F1: Lewis agresszív lesz a rajtnál, ütközés esetén lecsapok - Alonso

2011.06.25. 16:47
Címkék
Fernando Alonso nem csalódott amiatt, hogy csak a negyedik rajtkockát szerezte meg a valenciai Európai Nagydíj időmérő edzésén, mint mondta, csak egy autót kell megelőznie a dobogóért. „Bízik” Lewis Hamiltonban, aki ha újabb balesetet okoz a rajtnál (az angol az előző négy futamon négy ütközésbe keveredett bele), megkönnyíti a ferraris dolgát.

„Örülök, a kanadai után ez volt a legjobb időmérőnk – mondta Alonso. – A Red Bull elérhetetlen, de a McLarennel azonos szinten vagyunk, előttünk is van egy, és mögöttünk is. A versenyen egy autót kell megelőznünk azért, hogy dobogóra álljunk. A legjobb esélyünk a rajt: biztos vagyok benne, hogy Lewis agresszív lesz, és ha karambol történik, készen állok majd."

Legfrissebb hírek

Atlético Madrid: továbbra sincs esély Julián Álvarez távozására – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
11 perce

Dübörög a piac: Tóth Alex a Juvéból kap csapattársat, újabb BL-győztes Trabzonban, Embolo Amerikában – hétfői transzferhíradó

Minden más foci
14 perce

Megvannak a budapesti atlétikai világdöntő magyar indulói

Atlétika
16 perce

Győzelmet hozott a Deseda Ultramaratonon a túlélő üzemmód

Csupasport
38 perce

Európa-bajnok játékost idézett futballjával Vitális Milán

Légiósok
45 perce

Heti program: véget érnek a BL- és El-selejtezők; NB I, PL, La Liga, Serie A és Bundesliga

Egyéb egyéni
1 órája

Gyász: elhunyt az olimpiai bajnok olasz sportlövő

Egyéb egyéni
1 órája

F1: „Norris az egyik legfényesebb futamgyőzelmét aratta” – sajtóvisszhang

F1
1 órája