nemzetisport.hu 2018.07.06 14:38 Frissítve: 2019.05.19 20:06

NB II: a 2018–19-es idény teljes menetrendje

Íme, a labdarúgó NB II 2018–2019-es idényének teljes programja!

 

AZ NB I-től búcsúzott Vasas a Monor ellen kezdett a másodosztályban (Fotó: Meder István)
 
 A VÉGEREDMÉNY
1. ZTE FC 38 25 7 6 77–41 +36  82
2. Kaposvári Rákóczi FC 38 21 11 6 62–41 +21  74
3. Gyirmót FC Győr 38 20 5 13 75–50 +25  65
4. Vasas FC 38 18 11 9 73–64 +9  65
5. Budaörs 38 20 4 14 65–46 +19  64
6. Békéscsaba Előre 38 17 9 12 56–49 +7  60
7. Soroksár SC 38 18 5 15 68–61 +7  59
8. ETO FC Győr 38 17 7 14 60–46 +14  58
9. Kazincbarcika 38 16 8 14 59–50 +9  56
10. Nyíregyháza Spartacus FC 38 15 11 12 53–49 +4  56
11. FC Csákvár 38 12 16 10 57–59 –2  52
12. BFC Siófok 38 12 11 15 49–53 –4  47
13. Vác FC 38 11 13 14 44–51 –7  46
14. Dorogi FC 38 10 13 15 54–59 –5  43
15. Tiszakécske VSE 38 9 16 13 34–52 –18  43
16. Budafoki MTE 38 12 5 21 46–66 –20  41
17. Balmazújváros 38 10 10 18 33–48 –15  40
18. Ceglédi VSE 38 8 8 22 35–68 –33  32
19. Mosonmagyaróvár 38 6 13 19 35–61 –26  31
20. Monor 38 7 9 22 49–70 –21  30
Feljutott a Zalaegerszeg és a Kaposvár, kiesett a Cegléd, a Mosonmagyaróvár és a Monor.

1. FORDULÓ (JÚLIUS 29.)
Vác FC–Budafoki MTE 2–1
Balmazújváros–Dorog 0–1
Tiszakécske–Soroksár 0–4
Kaposvári Rákóczi FC–Gyirmót FC Győr 0–2
Nyíregyháza–Kazincbarcika 1–0
Békéscsaba–Mosonmagyaróvár 3–0
ETO FC Győr–Budaörs 0–1
Csákvár–Cegléd 3–3
BFC Siófok–ZTE FC 2–3
Vasas–Monor 2–1


2. FORDULÓ (AUGUSZTUS 5.)
Monor–BFC Siófok 2–0
ZTE FC–Csákvár 1–1
Cegléd–ETO FC Győr 0–4
Budaörs–Békéscsaba 2–2
Mosonmagyaróvár–Nyíregyháza 1–1
Kazincbarcika–Kaposvári Rákóczi FC 2–2
Gyirmót FC Győr–Tiszakécske 5–0
Soroksár–Balmazújváros 1–2
Dorog–Vác FC 1–1
Budafoki MTE–Vasas 1–2


3. FORDULÓ (AUGUSZTUS 12.)
Vác FC–Soroksár 0–0
Balmazújváros–Gyirmót FC Győr 2–1
Tiszakécske–Kazincbarcika 0–0
Kaposvári Rákóczi FC–Mosonmagyaróvár 2–2
Nyíregyháza–Budaörs 0–3
Békéscsaba–Cegléd 2–0
ETO FC Győr–ZTE FC 0–0
Csákvár–Monor 2–1
BFC Siófok–Vasas 1–2
Budafoki MTE–Dorog 3–1


4. FORDULÓ (AUGUSZTUS 19.)
ZTE FC–Békéscsaba 3–1
BFC Siófok–Budafoki MTE 0–0
Vasas–Csákvár 3–3
Monor–ETO FC Győr 2–3
Cegléd–Nyíregyháza 0–0
Budaörs–Kaposvári Rákóczi FC 2–3
Mosonmagyaróvár–Tiszakécske 0–0
Kazincbarcika–Balmazújváros 0–0
Gyirmót FC Győr–Vác FC 3–0
Soroksár–Dorog 1–3

