HIRDETÉS
HIRDETÉS
Program
június 21., csütörtök
június 22., péntek
17:00
0 - 0
20:00
0 - 0
június 23., szombat
14:00
0 - 0
TOVÁBB A VB TELJES PROGRAMJÁRA
Tabella
A-B
C-D
E-F
G-H
C-csoport
M
GY
D
V
GK
P
FRA
2
2
0
0
3-1
6
DEN
2
1
1
0
2-1
4
AUS
2
0
1
1
2-3
1
PER
2
0
0
2
0-2
0
D-csoport
M
GY
D
V
GK
P
CRO
2
2
0
0
5-0
6
ISL
1
0
1
0
1-1
1
ARG
2
0
1
1
1-4
1
NGR
1
0
0
1
0-2
0
TOVÁBB AZ ÖSSZES CSOPORTÁLLÁSRA
nemzetisport.hu 2018.02.01 17:05 Frissítve: 2018.06.21 23:25

Vb 2018: MÉRKŐZÉSEK, EREDMÉNYEK, TABELLÁK

A június 14-től július 15-ig tartó oroszországi labdarúgó-világbajnokság adatbankja.

HIRDETÉS
A Világkupa a sorsolás helyszínén (Fotó: AFP)

 

A CSOPORTKÖR NAPI BONTÁSA 
JÚNIUS 14., CSÜTÖRTÖK
17.00 A Oroszország–Szaúd-Arábia Moszkva (Luzsnyiki) 5–0
JÚNIUS 15., PÉNTEK
14.00 A Egyiptom–Uruguay  Jekatyerinburg 0–1
17.00 B Marokkó–Irán  Szentpétervár 0–1
20.00 B Portugália–Spanyolország  Szocsi 3–3
JÚNIUS 16., SZOMBAT
12.00 C Franciaország–Ausztrália  Kazany 2–1
15.00 D Argentína–Izland  Moszkva (Szpartak) 1–1
18.00 C Peru–Dánia  Szaranszk 0–1
21.00 D Horvátország–Nigéria  Kalinyingrád 2–0
JÚNIUS 17., VASÁRNAP
14.00 E Costa Rica–Szerbia  Szamara 0–1
17.00 F Németország–Mexikó  Moszkva (Luzsnyiki) 0–1
20.00 E Brazília–Svájc  Rosztov-na-Donu 1–1
JÚNIUS 18., HÉTFŐ
14.00 F Svédország–Dél-Korea  Nyizsnyij Novgorod 1–0
17.00 G Belgium–Panama  Szocsi 3–0
20.00 G Tunézia–Anglia  Volgográd 1–2
JÚNIUS 19., KEDD
14.00 H Kolumbia–Japán  Szaranszk 1–2
17.00 H Lengyelország–Szenegál  Moszkva (Szpartak) 1–2
20.00 A Oroszország–Egyiptom  Szentpétervár 3–1
JÚNIUS 20., SZERDA
14.00 B Portugália–Marokkó  Moszkva (Luzsnyiki) 1–0
17.00 A Uruguay–Szaúd-Arábia Rosztov-na-Donu 1–0
20.00 B Irán–Spanyolország  Kazany 0–1
JÚNIUS 21., CSÜTÖRTÖK
14.00 C Dánia–Ausztrália  Szamara 1–1
17.00 C Franciaország–Peru  Jekatyerinburg 1–0
20.00 D Argentína–Horvátország  Nyizsnyij Novgorod 0–3
JÚNIUS 22., PÉNTEK
14.00 E Brazília–Costa Rica  Szentpétervár  
17.00 D Nigéria–Izland  Volgográd  
20.00 E Szerbia–Svájc  Kalinyingrád  
JÚNIUS 23., SZOMBAT
14.00 G Belgium–Tunézia  Moszkva (Szpartak)  
17.00 F Dél-Korea–Mexikó  Rosztov-na-Donu  
20.00 F Németország–Svédország  Szocsi  
JÚNIUS 24., VASÁRNAP
14.00 G Anglia–Panama  Nyizsnyij Novgorod  
17.00 H Japán–Szenegál  Jekatyerinburg  
20.00 H Lengyelország–Kolumbia  Kazany  
JÚNIUS 25., HÉTFŐ
16.00 A Uruguay–Oroszország  Szamara  
16.00 A Szaúd-Arábia–Egyiptom  Volgográd  
20.00 B Irán–Portugália  Szaranszk  
20.00 B Spanyolország–Marokkó  Kalinyingrád  
JÚNIUS 26., KEDD
16.00 C Dánia–Franciaország  Moszkva (Luzsnyiki)  
16.00 C Ausztrália–Peru  Szocsi  
20.00 D Nigéria–Argentína  Szentpétervár  
20.00 D Izland–Horvátország  Rosztov-na-Donu  
JÚNIUS 27., SZERDA
16.00 F Dél-Korea–Németország  Kazany  
16.00 F Mexikó–Svédország  Jekatyerinburg  
20.00 E Szerbia–Brazília  Moszkva (Szpartak)  
20.00 E Svájc–Costa Rica  Nyizsnyij Novgorod  
JÚNIUS 28., CSÜTÖRTÖK
16.00 H Japán–Lengyelország  Volgográd  
16.00 H Szenegál–Kolumbia  Szamara  
20.00 G Anglia–Belgium  Kalinyingrád  
20.00 G Panama–Tunézia  Szaranszk  

