F1: kiszáll, de az is lehet, hogy csapatot vesz a Renault
Többféle lehetőségen, így akár a Formula–1-ből való távozáson is gondolkodnak a Renault-nál.
Cyril Abiteboul, a francia autógyár F1-es részlegének ügyvezető igazgatója a Malajziai Nagydíjon beszélt arról, hogy a cég – amely jelenleg motorszállítóként van jelen a száguldó cirkuszban – akár ki is szállhat a sorozatból, amennyiben az ottani jelenléte marketingszempontból kedvezőtlen számára. Ez főként az elmúlt időszak gyenge szereplése miatt lehet így.
Ezzel szemben egy olyan lehetőségen is gondolkodnak a Renault-nál, miszerint megvásárolnák az egyik istállót, minden bizonnyal a Toro Rossót, és gyári csapattal indulnának harcba az autósport elitkategóriájában.
Legfrissebb hírek

Hamilton olyat tett, amire előtte csak Fangio volt képes
F1
2026.06.16. 11:47

Elképesztő, miért esett ki Hülkenberg a Katalán Nagydíjon
F1
2026.06.15. 07:57
Ezek is érdekelhetik