5. FORDULÓ (AUGUSZTUS 26.)
ETO FC Győr–Vasas 2–2
Vác FC–Kazincbarcika 0–2
Balmazújváros–Mosonmagyaróvár 2–0
Tiszakécske–Budaörs 2–1
Kaposvári Rákóczi FC–Cegléd 2–0
Nyíregyháza–ZTE FC 1–2
Békéscsaba–Monor 2–1
Csákvár–BFC Siófok 1–1
Dorog–Gyirmót FC Győr 1–2
Budafoki MTE–Soroksár 1–3


6. FORDULÓ (AUGUSZTUS 29.)
ZTE FC–Kaposvári Rákóczi FC 1–2 (Tv: M4 Sport)
Csákvár–Budafoki MTE 0–0
BFC Siófok–ETO FC Győr 2–1
Vasas–Békéscsaba 0–0
Monor–Nyíregyháza 1–1
Tiszakécske–Cegléd 0–0
Budaörs–Balmazújváros 0–0
Mosonmagyaróvár–Vác FC 1–1
Kazincbarcika–Dorog 1–4
Gyirmót FC Győr–Soroksár 0–3


7. FORDULÓ (SZEPTEMBER 2.)
Nyíregyháza–Vasas 3–3
Vác–Budaörs 1–0
Balmazújváros–Cegléd 2–2
Tiszakécske–ZTE FC 1–2
Kaposvári Rákóczi–Monor 3–2
Békéscsaba–Siófok 2–0
ETO FC Győr–Csákvár 1–3
Soroksár–Kazincbarcika 4–3
Dorog–Mosonmagyaróvár 0–2
Budafok–Gyirmót FC Győr 1–0


8. FORDULÓ (SZEPTEMBER 16.)
ETO FC Győr–Budafok 4–0
Csákvár–Békéscsaba 1–3
Siófok–Nyíregyháza 1–0
Vasas–Kaposvári Rákóczi 2–2
Monor–Tiszakécske 0–0
ZTE FC–Balmazújváros 2–2
Cegléd–Vác 0–1
Budaörs–Dorog 4–1
Mosonmagyaróvár–Soroksár 1–0
Kazincbarcika–Gyirmót FC Győr 1–4


9. FORDULÓ
Szeptember 25., kedd
Békéscsaba–ETO FC Győr 1–0
Szeptember 26., szerda
Vác FC–ZTE FC 1–1
Balmazújváros–Monor 1–0
Tiszakécske–Vasas 1–1
Kaposvári Rákóczi FC–BFC Siófok 1–0
Nyíregyháza–Csákvár 0–1
Gyirmót FC Győr–Mosonmagyaróvár 2–0
Soroksár–Budaörs 1–2
Dorog–Cegléd 2–1
Budafoki MTE–Kazincbarcika 0–0


10. FORDULÓ (SZEPTEMBER 30.)
Békéscsaba–Budafoki MTE 2–0
ETO FC Győr–Nyíregyháza 1–0
Csákvár–Kaposvári Rákóczi FC 3–3
BFC Siófok–Tiszakécske 0–0
Balmazújváros–Vasas 1–1
Monor–Vác FC 1–2
ZTE FC–Dorog 2–1
Cegléd–Soroksár 3–2
Budaörs–Gyirmót FC Győr 1–2
Mosonmagyaróvár–Kazincbarcika 0–3


11. FORDULÓ (OKTÓBER 3.)
Vác FC–Vasas 0–1
Balmazújváros–BFC Siófok 1–1
Tiszakécske–Csákvár 2–0
Kaposvári Rákóczi FC–ETO FC Győr 2–2
Nyíregyháza–Békéscsaba 6–3
Kazincbarcika–Budaörs 4–0
Gyirmót FC Győr–Cegléd 2–0
Soroksár–ZTE FC 1–4
Dorog–Monor 1–1
Budafoki MTE–Mosonmagyaróvár 3–2


