El-selejtező: Megérdemelten nyertünk a Győr ellen - Halilhodzic

2010.08.27. 00:00
Címkék
A horvát Dinamo Zagreb két tizenegyesgóllal 2–1-re legyőzte a Győri ETO-t az Európa-liga-selejtező rájátszásának visszavágóján.

„Nagyon nehéz meccs volt, a Győr pedig az első akciójából gólt rúgott. Ez döbbentett rá minket, hogy ez kevés lesz ezen a meccsen, több kell a továbbjutáshoz. Úgy gondolom, hogy megérdemelten nyertünk, hiszen a tizenegyeseken kívül négy-öt nagyobb lehetőségünk is volt, míg ellenfelünk a gólja mellett egy veszélyes szabadrúgást mutatott fel” – mondta a Dinamo vezetőedzője, Vahid Halilhodzic.

Legfrissebb hírek

Spanyol bajnok lett Nathan Reuversszel a Valencia kosárlabdacsapata

Kosárlabda
19 perce

Csongvai Áron klubtársa a svédek egyik vb-reménye

Foci vb 2026
21 perce

Két magyar edző emelte csúcsra a legendás Pumast

Foci vb 2026
26 perce

Vinícius a vb-n is CR7 nyomdokaiba lépett

Foci vb 2026
46 perce

Már Argentína a vb legnagyobb esélyese az Opta szerint

Foci vb 2026
1 órája

Sportlövészet: Nyitrai Anna trapban 18., több világcsúcs a junior-vb-n

Utánpótlássport
1 órája

A mexikói szurkolók újra megadták a módját az ünneplésnek – videók

Foci vb 2026
1 órája

Új korszak indul az FTC női kézilabdázóinál

Kézilabda
1 órája
Ezek is érdekelhetik