PSG: a napokban jelenthetik be Neymar új szerződését!

KOVÁCS SÁRIKOVÁCS SÁRI
Vágólapra másolva!
2021.04.15. 12:55
A PSG játékosa, Neymar nemcsak a BL-elődöntőbe kerülésért, hanem szerződésének hosszabbításáért is harcolt. Fabrizio Romano olasz sportújságíró azonban megnyugtatta a brazil labdarúgó szurkolóit az egyik Twitter-bejegyzésében.

 

 

Úgy tűnik, Neymar marad a PSG-nél (Fotó: AFP)
Úgy tűnik, Neymar marad a PSG-nél (Fotó: AFP)

Neymar új szerződéséről: hetekkel ezelőtt megszületett a megegyezés, innentől már csak idő kérdése mikor lesz hivatalos. A PSG a napokban várja, hogy Neymar is aláírja a szerződést, s a nagy bejelentés már meg is van tervezve” – írja Twitter-bejegyzésében Fabrizio Romano.

 


 

Posztjában azt is megemlítette, hogy a szerződés kitér arra is: amennyiben a PSG-nek sikerül megnyernie a Bajnokok Ligáját, hatalmas bónuszra számíthat a labdarúgó.

 

 

Legfrissebb hírek

Nem tudott leszállni a Real Madrid gépe, törölték a klubvilágbajnoki elődöntő előtti sajtótájékoztatót

Klub-vb
1 órája

Klub-vb: a Fluminensének kémkedett a volt Chelsea-klasszis

Klub-vb
16 órája

Klub-vb: a párizsiaknak kétmeccses eltiltás járt, Huijsennek csak az elődöntőt kell kihagynia

Klub-vb
19 órája

Visszavonta a PSG elleni büntetőjogi feljelentését Mbappé

Spanyol labdarúgás
23 órája

Viharos klubváltása után először a PSG ellen Kylian Mbappé

Klub-vb
Tegnap, 6:48

Párizsba beszökött az ész

Francia labdarúgás
2025.07.07. 11:31

„Ritkán voltam ennyire dühös a félidőben” – Vincent Kompany Musiala sérülése után

Klub-vb
2025.07.06. 09:39

Musialának eltört a szárkapocscsontja, legalább négy hónapos kihagyás vár rá

Klub-vb
2025.07.06. 08:36
Ezek is érdekelhetik