12. FORDULÓ (OKTÓBER 7.)
Nyíregyháza–Budafoki MTE 2–0
Békéscsaba–Kaposvári Rákóczi FC 1–1
ETO FC Győr–Tiszakécske 1–1
Csákvár–Balmazújváros 3–0
BFC Siófok–Vác FC 0–0
Vasas–Dorog 1–1
Soroksár–Monor 2–1
ZTE FC–Gyirmót FC Győr 1–0
Cegléd–Kazincbarcika 1–3
Budaörs–Mosonmagyaróvár 3–0


13. FORDULÓ (OKTÓBER 21.)
Csákvár–Vác FC 2–2
Balmazújváros–ETO FC Győr 0–1
Tiszakécske–Békéscsaba 2–1
Kaposvári Rákóczi FC–Nyíregyháza 2–1
Mosonmagyaróvár–Cegléd 0–2
Kazincbarcika–ZTE FC 1–1
Gyirmót FC Győr–Monor 7–3
Soroksár–Vasas 3–1
Dorog–BFC Siófok 0–0
Budafoki MTE–Budaörs 1–2

14. FORDULÓ (OKTÓBER 27–28.)
Szombat

ZTE FC–Mosonmagyaróvár 2–1
Vasárnap
Kaposvári Rákóczi FC–Budafoki MTE 2–1
Nyíregyháza–Tiszakécske 3–3
Békéscsaba–Balmazújváros 2–1
ETO FC Győr–Vác FC 2–2
Csákvár–Dorog 2–0
BFC Siófok–Soroksár 0–0
Vasas–Gyirmót FC Győr 0–4
Monor–Kazincbarcika 1–2
Cegléd–Budaörs 2–0


15. FORDULÓ (NOVEMBER 4.)

Vác FC–Békéscsaba 1–1
Balmazújváros–Nyíregyháza 2–1
Tiszakécske–Kaposvári Rákóczi FC 2–1
Budaörs–ZTE FC 2–0
Mosonmagyaróvár–Monor 0–2
Kazincbarcika–Vasas 2–1
Gyirmót FC Győr–BFC Siófok 2–2
Soroksár–Csákvár 1–1
Dorog–ETO FC Győr 4–3
Budafoki MTE–Cegléd 1–2


16. FORDULÓ (NOVEMBER 7.)
Tiszakécske–Budafoki MTE 3–0
Kaposvári Rákóczi FC–Balmazújváros 1–0
Nyíregyháza–Vác FC 1–2
Békéscsaba–Dorog 2–1
ETO FC Győr–Soroksár 2–0
Csákvár–Gyirmót FC Győr 2–3
BFC Siófok–Kazincbarcika 1–5
Vasas–Mosonmagyaróvár 1–1
Monor–Budaörs 0–2
ZTE FC–Cegléd 1–0


17. FORDULÓ (NOVEMBER 11.)
Vác FC–Kaposvári Rákóczi FC 0–0
Balmazújváros–Tiszakécske 1–2
Cegléd–Monor 1–0
Budaörs–Vasas 2–0
Mosonmagyaróvár–BFC Siófok 1–3
Kazincbarcika–Csákvár 2–3
Gyirmót FC Győr–ETO FC Győr 2–1
Soroksár–Békéscsaba 2–2
Dorog–Nyíregyháza 1–1
Budafoki MTE–ZTE FC 2–3

18. FORDULÓ (NOVEMBER 25.)
Balmazújváros–Budafoki MTE 1–2
Tiszakécske–Vác FC 0–2
Kaposvári Rákóczi FC–Dorog 2–2
Nyíregyháza–Soroksár 2–0
Békéscsaba–Gyirmót FC Győr 0–1
ETO FC Győr–Kazincbarcika 0–0
Csákvár–Mosonmagyaróvár 2–2
BFC Siófok–Budaörs 0–1
Vasas–Cegléd 5–1
Monor–ZTE FC 1–4

