HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2017.09.21 10:58 Frissítve: 2018.03.14 22:01

KOSÁRLABDA NEMZETKÖZI KUPÁK, 2017–2018

HIRDETÉS

 

A NŐI NEMZETKÖZI KUPÁK ADATBANKJÁT IDE KATTINTVA TALÁLJA!

A férfi FIBA Európa-kupa első csoportkörében a nyolc, egyenként négycsapatos csoport résztvevői oda-vissza vágó alapon játszanak egymással. Minden kvartettből az első két együttes jut tovább a következő körbe, amelyben négycsapatos kvartettekre osztják a bennmaradókat – a lebonyolítás az előző körrel megegyező.

A második körből csoportonként két gárda jut be a nyolcaddöntőbe: a nyolc továbbjutó a Bajnokok Ligájából kiesettek közül kap ellenfelet. A kupa innentől egyenes kieséses rendszerben folytatódik, minden párharc – beleértve a döntőt is – két mérkőzésen dől el.

FÉRFI FIBA EURÓPA-KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
Juventus Utena (litván)–Alba Fehérvár 87–74
76–78163–152
Umana Reyer Venezia (olasz)–Egis Körmend 83–51
86–88169–139
 Mindkét párharcban a visszavágót játsszák a magyar csapat otthonában
 
2. CSOPORTKÖR
J-CSOPORT
BC Nevezis (litván)–Alba Fehérvár
 90–87 – h. u. 
Demir Insaat Büyükcekmece (török)–Egis Körmend
 79–72 
Egis Körmend–BC Nevezis (litván) 85–79 
Alba Fehérvár–Demit Insaat Büyükcekmece (török)
 74–72
 
Egis Körmend–Alba Fehérvár
 77–85
 
Alba Fehérvár–BC Nevezis (litván)
 88–80
 
Egis Körmend–Demir Insaat Büyükcekmece (török)
 73–71
 
Demir Insaat Büyükcekmece (török)–Alba Fehérvár
 75–78
 
BC Nevezis (litván)–Egis Körmend
 81–86
 
Alba Fehérvár–Egis Körmend
 88–68
 
 
A J-CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
1. ALBA 6 5 1 500–462 11
2. KÖRMEND 6 3 3 461–483 9
3.Nevezis62
4495–5018
4. Büyükcekmece 6 2 4 452–462 8
    
K-CSOPORT
Mornar Bar (montenegrói)–Szolnoki Olaj
 73–68 
Szolnoki Olaj–Cmoki Minszk (fehérorosz)
 79–45
 
Bakken Bears (dán)–Szolnoki Olaj
 100–96
 
Szolnoki Olaj–Mornar Bar (montenegrói)
 89–92 
Cmoki Minszk (fehérorosz)–Szolnoki Olaj
 86–61
 
Szolnoki Olaj–Bakken Bears (dán)
 91–68 
 
A K-CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
1. Bakken Bears
6 4 2
509–536 10
2. Cmoki Minszki 6 3 3 472–429
9
3.Mornar Bar63
3461–4979
4. SZOLNOK 6 2 4 484–464 8

A D-CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
1. Keravnosz 6
5
1 497–437 11
2. KÖRMEND 6
4 2
470–483 10
3. Brussels 6
2 4
447–463 8
4. Balkan 6
1
5 380–511 7

AZ F-CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
1. Cmoki Minszk6
4
2461–43910
2. FEHÉRVÁR 6
3 3
456–336 9
3. Proximus Spirou6
33
429–4419
4. Bnei Herclija 6
2
4 438–468 8

A H-CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
1. Nyizsnyij Novgorod6
5
1523–47511
2. SZOLNOKI OLAJ 6
4 2
515–458 10
3. FALCO SZOMBATHELY 6
3
3 546–471 9
4.Szokoli 6
6
413–593 6
1. CSOPORTKÖR
D-CSOPORT
BK Balkan (bolgár)–Egis Körmend
83–84
Egis Körmend–Basic-Fit Brussels (belga)74–61
Egis Körmend–Keravnosz (ciprusi)
93–92 – h. u.
Egis Körmend–BK Balkan (bolgár)90–86
Basic-Fit Brussels (belga)–Egis Körmend 86–64
Keravnosz (ciprusi)–Egis Körmend75–65
 