AZ EGYENES KIESÉSES SZAKASZ 
NYOLCADDÖNTŐ
Június 30., 16.00
Kazany, Kazany Aréna
C1–D2 (50. mérk.) x–x
Június 30., 20.00
Szocsi, Fist Olimpiai Stadion
A1–B2 (49. mérk.) x–x
Július 1., 16.00
Moszkva, Luzsnyiki Stadion
B1–A2 (51. mérk.) x–x
Július 1., 20.00
Nyizsnyij Novgorod, Nyizsnyij Novgorod Stadion
D1–C2 (52. mérk.) x–x
Július 2., 16.00
Szamara, Kozmosz Aréna
E1–F2 (53. mérk.) x–x
Július 2., 20.00
Rosztov-na-Donu, Rosztov Aréna
G1–H2 (54. mérk.) x–x
Július 3., 16.00
Szentpétervár, Kresztovszkij Stadion
F1–E2 (55. mérk.) x–x
Július 3., 20.00
Moszkva, Szpartak Stadion
H1–G2 (56. mérk.) x–x
     
NEGYEDDÖNTŐ
Július 6., 16.00
Nyizsnyij Novgorod, Nyizsnyij Novgorod Stadion
A1/B2–C1/D2 (57. mérk.) x–x
Július 6., 20.00
Kazany, Kazany Aréna
E1/F2–G1/H2 (58. mérk.) x–x
Július 7., 16.00
Szamara, Kozmosz Aréna
F1/E2–H1/G2 (60. mérk.) x–x
Július 7., 20.00
Szocsi, Fist Olimpiai Stadion
B1/A2–D1/C2 (59. mérk.) x–x
     
ELŐDÖNTŐ
Július 10., 20.00
Szentpétervár, Kresztovszkij Stadion
az 57. m. győztese–az 58. m. győztese x–x
Július 11., 20.00
Moszkva, Luzsnyiki Stadion
az 59. m. győztese–a 60. m. győztese x–x
     
A 3. HELYÉRT
Július 14., 16.00
Szentpétervár, Kresztovszkij Stadion
az elődöntő vesztesei x–x
     
DÖNTŐ
Július 15., 17.00
Moszkva, Luzsnyiki Stadion
az elődöntő győztesei x–x

A CSOPORTKÖR MENETRENDJE CSOPORTOK SZERINT
A-CSOPORT
Oroszország (A1)
Szaúd-Arábia (A2)
Egyiptom (A3)
Uruguay (A4)
Június 14., 17.00
Moszkva
Luzsnyiki Stadion
Oroszország (A1)Szaúd-Arábia (A2) 5–0
Június 15., 14.00
Jekatyerinburg
Központi Stadion
Egyiptom (A3)Uruguay (A4) 0–1
Június 19., 20.00
Szentpétervár
Kresztovszkij Stadion
Oroszország (A1)Egyiptom (A3) 3–1
Június 20., 17.00
Rosztov
Rosztov Aréna
Uruguay (A4)Szaúd-Arábia (A2) 1–0
Június 25., 16.00
Szamara
Kozmosz Aréna
Uruguay (A4)Oroszország (A1) x–x
Június 25., 16:00
Volgográd
Volgográd Aréna
Szaúd-Arábia (A2)Egyiptom (A3) x–x
AZ A-CSOPORT ÁLLÁSA
1. Oroszország 2 2 8–1 +7 6
2. Uruguay 2 2 2–0 +2 6
3. Egyiptom 2 2 1–4 –3 0
4. Szaúd-Arábia 2 2 0–6 –6 0
B-CSOPORT
Portugália (B1)
Spanyolország (B2)
Marokkó (B3)
Irán (B4)
Június 15., 17.00
Szentpétervár
Kresztovszkij Stadion
Marokkó (B3)Irán (B4) 0–1
Június 15., 20.00
Szocsi
Fist Olimpiai Stadion
Portugália (B1)Spanyolország (B2) 3–3
Június 20., 14.00
Moszkva
Luzsnyiki Stadion
Portugália (B1)Marokkó (B3) 1–0
Június 20., 20.00
Kazany
Kazany Aréna
Irán (B4)Spanyolország (B2) 0–1
Június 25., 20.00
Szaranszk
Mordovija Aréna
Irán (B4)Portugália (B1) x–x
Június 25., 20.00
Kalinyingrád
Kalinyingrád Stadion
Spanyolország (B2)Marokkó (B3) x–x
AZ ÁLLÁS
1. Spanyolország 2 1 1 4–3 +1 4
2. Portugália 2 1 1 4–3 +1 4
3. Irán 2 1 1 1–1   0 3
4. Marokkó 2 2 0–2 –2 0
 
