Formula-1: Vettel újabb álma válik valóra: Berlinben száguldozhat

2010.11.24. 16:32
Címkék
Sebastian Vettel a hét végén Berlinben és Düsseldorfban folytatja a Formula–1-es világbajnoki címének ünneplését. Szombat délelőtt a német főváros egyik legjelentősebb utcáján, a brandenburgi kapuhoz vezető Fan Meilén száguldozik Red Bull-Renault-jával, majd részt vesz az autósport szokásos évadzáró gáláján, az idén Düsseldorfban megrendezendő Bajnokok Tornáján.

A hétköznapokon többsávos sugárútként működő Fan Meile általában a német labdarúgó-válogatott sikereinek ünnepléséül szolgál a szurkolók tömegei számára, de most Vettel és F1-es autója foglalja el.

„Életem egyik  legszebb álma válik valóra ezzel a lehetőséggel" – mondta Vettel, aki a Bajnokok Tornáján (Race of Champions) már állandó vendégnek számít, a legutóbbi három évben Michael Schumacherrel párban megnyerték a nemzetek különversenyét. Vettel az idén is a hétszeres világbajnok párjaként indul.

Legfrissebb hírek

Tollár Imre kölcsönben a Gyirmót FC Győrben folytatja – hivatalos

Labdarúgó NB I
2 perce

Sok múlhat a két új átlövőn a szegedi kézicsapatnál

Kézilabda
17 perce

Dibu Martínez orvosira készül a Chelsea-nél, fejlemények Julián Álvarezről – pénteki transzferhíradó

Minden más foci
26 perce

Meghalt V. Harald norvég király – világ- és Európa-bajnok vitorlázó, olimpikon

Egyéb egyéni
39 perce

Feljelentést tett a Belügyminisztérium a Fradiváros-projekt ügyében

Labdarúgó NB I
53 perce

Kinevezték Pintér Dánielék új edzőjét – még nem kapott munkavállalási engedélyt

Minden más foci
1 órája

A Nyíregyháza válogatott csatárt igazolt – hivatalos

Labdarúgó NB I
1 órája

Red Bull Four 2 Score: Szoboszlai Dominik barátai a világ ellen Torontóban

Minden más foci
1 órája