Formula-1: a kormány támogatja a Magyar Nagydíj rendezését

Vágólapra másolva!
2009.06.04. 00:16
Címkék
A kormány döntött arról, hogy biztosítja a feltételeket a Formula–1-es Magyar Nagydíj megrendezéséhez – erősítette meg az MTI információját Budai Bernadett kormányszóvivő szerdán. Az MTI úgy tudja, erről döntött szerdán a kabinet, de a kormányszóvivő további részleteket nem közölt.
Egy héttel ezelőtt a Világgazdaság írt arról, hogy a Pénzügyminisztérium (PM) és az Önkormányzati Minisztériumon a szűkös központi források és az emelkedő jogdíjak miatt nem támogatná a megrendezést 2012-2016 között.A forint gyengülése miatt idén az előirányzott 3,14 milliárd forintnál 1,74 milliárddal kerül többe a magyar államnak a futam megrendezése.
Legfrissebb hírek

Kós Hubert és Márton Luana lett 2025 legjobb sportolója; Vedran Bosnic szerint a tökéletesnél is jobb meccs kell a Szolnok továbbjutásához

E-újság
4 órája

Reménykedők – Jakus Barnabás publicisztikája

Labdarúgó NB I
5 órája

Kivételes élmény – Thury Gábor jegyzete

Spanyol labdarúgás
5 órája

Keddi sportműsor: fontos BL-meccset játszanak a szolnoki kosarasok

Minden más foci
5 órája

Elbukta a városi rangadót, hazai pályán esett ki a PSG a Francia Kupából

Francia labdarúgás
5 órája

Továbbra is rossz passzban a Sevilla, ezúttal a Celtától kapott ki

Spanyol labdarúgás
5 órája

Serie A: a Juventus öt góllal küldte haza a Cremonesét

Olasz labdarúgás
6 órája

Szoboszlai hatalmas gólt lőtt, a Liverpool simán továbbjutott az FA-kupában

Angol labdarúgás
6 órája
Ezek is érdekelhetik