HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2018.07.06 14:38 Frissítve: 2018.09.19 16:30

NB II: Vasas–Monor az első fordulóban – a teljes menetrend!

Sorsoltak a labdarúgó NB II 2018–2019-es idényére, az élvonalból  nemrég búcsúzó Vasas a Monor, a Balmazújváros pedig a Dorog ellen kezd. A nyitányon a Nyíregyháza a Barcikát, az ETO FC Győr a Budaörsöt, a Kaposvár a Gyirmótot fogadja. Íme, a teljes program!

HIRDETÉS
AZ NB I-től búcsúzó Vasas a másodosztályban próbál szerencsét a 2018–2019-es szezonban (Fotó: Meder István)

 

AZ ÁLLÁS
1. Békéscsaba Előre 8 5 2 1 15–7 +8  17
2. Soroksár SC 8 5 1 2 17–9 +8  16
3. Gyirmót FC Győr 8 5 3 17–8 +9  15
4. ZTE FC 8 4 3 1 14–10 +4  15
5. Kaposvári Rákóczi FC 8 4 3 1 16–13 +3  15
6. Vasas FC 8 3 5 16–13 +3  14
7. Vác FC 8 3 3 2 6–8 –2  12
8. ETO FC Győr 8 3 2 3 15–10 +5  11
9. Budaörs 8 3 2 3 13–9 +4  11
10. FC Csákvár 8 2 5 1 14–13 +1  11
11. Dorogi FC 8 3 1 4 12–14 –2  10
12. Balmazújváros 8 2 4 2 9–8 +1  10
13. Mosonmagyaróvár 8 2 4 2 7–9 –2  10
14. BFC Siófok 8 2 2 4 7–11 –4  8
15. Budafoki MTE 8 2 2 4 7–12 –5  8
16. Nyíregyháza Spartacus FC 8 1 4 3 7–11 –4  7
17. Tiszakécske VSE 8 1 4 3 3–12 –9  7
18. Kazincbarcika 8 1 3 4 9–15 –6  6
19. Monor 8 1 2 5 10–13 –3  5
20. Ceglédi VSE 8 4 4 5–14 –9  4

 
1. FORDULÓ (JÚLIUS 29.)

Vác FC–Budafoki MTE 2–1
Balmazújváros–Dorog 0–1
Tiszakécske–Soroksár 0–4
Kaposvári Rákóczi FC–Gyirmót FC Győr 0–2
Nyíregyháza–Kazincbarcika 1–0
Békéscsaba–Mosonmagyaróvár 3–0
ETO FC Győr–Budaörs 0–1
Csákvár–Cegléd 3–3
BFC Siófok–ZTE FC 2–3
Vasas–Monor 2–1


2. FORDULÓ (AUGUSZTUS 5.)
Monor–BFC Siófok 2–0
ZTE FC–Csákvár 1–1
Cegléd–ETO FC Győr 0–4
Budaörs–Békéscsaba 2–2
Mosonmagyaróvár–Nyíregyháza 1–1
Kazincbarcika–Kaposvári Rákóczi FC 2–2
Gyirmót FC Győr–Tiszakécske 5–0
Soroksár–Balmazújváros 1–2
Dorog–Vác FC 1–1
Budafoki MTE–Vasas 1–2


3. FORDULÓ (AUGUSZTUS 12.)
Vác FC–Soroksár 0–0
Balmazújváros–Gyirmót FC Győr 2–1
Tiszakécske–Kazincbarcika 0–0
Kaposvári Rákóczi FC–Mosonmagyaróvár 2–2
Nyíregyháza–Budaörs 0–3
Békéscsaba–Cegléd 2–0
ETO FC Győr–ZTE FC 0–0
Csákvár–Monor 2–1
BFC Siófok–Vasas 1–2
Budafoki MTE–Dorog 3–1


4. FORDULÓ (AUGUSZTUS 19.)
ZTE FC–Békéscsaba 3–1
BFC Siófok–Budafoki MTE 0–0
Vasas–Csákvár 3–3
Monor–ETO FC Győr 2–3
Cegléd–Nyíregyháza 0–0
Budaörs–Kaposvári Rákóczi FC 2–3
Mosonmagyaróvár–Tiszakécske 0–0
Kazincbarcika–Balmazújváros 0–0
Gyirmót FC Győr–Vác FC 3–0
Soroksár–Dorog 1–3