C-CSOPORT
Franciaország (C1)
Ausztrália (C2)
Peru (C3)
Dánia (C4)
Június 16., 12.00
Kazany
Kazany Aréna
Franciaország (C1)Ausztrália (C2) 2–1
Június 16., 18.00
Szaranszk
Mordovija Aréna
Peru (C3)Dánia (C4) 0–1
Június 21., 14.00
Szamara
Kozmosz Aréna
Dánia (C4)Ausztrália (C2)1–1
Június 21., 17.00
Jekatyerinburg
Központi Stadion
Franciaország (C1)Peru (C3)1–0
Június 26., 16.00
Moszkva
Luzsnyiki Stadion
Dánia (C4)Franciaország (C1) x–x
Június 26., 16.00
Szocsi
Fist Olimpiai Stadion
Ausztrália (C2)Peru (C3) x–x
A B-CSOPORT ÁLLÁSA
  1. Franciaország 2 2 3–1 +2  6
  2. Dánia 2 1 1 2–1 +1  4
  3. Ausztrália 2 1 1 2–3 –1  1
  4. Peru 2 2 0–2 –2  0
 
D-CSOPORT
Argentína (D1)
Izland (D2)
Horvátország (D3)
Nigéria (D4)
Június 16., 15.00
Moszkva
Szpartak Stadion
Argentína (D1)Izland (D2) 1–1
Június 16., 21.00
Kalinyingrád
Kalinyingrád Stadion
Horvátország (D3)Nigéria (D4) 2–0
Június 21., 20.00
Nyizsnyij Novgorod
Nyizsnyij Novgorod Stadion
Argentína (D1)Horvátország (D3) 0–3
Június 22., 17.00
Volgográd
Volgográd Aréna
Nigéria (D4)Izland (D2) x–x
Június 26., 20.00
Szentpétervár
Kresztovszkij Stadion
Nigéria (D4)Argentína (D1) x–x
Június 26., 20.00
Rosztov
Rosztov Aréna
Izland (D2)Horvátország (D3) x–x

A D-CSOPORT ÁLLÁSA 
  1. Horvátország 2 2 5–0 +5  6  
  2. Izland 1 1 1–1 0 1  
  3. Argentína 2 1 1 1–4 –3  1  
  4. Nigéria 1 1 0–2 –2  0  
 
E-CSOPORT
Brazília (E1)
Svájc (E2)
Costa Rica (E3)
Szerbia (E4)
Június 17., 14.00
Szamara
Kozmosz Aréna
Costa Rica (E3)Szerbia (E4) 0–1
Június 17., 20.00
Rosztov
Rosztov Areéna
Brazília (E1)Svájc (E2) 1–1
Június 22., 14.00
Szentpétervár
Kresztovszkij Stadion
Brazília (E1)Costa Rica (E3) x–x
Június 22., 20.00
Kalinyingrád
Kalinyingrád Stadion
Szerbia (E4)Svájc (E2) x–x
Június 27., 20.00
Moszkva
Szpartak Stadion
Szerbia (E4)Brazília (E1) x–x
Június 27., 20.00
Nyizsnyij Novgorod
Nyizsnyij Novgorod Stadion
Svájc (E2)Costa Rica (E3) x–x
AZ E-CSOPORT ÁLLÁSA
1. Szerbia 1 1 1–0 +1 3
2. Brazília 1 1 1–1 0 1
3. Svájc 1 1 1–1 0 1
4. Costa Rica 1 1 0–1 –1 0
F-CSOPORT
Németország (F1)
Mexikó (F2)
Svédország (F3)
Dél-Korea (F4)
Június 17., 17.00
Moszkva
Luzsnyiki Stadion
Németország (F1)Mexikó (F2) 0–1
Június 18., 14.00
Nyizsnyij Novgorod
Nyizsnyij Novgorod Stadion
Svédország (F3)Dél-Korea (F4) 1–0
Június 23., 17.00
Rosztov
Rosztov Aréna
Dél-Korea (F4)Mexikó (F2)x–x
Június 23., 20.00
Szocsi
Fist Olimpiai Stadion
Németország (F1)Svédország (F3) x–x
Június 27., 16.00
Kazany
Kazany Aréna
Dél-Korea (F4)Németország (F1) x–x
Június 27., 16.00
Jekatyerinburg
Központi Stadion
Mexikó (F2)Svédország (F3) x–x

