F1: Nem értem, miért veszítettük el a korábbi sebességünket - Button

Vágólapra másolva!
2012.04.22. 17:39
Címkék
Jenson Button értetlenül áll a McLaren bahreini lassúsága előtt, az F1-es idénynyitó után még vezető angol a vb 4. versenyét követően visszaesett a 4. helyre, miután Szahírban pont nélkül maradt.

„Az egész versenyen túlkormányozott volt az autó, hiába állítottunk az első légterelőn, a korábbi sebességünk nem jött vissza – mondta Button, aki Ausztráliában győzelemmel kezdte a világbajnokságot, Kínában második lett, de kétszer is pont nélkül maradt, és most tíz egységgel Vettel mögött 4. a vb-pontversenyben. – Nehéz megérteni, mitől ingadozik ennyire pályáról pályára a teljesítményünk, az első három versenyen ugyanis, bár csak egyszer nyertünk, rendre a leggyorsabbak között voltunk."

„A boxutcában rengeteg időt elveszítettünk, s noha Lewis kiállásai hosszabbak voltak az enyémeknél, nekem is volt hat másodperces kerékcserém, ami kétszer olyan hosszú, mint amilyennek lennie kellene" – tette hozzá Button.

Legfrissebb hírek

A háromszoros Stanley-kupa-győztes Fleury egy meccsre visszatér Pittsburghbe

Amerikai sportok
1 perce

Török klubja máris továbbadta Adama Traorét: a volt FTC-támadó Szaúd-Arábiában folytatja

Minden más foci
18 perce

Pelé üzenete az Alattyáni Termelőszövetkezet csapatának

Hátsó füves
48 perce

Halász Bence: Nagyon nagy kedvvel vágok neki a világbajnokságnak

Atlétika
57 perce

Davis-kupa: „Nem tehetek szemrehányást senkinek, ez egy ilyen nap volt” – Bardóczky Kornél

Tenisz
1 órája

Babos Tímea és Luisa Stefani bejutott a Sao Pauló-i tenisztorna döntőjébe

Tenisz
1 órája

Venyercsán Bence a 22. lett, Madarász Viktória nem ért célba az atlétikai vb nyitányán

Atlétika
1 órája

Szombati sportműsor: 26 meccs a Magyar Kupában

Birkózás
9 órája
Ezek is érdekelhetik