5. FORDULÓ (AUGUSZTUS 26.)
ETO FC Győr–Vasas 2–2
Vác FC–Kazincbarcika 0–2
Balmazújváros–Mosonmagyaróvár 2–0
Tiszakécske–Budaörs 2–1
Kaposvári Rákóczi FC–Cegléd 2–0
Nyíregyháza–ZTE FC 1–2
Békéscsaba–Monor 2–1
Csákvár–BFC Siófok 1–1
Dorog–Gyirmót FC Győr 1–2
Budafoki MTE–Soroksár 1–3


6. FORDULÓ (AUGUSZTUS 29.)
ZTE FC–Kaposvári Rákóczi FC 1–2 (Tv: M4 Sport)
Csákvár–Budafoki MTE 0–0
BFC Siófok–ETO FC Győr 2–1
Vasas–Békéscsaba 0–0
Monor–Nyíregyháza 1–1
Tiszakécske–Cegléd 0–0
Budaörs–Balmazújváros 0–0
Mosonmagyaróvár–Vác FC 1–1
Kazincbarcika–Dorog 1–4
Gyirmót FC Győr–Soroksár 0–3


7. FORDULÓ (SZEPTEMBER 2.)
Nyíregyháza–Vasas 3–3
Vác–Budaörs 1–0
Balmazújváros–Cegléd 2–2
Tiszakécske–ZTE FC 1–2
Kaposvári Rákóczi–Monor 3–2
Békéscsaba–Siófok 2–0
ETO FC Győr–Csákvár 1–3
Soroksár–Kazincbarcika 4–3
Dorog–Mosonmagyaróvár 0–2
Budafok–Gyirmót FC Győr 1–0


8. FORDULÓ (SZEPTEMBER 16.)
ETO FC Győr–Budafok 4–0
Csákvár–Békéscsaba 1–3
Siófok–Nyíregyháza 1–0
Vasas–Kaposvári Rákóczi 2–2
Monor–Tiszakécske 0–0
ZTE FC–Balmazújváros 2–2
Cegléd–Vác 0–1
Budaörs–Dorog 4–1
Mosonmagyaróvár–Soroksár 1–0
Kazincbarcika–Gyirmót FC Győr 1–4


9. FORDULÓ
Szeptember 25., kedd
Békéscsaba–ETO FC Győr
Szeptember 26., szerda
Vác FC–ZTE FC
Balmazújváros–Monor
Tiszakécske–Vasas
Kaposvári Rákóczi FC–BFC Siófok
Nyíregyháza–Csákvár
Gyirmót FC Győr–Mosonmagyaróvár
Soroksár–Budaörs
Dorog–Cegléd
Budafoki MTE–Kazincbarcika

10. FORDULÓ (SZEPTEMBER 30.)
Békéscsaba–Budafoki MTE
ETO FC Győr–Nyíregyháza
Csákvár–Kaposvári Rákóczi FC
BFC Siófok–Tiszakécske
Balmazújváros–Vasas
Monor–Vác FC
ZTE FC–Dorog
Cegléd–Soroksár
Budaörs–Gyirmót FC Győr
Mosonmagyaróvár–Kazincbarcika

11. FORDULÓ (OKTÓBER 3.)
Vác FC–Vasas
Balmazújváros–BFC Siófok
Tiszakécske–Csákvár
Kaposvári Rákóczi FC–ETO FC Győr
Nyíregyháza–Békéscsaba
Kazincbarcika–Budaörs
Gyirmót FC Győr–Cegléd
Soroksár–ZTE FC
Dorog–Monor
Budafoki MTE–Mosonmagyaróvár

12. FORDULÓ (OKTÓBER 7.)
Nyíregyháza–Budafoki MTE
Békéscsaba–Kaposvári Rákóczi FC
ETO FC Győr–Tiszakécske
Csákvár–Balmazújváros
BFC Siófok–Vác FC
Vasas–Dorog
Monor–Soroksár
ZTE FC–Gyirmót FC Győr
Cegléd–Kazincbarcika
Budaörs–Mosonmagyaróvár

