F1: Hamilton az élen, de újabb butaság miatt az autóját törte
Lewis Hamilton volt a leggyorsabb a Kanadai Nagydíj második szabadedzésén, de a tréning negatív főhőse is a Mercedes vb-éllovasa volt. Egy órával az edzés megkezdése után eleredt az eső, mindenki a boxba állt. Mivel szombatra és vasárnapra szép időt jósolnak, semmi értelme nem lett volna kimenni. Ám a Mercedes két pilótája kiment a pályára, már csak a közönség szórakoztatására is. Csakhogy hatalmas hiba volt nem az esőgumikon, hanem az intermediate abroncsokon kiküldeni Hamiltont és Nico Rosberget. Az angol össze is törte az autóját.
Legfrissebb hírek

A Mercedest aggasztja a McLaren tempója az Osztrák Nagydíjon
F1
2026.06.26. 22:45
Ezek is érdekelhetik







