Fernando Alonso szerint az Ausztrál Nagydíjon elért második helyezése felért egy győzelemmel, főleg, mert sikerült megelőznie Sebastian Vettelt. A Ferrari pilótája szerint továbbra is a Red Bullé a leggyorsabb autó.
„A Red Bull előtt értem célba, ami felér a győzelemmel. Főleg úgy, hogy az eredmény ellenére nyilvánvalóan a címvédőé a leggyorsabb autó – mondta a Kimi Räikkönen mögött másodikként célba érő Alonso. – Ez az eredmény megnyugtat minket, higgadtan utazhatunk Malajziába. A legjobbakkal csatázunk, ez tökéletes szezonkezdet, mindent kihoztunk az autóból, amit lehet."
Legfrissebb hírek

Hamilton olyat tett, amire előtte csak Fangio volt képes
F1
2026.06.16. 11:47

Elképesztő, miért esett ki Hülkenberg a Katalán Nagydíjon
F1
2026.06.15. 07:57
Ezek is érdekelhetik