13. FORDULÓ (OKTÓBER 21.)
Vác FC–Csákvár
Balmazújváros–ETO FC Győr
Tiszakécske–Békéscsaba
Kaposvári Rákóczi FC–Nyíregyháza
Mosonmagyaróvár–Cegléd
Kazincbarcika–ZTE FC
Gyirmót FC Győr–Monor
Soroksár–Vasas
Dorog–BFC Siófok
Budafoki MTE–Budaörs

14. FORDULÓ (OKTÓBER 28.)
Kaposvári Rákóczi FC–Budafoki MTE
Nyíregyháza–Tiszakécske
Békéscsaba–Balmazújváros
ETO FC Győr–Vác FC
Csákvár–Dorog
BFC Siófok–Soroksár
Vasas–Gyirmót FC Győr
Monor–Kazincbarcika
ZTE FC–Mosonmagyaróvár
Cegléd–Budaörs

15. FORDULÓ (NOVEMBER 4.)

Vác FC–Békéscsaba
Balmazújváros–Nyíregyháza
Tiszakécske–Kaposvári Rákóczi FC
Budaörs–ZTE FC
Mosonmagyaróvár–Monor
Kazincbarcika–Vasas
Gyirmót FC Győr–BFC Siófok
Soroksár–Csákvár
Dorog–ETO FC Győr
Budafoki MTE–Cegléd

16. FORDULÓ (NOVEMBER 7.)
Tiszakécske–Budafoki MTE
Kaposvári Rákóczi FC–Balmazújváros
Nyíregyháza–Vác FC
Békéscsaba–Dorog
ETO FC Győr–Soroksár
Csákvár–Gyirmót FC Győr
BFC Siófok–Kazincbarcika
Vasas–Mosonmagyaróvár
Monor–Budaörs
ZTE FC–Cegléd

17. FORDULÓ (NOVEMBER 11.)
Vác FC–Kaposvári Rákóczi FC
Balmazújváros–Tiszakécske
Cegléd–Monor
Budaörs–Vasas
Mosonmagyaróvár–BFC Siófok
Kazincbarcika–Csákvár
Gyirmót FC Győr–ETO FC Győr
Soroksár–Békéscsaba
Dorog–Nyíregyháza
Budafoki MTE–ZTE FC

18. FORDULÓ (NOVEMBER 25.)
Balmazújváros–Budafoki MTE
Tiszakécske–Vác FC
Kaposvári Rákóczi FC–Dorog
Nyíregyháza–Soroksár
Békéscsaba–Gyirmót FC Győr
ETO FC Győr–Kazincbarcika
Csákvár–Mosonmagyaróvár
BFC Siófok–Budaörs
Vasas–Cegléd
Monor–ZTE FC

19. FORDULÓ (DECEMBER 2.)
Vác FC–Balmazújváros
ZTE FC–Vasas
Cegléd–BFC Siófok
Budaörs–Csákvár
Mosonmagyaróvár–ETO FC Győr
Kazincbarcika–Békéscsaba
Gyirmót FC Győr–Nyíregyháza
Soroksár–Kaposvári Rákóczi FC
Dorog–Tiszakécske
Budafoki MTE–Monor

20. FORDULÓ (DECEMBER 9.)
Budafoki MTE–Vác FC
Dorog–Balmazújváros
Soroksár–Tiszakécske
Gyirmót FC Győr–Kaposvár
Kazincbarcika–Nyíregyháza
Mosonmagyaróvár–Békéscsaba
Budaörs–ETO FC Győr
Cegléd–Csákvár
ZTE FC–BFC Siófok
Monor–Vasas

21. FORDULÓ (DECEMBER 16.)
BFC Siófok–Monor
Csákvár–ZTE FC
ETO FC Győr–Cegléd
Békéscsaba–Budaörs
Nyíregyháza–Mosonmagyaróvár
Kaposvári Rákóczi–Kazincbarcika
Tiszakécske–Gyirmót
Balmazújváros–Soroksár
VAC FC–Dorog
Vasas–Budafoki MTE