19. FORDULÓ (DECEMBER 1–2.)
Szombat

ZTE FC–Vasas 2–3
Vasárnap

Vác FC–Balmazújváros 0–0
Cegléd–BFC Siófok 3–3
Budaörs–Csákvár 1–2
Mosonmagyaróvár–ETO FC Győr 2–0
Kazincbarcika–Békéscsaba 0–0
Gyirmót FC Győr–Nyíregyháza 0–1
Soroksár–Kaposvári Rákóczi FC 0–3
Dorog–Tiszakécske 4–0
Budafoki MTE–Monor 3–2


20. FORDULÓ (DECEMBER 9.)
Budafoki MTE–Vác FC 2–1
Dorog–Balmazújváros 0–0
Soroksár–Tiszakécske1–1
Gyirmót FC Győr–Kaposvár 0–1
Kazincbarcika–Nyíregyháza 1–2
Mosonmagyaróvár–Békéscsaba 3–0
Budaörs–ETO FC Győr 3–1
Cegléd–Csákvár 2–1
ZTE FC–BFC Siófok 6–1
Monor–Vasas 0–2

21. FORDULÓ (DECEMBER 16.)
BFC Siófok–Monor 1–0
Csákvár–ZTE FC 2–1
ETO FC Győr–Cegléd 1–0
Békéscsaba–Budaörs 2–0
Nyíregyháza–Mosonmagyaróvár 1–1
Kaposvári Rákóczi–Kazincbarcika 2–0
Tiszakécske–Gyirmót 3–4
Soroksár–Balmazújváros 4–0
Vác FC–Dorog 1–1
Vasas–Budafoki MTE 4–2

22. FORDULÓ (FEBRUÁR 3.)
Soroksár–Vác FC 3–0
Gyirmót FC Győr–Balmazújváros 4–0
Kazincbarcika–Tiszakécske 5–0
Mosonmagyaróvár–Kaposvári Rákóczi FC 0–1
Budaörs–Nyíregyháza 3–2
Cegléd–Békéscsaba 0–4
Monor–Csákvár 2–2
Vasas–BFC Siófok 0–2
Dorog–Budafoki MTE 2–1

ZTE FC–ETO FC Győr 3–2

23. FORDULÓ (FEBRUÁR 10.)
Budafoki MTE–BFC Siófok 2–1
Csákvár–Vasas 2–3
ETO FC Győr–Monor 2–1
Békéscsaba–ZTE FC 1–2
Nyíregyháza–Cegléd 4–1
Kaposvári Rákóczi FC–Budaörs 0–2
Tiszakécske–Mosonmagyaróvár 1–1
Balmazújváros–Kazincbarcika 1–0
Vác FC–Gyirmót FC Győr 1–1
Dorog–Soroksár 0–2

24. FORDULÓ (FEBRUÁR 17.)
Kazincbarcika–Vác FC 0–5
Mosonmagyaróvár–Balmazújváros 1–1
Budaörs–Tiszakécske 0–0
Cegléd–Kaposvári Rákóczi FC 1–2
ZTE FC–Nyíregyháza 2–1
Monor–Békéscsaba 2–2
Vasas–ETO FC Győr 0–4
BFC Siófok–Csákvár 1–2
Gyirmót FC Győr–Dorog 3–1
Soroksár–Budafoki MTE 0–1


25. FORDULÓ (FEBRUÁR 24.)
Budafoki MTE–Csákvár 2–2
ETO FC Győr–BFC Siófok 1–0
Békéscsaba–Vasas 2–1
Nyíregyháza–Monor 2–1
Kaposvári Rákóczi FC–ZTE FC 1–0
Cegléd–Tiszakécske 1–1
Balmazújváros–Budaörs 2–1
Vác FC–Mosonmagyaróvár 2–1
Dorog–Kazincbarcika 1–2
Soroksár–Gyirmót FC Győr 4–2