AZ F-CSOPORT ÁLLÁSA
  1. Svédország 1 1 1–0 +1 3
  2. Mexikó 1 1
1–0 +1
3
 3. Dél-Korea 1
1
0–1 –1
0
    Németország 1 1 0–1 –1 0
G-CSOPORT
Belgium (G1)
Panama (G2)
Tunézia (G3)
Anglia (G4)
Június 18., 17.00
Szocsi
Fist Olimpiai Stadion
Belgium (G1)Panama (G2) 3–0
Június 18., 20.00
Volgográd
Volgográd Aréna
Tunézia (G3)Anglia (G4) 1–2
Június 23., 14.00
Moszkva
Szpartak Stadion
Belgium (G1)Tunézia (G3) x–x
Június 24., 14.00
Nyizsnyij Novgorod
Nyizsnyij Novgorod Stadion
Anglia (G4)Panama (G2) x–x
Június 28., 20.00
Kalinyingrád
Kalinyingrád Stadion
Anglia (G4)Belgium (G1) x–x
Június 28., 20.00
Szaranszk
Mordovija Aréna
Panama (G2)Tunézia (G3) x–x
 
A G-CSOPORT ÁLLÁSA
1. Belgium 1 1 3–0 +3 3
2. Anglia 1 1
2–1 +1
3
3.Tunézia1
1
1–2 –1
0
4. Panama 1 1 0–3 –3 0

H-CSOPORT
Lengyelország (H1)
Szenegál (H2)
Kolumbia (H3)
Japán (H4)
Június 19., 14.00
Szaranszk
Mordovija Aréna
Kolumbia (H3)Japán (H4)1–2
Június 19., 17.00
Moszkva
Szpartak Stadion
Lengyelország (H1)Szenegál (H2)1–2
Június 24., 17.00
Jekatyerinburg
Központi Stadion
Japán (H4)Szenegál (H2) x–x
Június 24., 20.00
Kazany
Kazany Aréna
Lengyelország (H1)Kolumbia (H3) x–x
Június 28., 16.00
Volgográd
Volgográd Aréna
Japán (H4)Lengyelország (H1) x–x
Június 28., 16.00
Szamara
Kozmosz Aréna
Szenegál (H2)Kolumbia (H3) x–x
A H-CSOPORT ÁLLÁSA 
1. Japán 1 1 2–1 +1 3
2. Szenegál 1 1 2–1 +1 3
3. Lengyelország 1 1 1–2 –1 0
4. Kolumbia 1 1 1–2 –1 0
HIRDETÉS

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

HIRDETÉS
2018.06.22 00:17:07

Foci vb 2018 DEÁK ZSIGMOND

ALAPVONAL A két esztendővel ezelőtti közösségi élmény ma is hat, csapatunk távolmaradása ellenére ezért mérhető most a vb-láz, ellentétben mondjuk a négy évvel korábbival.

2018.06.21 19:30:29

Foci vb 2018 SZELI MÁTYÁS (JEKATYERINBURG)

A szenvedélyes dél-amerikai drukkereknek még lesz egy hattyúdaluk Ausztrália ellen.

2018.06.21 16:55:58

Foci vb 2018 BACSKAI J. (közvetítés), BORBÉLY L. (összefoglaló)

Lionel Messi láthatatlan volt, honfitársai csak durvaságaikkal tűntek fel a meccsen.

2018.06.21 10:20:16

Foci vb 2018 SZELI MÁTYÁS (Moszkva)

A világbajnokságon szereplő csapatok fele használja az InStat rendszerét.

2018.06.21 15:53:37

Foci vb 2018 BACSKAI J. (közvetítés), RITZ B. (összefoglaló)

A 19 éves támadó góljával Franciaország 1–0-ra legyőzte Perut, amely így biztosan nem lesz ott a legjobb tizenhat között.

HIRDETÉS
HIRDETÉS