Formula–1: Scuhmacher és Massa is gratulál Hamiltonnak

2008.11.04. 17:21
A hétszeres Formula–1-es világbajnok Michael Schumacher újságíróknak elmondta, hogy gratulál Lewis Hamiltonnak a vasárnap Brazíliában megszerzett világbajnoki címhez, de hozzátette, hogy korábbi csapattársa, Felipe Massa is minden elismerést megérdemel. A brazil arról nyilatkozott a Gazzetta dello Sportnak, hogy Hamilton megérdemelte a végső győzelmet.
„Én még sohasem láttam ilyen izgalmas futamot. Hamilton és Massa is kiválóan versenyzett, mindketten megérdemelték volna a világbajnoki címet. De a sors azt akarta, hogy Hamilton nyerjen” – nyilatkozta Michael Schumacher Portugáliában, miután tesztelt egy szuperbike kategóriájú Ducati motort. Felipe Massa a Gazzetta dello Sportnak arról beszélt, hogy a vasárnapi Brazil Nagydíjat követően telefonon beszélt Michael Schumacherrel, aki gratulált egész éves teljesítményéhez. A Ferrari pilótája azt is hozzátette, hogy ő maga a világbajnok Hamiltonnak szeretne gratulálni.„Szeretnék találkozni Lewisszal és az édesapjával, hogy személyesen is elmondhassam: megérdemelten nyerte meg a vébét” – fogalmazott Massa.
Legfrissebb hírek

A Mercedest aggasztja a McLaren tempója az Osztrák Nagydíjon

F1
28 perce

Antonelli maradt az élen; Russell hatodik a második spielbergi edzésen

F1
5 órája

Antonelli vezérletével a Mercedes volt a leggyorsabb a spielbergi nyitányon

F1
8 órája

FIA: eltörölték az elnökre vonatkozó mandátumkorlátozást

Egyéb autó-motor
Tegnap, 19:02

A Ferrari új motorral támad; a Mercedes kész csapatutasításokat alkalmazni Spielbergben

F1
Tegnap, 17:03

F1: hőségriadó az Osztrák Nagydíjon

F1
Tegnap, 11:38

Formula–1: jövőre plusz egy tesztnapot kapnak a csapatok

F1
2026.06.23. 16:35

KS-ajánló: a Hungaroring 40 éve 40 képen – fotókiállítás a Millennárison

Képes Sport
2026.06.23. 14:52
Ezek is érdekelhetik