F-CSOPORT
Alba Fehérvár–Bnei Rav-Bariah Herclija (izraeli) 74–93
Alba Fehérvár–Proximus Spirou (belga) 60–72
Alba Fehérvár–Cmoki Minszk (fehérorosz)
73–64
Bnei Rav-Bariah Herclija (izraeli)–Alba Fehérvár 68–93
Proximus Spirou (belga)–Alba Fehérvár52–74
Cmoki Minszk (fehérorosz)–Alba Fehérvár 87–82
 
H-CSOPORT
Szolnoki Olaj–Karposz Szokoli (macedón)
94–73
Nyizsnyij Novgorod (orosz)–Falco KC Szombathely94–92 – h. u.
Falco KC Szombathely–Szolnoki Olaj84–74
Falco KC Szombathely–Karposz Szokoli (macedón) 108–87
Szolnoki Olaj–Nyizsnyij Novgorod (orosz)97–71
Falco KC Szombathely–Nyizsnyij Novgorod (orosz) 79–84
Karposz Szokoli (macedón)–Szolnoki Olaj 73–91
Szolnoki Olaj–Falco KC Szombathely89–79
Karposz Szokoli (macedón)–Falco KC Szombathely 43–104
Nyizsnyij Novgorod (orosz)–Szolnoki Olaj 78–70
 
1. SELEJTEZŐKÖR
Szolnoki Olaj–Trabzonspor (török)176–175
Boras Basket (svéd)–Egis Körmend133–163
 
2. SELEJTEZŐKÖR
BK Balkan (bolgár)–Falco KC Szombathely169–180
Egis Körmend–Steaua Bucuresti (román)164–147
Szolnoki Olaj–Södertälje Kings (svéd)
159–138

FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
2. SELEJTEZŐKÖR
BC Kalev (észt)–Alba Fehérvár
78–71
64–79
142–150
3. SELEJTEZŐKÖR
Alba Fehérvár–Pinar Karsiyaka (török)
92–90
72–81164–171
 Az Alba Fehérvár a FIBA Európa-kupa csoportkörében folytatja.
FÉRFI ALPOK-ADRIA-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
Egis Körmend–KK Zlatorog Lasko (szlovén)
85–82
81–89
166–171
A párharc a Körmend otthonában kezdődött.
 
CSOPORTKÖR
B-CSOPORT
Egis Körmend–MBK Komárno (szlovákiai)
 79–68
Egis Körmend–BK Decín (cseh)
 77–71
BK Decín (cseh)–Egis Körmend
 80–72
Egis Körmend–Tajfun Sentjur (szlovén)
 95–86
Tajfun Sentjur (szlovén)–Egis Körmend
 93–77
MBK Komárno (szlovákiai)–Egis Körmend
 66–75
A csoport végeredménye: 1. Decin (cseh) 8 pont (487–460), 2. KÖRMEND 8 (475–464), 3. Sentjur 4 (495–509), 4. Komarno (szlovákiai) 4 (436–460)

 

HIRDETÉS
HIRDETÉS
2018.10.25 10:28:56

Kosárlabda nemzetisport.hu

A magyar érdekeltségű mérkőzések.

2018.09.27 13:37:40

Kosárlabda nemzetisport.hu

A férfi kosárlabda NB I 2018–2019-es alapszakaszának menetrendje.

2018.09.27 15:12:48

Kosárlabda nemzetisport.hu

A női kosárlabda NB I 2018–2019-es alapszakaszának menetrendje.

2018.09.28 09:23:57

Kosárlabda BOBORY BALÁZS, GYŐRI FERENC

A címvédő Szolnok a legnagyobb favorit, a TF-nek óriási bravúr kell a bennmaradáshoz.

HIRDETÉS
HIRDETÉS