F1: Alonsónak még fájdalmai vannak; az ülése is eltörött

Vágólapra másolva!
2016.03.29. 13:13
Az idénynyitó Formula–1-es Ausztrál Nagydíjon csúnya balesetet szenvedő Fernando Alonsónak (McLaren) még mindig vannak fájdalmai, ennek ellenére ott lesz a hétvégi bahreini futamon.

A 34 éves pilóta nehéz napokat élt át Melbourne óta, a Twitteren is jelezte, problémája van az alvással, fejfájás gyötri és kénytelen sok tablettát szedni.

 



 

Jürgen Lindemann, az FIA egyik orvosa a Der Spiegelnek közben elmondta, bár az F1-es autók nagyon biztonságosak, Alonsónak szerencséje volt a balesetnél, amit az is mutat, hogy a hatalmas bukásban eltört az ülése. Az FIA emiatt külön vizsgálatot is indított az ügyben.

Legfrissebb hírek

„A kipufogójával szeretkezik körről körre” – Hornert lenyűgözi a McLaren

F1
16 órája

Két helyszín, három teszt és egy szombati futam – az F1 több bejelentést tett 2026 kapcsán

F1
17 órája

„Olyan volt, mintha a világbajnoki címért küzdene!” – Bortoleto azt hitte, kíméletesebb lesz vele Alonso

F1
18 órája

F1 75: Jim Clark beragadt a rajtnál, Graham Hill egérutat nyert a vb-csatában

F1
18 órája

„Norris lenyomta Piastrit, Verstappen elköszönt” – nemzetközi sajtóvisszhang az Osztrák Nagydíj után

F1
19 órája

Piastri: Az Alpine még ennyi év után is megtalálja a módját, hogy kib.sszon velem!

F1
20 órája

„Talán picit túlfeszítettem a határokat” – Piastri és Norris is élvezte az intenzív csatát a győzelemért

F1
2025.06.29. 19:29

Verstappen reméli, hogy többet nem emlegetik a bajnoki esélyeit; Antonelli rajtbüntetést kapott

F1
2025.06.29. 17:52
Ezek is érdekelhetik