22. FORDULÓ (FEBRUÁR 3.)
Soroksár–Vác FC
Gyirmót FC Győr–Balmazújváros
Kazincbarcika–Tiszakécske
Mosonmagyaróvár–Kaposvári Rákóczi FC
Budaörs–Nyíregyháza
Cegléd–Békéscsaba
ZTE FC–ETO FC Győr
Monor–Csákvár
Vasas–BFC Siófok
Dorog–Budafoki MTE

23. FORDULÓ (FEBRUÁR 10.)
Budafoki MTE–BFC Siófok
Csákvár–Vasas
ETO FC Győr–Monor
Békéscsaba–ZTE FC
Nyíregyháza–Cegléd
Kaposvári Rákóczi FC–Budaörs
Tiszakécske–Mosonmagyaróvár
Balmazújváros–Kazincbarcika
Vác FC–Gyirmót FC Győr
Dorog–Soroksár

24. FORDULÓ (FEBRUÁR 17.)
Kazincbarcika–Vác FC
Mosonmagyaróvár–Balmazújváros
Budaörs–Tiszakécske
Cegléd–Kaposvári Rákóczi FC
ZTE FC–Nyíregyháza
Monor–Békéscsaba
Vasas–ETO FC Győr
BFC Siófok–Csákvár
Gyirmót FC Győr–Dorog
Soroksár–Budafoki MTE

25. FORDULÓ (FEBRUÁR 24.)
Budafoki MTE–Csákvár
ETO FC Győr–BFC Siófok
Békéscsaba–Vasas
Nyíregyháza–Monor
Kaposvári Rákóczi FC–ZTE FC
Cegléd–Tiszakécske
Balmazújváros–Budaörs
Vác FC–Mosonmagyaróvár
Dorog–Kazincbarcika
Soroksár–Gyirmót FC Győr

26. FORDULÓ (MÁRCIUS 3.)
Budaörs–Vác FC
Cegléd–Balmazújváros
ZTE FC–Tiszakécske
Monor–Kaposvári Rákóczi FC
Vasas–Nyíregyháza
BFC Siófok–Békéscsaba
Csákvár–ETO FC Győr
Kazincbarcika–Soroksár
Mosonmagyaróvár–Dorog
Gyirmót FC Győr–Budafoki MTE

27. FORDULÓ (MÁRCIUS 6.)
Budafoki MTE–ETO FC Győr
Békéscsaba–Csákvár
Nyíregyháza–BFC Siófok
Kaposvári Rákóczi FC–Vasas
Tiszakécske–Monor
Balmazújváros–ZTE FC
Vác FC–Cegléd
Dorog–Budaörs
Soroksár–Mosonmagyaróvár
Gyirmót FC Győr–Kazincbarcika

28. FORDULÓ (MÁRCIUS 10.)
ZTE FC–Vác FC
Monor–Balmazújváros
Vasas–Tiszakécske
BFC Siófok–Kaposvári Rákóczi FC
Csákvár–Nyíregyháza
ETO FC Győr–Békéscsaba
Mosonmagyaróvár–Gyirmót FC Győr
Budaörs–Soroksár
Cegléd–Dorog
Kazincbarcika–Budafoki MTE

29. FORDULÓ (MÁRCIUS 17.)
Budafoki MTE–Békéscsaba
Nyíregyháza–ETO FC Győr
Kaposvári Rákóczi FC–Csákvár
Tiszakécske–BFC Siófok
Vasas–Balmazújváros
Vác FC–Monor
Dorog–ZTE FC
Soroksár–Cegléd
Gyirmót FC Győr–Budaörs
Kazincbarcika–Mosonmagyaróvár

30. FORDULÓ (MÁRCIUS 31.)
Vasas–Vác FC
BFC Siófok–Balmazújváros
Csákvár–Tiszakécske
ETO FC Győr–Kaposvári Rákóczi FC
Békéscsaba–Nyíregyháza
Budaörs–Kazincbarcika
Cegléd–Gyirmót FC Győr
ZTE FC–Soroksár
Monor–Dorog
Mosonmagyaróvár–Budafoki MTE

31. FORDULÓ (ÁPRILIS 7.)
Budafoki MTE–Nyíregyháza
Kaposvári Rákóczi FC–Békéscsaba
Tiszakécske–ETO FC Győr
Balmazújváros–Csákvár
Vác FC–BFC Siófok
Dorog–Vasas
Soroksár–Monor
Gyirmót FC Győr–ZTE FC
Kazincbarcika–Cegléd
Mosonmagyaróvár–Budaörs

