F1: Sokkal több van a Ferrariban - Räikkönen
Kimi Räikkönen úgy véli, a Ferrari erősebb annál, amit az Ausztrál Nagydíjon mutatott. A finn Formula–1-es pilóta hetedik lett az Ausztrál Nagydíjon, amelyet csapattársa, Fernando Alonso a 4. helyen zárt.
„Ha lesz egy hétvégénk, amelyen már nem kell az autóval adódó problémák miatt aggódnunk, sokkal erősebbek leszünk. Ausztráliában mindkét kocsival gondok támadtak a verseny alatt, remélhetőleg mindet orvosolni tudjuk a következő versenyhétvégére – mondta Räikkönen. – A melbourne-i hétvége előtt nagyjából belőttük, hol állunk, de egyértelmű, hogy nem tartunk ott, ahol terveztük. Az autó több részén is szükség van kisebb módosításokra, az autón és a motoron egyaránt. Ha minden a helyére kerül, és teljesen gondtalan hétvégénk lesz, nagyon más lesz az eredményünk.”
Legfrissebb hírek

Hamilton olyat tett, amire előtte csak Fangio volt képes
F1
2026.06.16. 11:47

Elképesztő, miért esett ki Hülkenberg a Katalán Nagydíjon
F1
2026.06.15. 07:57
Ezek is érdekelhetik