26. FORDULÓ (MÁRCIUS 3.)
Budaörs–Vác FC 2–3
Cegléd–Balmazújváros 0–1
ZTE FC–Tiszakécske 4–1
Monor–Kaposvári Rákóczi FC 2–2
Vasas–Nyíregyháza 5–1
BFC Siófok–Békéscsaba 1–0
Csákvár–ETO FC Győr 1–4
Kazincbarcika–Soroksár 2–1
Mosonmagyaróvár–Dorog 1–3
Gyirmót FC Győr–Budafoki MTE 2–1


27. FORDULÓ (MÁRCIUS 6.)
Budafoki MTE–ETO FC Győr 2–1
Békéscsaba–Csákvár 0–0
Nyíregyháza–BFC Siófok 2–0
Kaposvári Rákóczi FC–Vasas 0–0
Tiszakécske–Monor 1–0
Balmazújváros–ZTE FC 0–0
Vác FC–Cegléd 1–0
Dorog–Budaörs 3–0
Soroksár–Mosonmagyaróvár 4–2
Gyirmót FC Győr–Kazincbarcika 1–0

28. FORDULÓ (MÁRCIUS 10.)
ZTE FC–Vác FC 1–0
Monor–Balmazújváros 2–1
Vasas–Tiszakécske 1–0
BFC Siófok–Kaposvári Rákóczi FC 0–2
Csákvár–Nyíregyháza 0–3
ETO FC Győr–Békéscsaba 1–2
Mosonmagyaróvár–Gyirmót FC Győr 2–1
Budaörs–Soroksár 0–1
Cegléd–Dorog 2–2
Kazincbarcika–Budafoki MTE 2–1


29. FORDULÓ (MÁRCIUS 17.)
Budafoki MTE–Békéscsaba 2–1
Nyíregyháza–ETO FC Győr 1–0
Kaposvári Rákóczi FC–Csákvár 1–1
Tiszakécske–BFC Siófok 2–2
Vasas–Balmazújváros 3–2
Vác FC–Monor 1–2
Dorog–ZTE FC 1–2
Soroksár–Cegléd 2–1
Gyirmót FC Győr–Budaörs 1–5
Kazincbarcika–Mosonmagyaróvár 0–0


30. FORDULÓ (MÁRCIUS 31.)
Vasas–Vác FC 7–4
BFC Siófok–Balmazújváros 2–0
Csákvár–Tiszakécske 0–0
ETO FC Győr–Kaposvári Rákóczi FC 3–2
Békéscsaba–Nyíregyháza 0–0
Budaörs–Kazincbarcika 1–2
Cegléd–Gyirmót FC Győr 0–4
ZTE FC–Soroksár 3–0
Monor–Dorog 2–2
Mosonmagyaróvár–Budafoki MTE 0–2


31. FORDULÓ (ÁPRILIS 7.)
Budafoki MTE–Nyíregyháza 2–2
Kaposvári Rákóczi FC–Békéscsaba 0–2
Tiszakécske–ETO FC Győr 0–1
Balmazújváros–Csákvár 1–3
Vác FC–BFC Siófok 2–1
Dorog–Vasas 1–2
Soroksár–Monor 0–2
Gyirmót FC Győr–ZTE FC 1–2
Kazincbarcika–Cegléd 3–0
Mosonmagyaróvár–Budaörs 0–1


32. FORDULÓ (ÁPRILIS 14.)
Vác FC–Csákvár 1–1
ETO FC Győr–Balmazújváros 2–0
Békéscsaba–Tiszakécske 1–2
Nyíregyháza–Kaposvári Rákóczi FC 1–0
Cegléd–Mosonmagyaróvár 1–1
ZTE FC–Kazincbarcika 1–0
Monor–Gyirmót FC Győr 3–3
Vasas–Soroksár 4–0
BFC Siófok–Dorog 1–1
Budaörs–Budafoki MTE 4–2


