F1: ezzel a képpel üzent Hamilton a világbajnok Rosbergnek
Nico Rosbergnek, a Formula–1 újdonsült világbajnokának üzent csapattársa, a háromszoros világbajnok Lewis Hamilton.
„Akkoriban azt mondtuk, mindketten világbajnokok leszünk, most pedig azok is vagyunk! Gratulálok, Nico, mindent megtettél, amit egy bajnok megtehet. Megérdemelted!” – írta Hamilton.
Legfrissebb hírek

A Mercedest aggasztja a McLaren tempója az Osztrák Nagydíjon
F1
2026.06.26. 22:45
Ezek is érdekelhetik







