első női versenymérnökével

F1
23 órája

F1: „Két első számú pilótánk van” – Zak Brown

F1
Tegnap, 15:03

Ezt már fújhatja: lemaradt Max Verstappenről apja legnagyobb szponzora

F1
Tegnap, 12:50

Pérez a visszatérés kapujában – ő a jövőre bemutatkozó Cadillac első számú jelöltje

F1
Tegnap, 12:24
Ezek is érdekelhetik