Formula-1: az argentin José María López lesz a USF1 egyik pilótája

Vágólapra másolva!
2010.01.23. 16:49
Címkék
Az argentin José María López lesz a Formula–1-es versenysorozatban újonc USF1 csapat egyik pilótája a 2010-es szezonban. Ezt a versenyző menedzsere jelentette be azzal a kiegészítéssel: bár a csapattal már mindenben megegyeztek, a hivatalos bejelentésre csupán hétfőn kerül sor.

A 26 éves López 2006-ban tesztelt a Renault-nál, lehetőséghez azonban nem jutott a Formula–1-ben. 2008-ban és 2009-ben hazája túraautó-bajnokságában szerepelt (TC 2000), mindkétszer sikerült megszereznie a bajnoki címet.

Adatbank: A 2010-es szezon Formula–1-es csapatainak pilótái.

Legfrissebb hírek

Szombati sportműsor: NB I, európai csúcsligák, női kézi BL; Babos Tímeáék vb-döntőt játszanak

Birkózás
6 órája

A kézilabda ünnepnapja – Szendrei Zoltán jegyzete

Kézilabda
6 órája

Csendes diadalok – Csinta Samu publicisztikája

Minden más foci
6 órája

Robbie Keane: A pletyka nem érdekel, jól érzem magam a Ferencvárosnál!; Redzic Damir: Sokat szeretnék tanulni Szoboszlai Dominiktól

E-újság
6 órája

WTA-vb: Babos Tímea hat év után újra világbajnok lehet!

Tenisz
6 órája

Férfi kosár Euroliga: a Real Madrid megint megnyerte az el Clásicót

Kosárlabda
6 órája

A Nyíregyháza kilenc, az Újpest tíz gólt rúgva győzött a futsal NB I-ben

Labdarúgó NB I
6 órája

Hiába törte meg a jeget a korábbi Real Madrid-center Elchében, Oyarzabal büntetője pontot ért a Real Sociedadnak

Spanyol labdarúgás
7 órája
Ezek is érdekelhetik