33. FORDULÓ (ÁPRILIS 21.)
Budafoki MTE–Kaposvári Rákóczi FC 0–1
Tiszakécske–Nyíregyháza 0–0
Balmazújváros–Békéscsaba 0–1
Vác FC–ETO FC Győr 3–1
Dorog–Csákvár 1–0
Soroksár–BFC Siófok 2–6
Gyirmót FC Győr–Vasas 0–1
Kazincbarcika–Monor 0–3
Mosonmagyaróvár–ZTE FC 1–1
Budaörs–Cegléd 1–0


34. FORDULÓ (ÁPRILIS 28.)
Békéscsaba–Vác FC 2–1
Nyíregyháza–Balmazújváros 1–0
Kaposvári Rákóczi FC–Tiszakécske 2–1
ZTE FC–Budaörs 0–2
Monor–Mosonmagyaróvár 2–2
Vasas–Kazincbarcika 3–2
BFC Siófok–Gyirmót FC Győr 3–1
Csákvár–Soroksár 2–1
ETO FC Győr–Dorog 1–1
Cegléd–Budafoki MTE 2–1


35. FORDULÓ (MÁJUS 1.)
Budafoki MTE–Tiszakécske 1–0
Balmazújváros–Kaposvári Rákóczi FC 0–2
Vác FC–Nyíregyháza 1–2
Dorog–Békéscsaba 1–2
Soroksár–ETO FC Győr 2–1
Gyirmót FC Győr–Csákvár 1–1
Kazincbarcika–BFC Siófok 3–2
Mosonmagyaróvár–Vasas 2–1
Budaörs–Monor 3–0
Cegléd–ZTE FC 1–2


36. FORDULÓ (MÁJUS 5.)
Kaposvári Rákóczi FC–Vác FC 1–0
Tiszakécske–Balmazújváros 0–1
Monor–Cegléd 0–1
Vasas–Budaörs 3–3
BFC Siófok–Mosonmagyaróvár 3–1
Csákvár–Kazincbarcika 0–2
ETO FC Győr–Gyirmót FC Győr 1–0
Békéscsaba–Soroksár 3–5
Nyíregyháza–Dorog 2–1
ZTE FC–Budafoki MTE 4–1

37. FORDULÓ (MÁJUS 12.)
Budafoki MTE–Balmazújváros 0–2
Vác FC–Tiszakécske 0–1
Dorog–Kaposvári Rákóczi FC 2–5
Soroksár–Nyíregyháza 4–0
Gyirmót FC Győr–Békéscsaba 3–1
Kazincbarcika–ETO FC Győr 1–3
Mosonmagyaróvár–Csákvár 0–2
Budaörs–BFC Siófok 1–3
Cegléd–Vasas 1–2
ZTE FC–Monor 3–2


38. FORDULÓ (MÁJUS 19.)
Balmazújváros–Vác FC 4–0
Vasas–ZTE FC 0–5
BFC Siófok–Cegléd 2–0
Csákvár–Budaörs 0–4
ETO FC Győr–Mosonmagyaróvár 2–0
Békéscsaba–Kazincbarcika 0–3
Nyíregyháza–Gyirmót FC Győr 1–1
Kaposvári Rákóczi FC–Soroksár 3–1
Tiszakécske–Dorog 1–1
Monor–Budafoki MTE 2–1

2019.06.11 14:44:34

Labdarúgó NB II SOMOGYI ZSOLT

Az MTK-nak nem kell, reméli, lesz olyan klub, amely azt gondolja, egy évig még tud segíteni.

2019.06.04 21:48:40

Labdarúgó NB II SZÖLLŐSI GYÖRGY

NS-VÉLEMÉNY. Szűnjön meg az érdektelen, de drága NB III!

2019.05.24 14:03:24

Labdarúgó NB II FÜZESI BÁLINT

Kevés volt a Vasas nagy sorozata • Büszkék lehetnek Budaörsön és Soroksáron • Nem segített az edzőváltás Cegléden és Óváron.

2019.05.19 14:25:12

Labdarúgó NB II nemzetisport.hu

A Budaörs a Csákvárnak, a Balmaz a Vácnak rúgott négyet • Nyert a Kaposvár • Szépen búcsúzott a Monor.