32. FORDULÓ (ÁPRILIS 14.)
Csákvár–Vác FC
ETO FC Győr–Balmazújváros
Békéscsaba–Tiszakécske
Nyíregyháza–Kaposvári Rákóczi FC
Cegléd–Mosonmagyaróvár
ZTE FC–Kazincbarcika
Monor–Gyirmót FC Győr
Vasas–Soroksár
BFC Siófok–Dorog
Budaörs–Budafoki MTE

33. FORDULÓ (ÁPRILIS 21.)
Budafoki MTE–Kaposvári Rákóczi FC
Tiszakécske–Nyíregyháza
Balmazújváros–Békéscsaba
Vác FC–ETO FC Győr
Dorog–Csákvár
Soroksár–BFC Siófok
Gyirmót FC Győr–Vasas
Kazincbarcika–Monor
Mosonmagyaróvár–ZTE FC
Budaörs–Cegléd

34. FORDULÓ (ÁPRILIS 28.)
Békéscsaba–Vác FC
Nyíregyháza–Balmazújváros
Kaposvári Rákóczi FC–Tiszakécske
ZTE FC–Budaörs
Monor–Mosonmagyaróvár
Vasas–Kazincbarcika
BFC Siófok–Gyirmót FC Győr
Csákvár–Soroksár
ETO FC Győr–Dorog
Cegléd–Budafoki MTE

35. FORDULÓ (MÁJUS 1.)
Budafoki MTE–Tiszakécske
Balmazújváros–Kaposvári Rákóczi FC
Vác FC–Nyíregyháza
Dorog–Békéscsaba
Soroksár–ETO FC Győr
Gyirmót FC Győr–Csákvár
Kazincbarcika–BFC Siófok
Mosonmagyaróvár–Vasas
Budaörs–Monor
Cegléd–ZTE FC

36. FORDULÓ (MÁJUS 5.)
Kaposvári Rákóczi FC–Vác FC
Tiszakécske–Balmazújváros
Monor–Cegléd
Vasas–Budaörs
BFC Siófok–Mosonmagyaróvár
Csákvár–Kazincbarcika
ETO FC Győr–Gyirmót FC Győr
Békéscsaba–Soroksár
Nyíregyháza–Dorog
ZTE FC–Budafoki MTE

37. FORDULÓ (MÁJUS 12.)
Budafoki MTE–Balmazújváros
Vác FC–Tiszakécske
Dorog–Kaposvári Rákóczi FC
Soroksár–Nyíregyháza
Gyirmót FC Győr–Békéscsaba
Kazincbarcika–ETO FC Győr
Mosonmagyaróvár–Csákvár
Budaörs–BFC Siófok
Cegléd–Vasas
ZTE FC–Monor

38. FORDULÓ (MÁJUS 19.)
Balmazújváros–Vác FC
Vasas–ZTE FC
BFC Siófok–Cegléd
Csákvár–Budaörs
ETO FC Győr–Mosonmagyaróvár
Békéscsaba–Kazincbarcika
Nyíregyháza–Gyirmót FC Győr
Kaposvári Rákóczi FC–Soroksár
Tiszakécske–Dorog
Monor–Budafoki MTE

HIRDETÉS
HIRDETÉS
2018.09.16 15:55:19

Labdarúgó NB II nemzetisport.hu

Győzött, és élre állt a Csaba • Négyet vágott az ETO, a Gyirmót és a Budaörs • Soroksári zakó Óváron • A ZTE ikszelt a Balmaz ellen.

2018.08.29 17:24:39

Labdarúgó NB II nemzetisport.hu

Várhidi: Kivégeztek minket • A Dorog négyet vágott a Barcikának • A Szpari a 95. percben bukott két pontot.

2018.08.26 11:30:16

Labdarúgó NB II nemzetisport.hu

Döntetlenül zárult az ETO–Vasas rangadó • A ZTE Nyíregyházán is győzni tudott • Újra nyert a Csaba.

HIRDETÉS
HIRDETÉS