Találatok a vizes Eb címkére

Találatok száma: 103

Ránk figyel a sportvilág – interjú Fürjes Balázzsal és Wladár Sándorral

2021-05-29 08:08:16

Fürjes Balázs nemzetközi sporteseményekért felelős kormánybiztos és Wladár Sándor, a Magyar Úszószövetség elnöke is úgy véli, csak valódi összefogással lehetett megrendezni a budapesti Európa-bajnokságot – a szervezőknek jár az aranyérem.

vizes Eb Wladár Sándor Tokió 2020 Fürjes Balázs Eb 2020

Swimming: I'm not thinking about the medals! – Katinka Hosszú

2021-05-28 21:14:43

After the European Championships, the three-time champion of Rio is working hard to make the remaining two months to Tokyo enough to compete at the Olympics in her best shape.

vizes Eb Tokió 2020 Hosszú Katinka

Úszás: Sírni nem fogok egy ilyen időeredmény után – Verrasztó Dávid

2021-05-27 11:27:18

Berlin, London és Glasgow, 2014, 2016 és 2018 után nem jött a negyedik arany 400 vegyesen a budapesti vizes Európa-bajnokságon, a vb-ezüstérmes Verrasztó Dávid mégsem távozott szomorúan a Duna Arénából.

úszás vizes Eb Verrasztó Dávid

Vizes Eb: alapos vizsgálatok, újítások – nem mindenki kapott második oltást

2021-05-25 13:12:51

A hazai rendezésnek köszönhetően újfajta lehetőséghez jutottak a versenyzők és az edzők a Duna Arénában.

úszás vizes Eb Wladár Sándor

Úszás: Sokkal magasabbra tettem a lécet, mint bárki más – Milák Kristóf

2021-05-25 10:47:55

Kielégítő eredményként jellemezte budapesti pillangóúszását Milák Kristóf, aki fő számai mellett kalandozott kicsit másfelé is a Duna Arénában.

úszó Eb vizes Eb Milák Kristóf

Vizes Eb: Példaértékű rendezés Tokió előtt – Szabó Tünde

2021-05-24 13:03:54

Tizenöt magyar érmet, közte öt aranyat hozott a budapesti vizes Európa-bajnokság – hétfőn sajtótájékoztatót tartott a Magyar Úszószövetség, amelyen Szabó Tünde sportért felelős államtitkár és Wladár Sándor elnök összegezte a „buborékos” rendezés tapasztalatait is.

vizes Eb Wladár Sándor Szabó Tünde Milák Kristóf

Úszás: Ha Cseh Laci akar, ott lesz az olimpián – Sós Csaba

2021-05-24 09:11:01

Sós Csaba, az úszók szövetségi kapitánya a Nemzeti Sportnak értékelte a tizenöt magyar éremmel zárult budapesti vizes Európa-bajnokságot, emellett már előretekintett az olimpiára.

úszás vizes Eb Sós Csaba

Vizes Eb: Fogytam egy-két kilót a versenyek alatt – Milák Kristóf

2021-05-23 20:22:55

A budapesti vizes Európa-bajnokság vasárnap esti úszó döntőiben nyolc magyar úszó szállt vízbe. Milák Kristóf a 200 után a 100 méter pillangót is megnyerte – Szabó Szebasztián 8. lett, Burián Katalin női 200 méteres hátúszásban lett bronzérmes, Kapás Boglárka női 400 gyorson lett harmadik, míg férfi 400 vegyesen a háromszoros Európa-bajnok Verrasztó Dávid a negyedik lett. A főszereplők értékeltek az NSO Tv-nek.

vizes Eb videó Verrasztó Dávid Szabó Szebasztián NSO Tv Milák Kristóf

Vizes Eb: Orbán Viktor is gratulált a magyar csapat szerepléséhez

2021-05-23 20:22:56

Mint beszámoltunk róla, a magyar csapat öt arannyal, négy ezüsttel és hat bronzzal zárta a budapesti vizes Európa-bajnokságot. A szerepléshez gratulált Orbán Viktor miniszterelnök is.

úszás vizes Eb Orbán Viktor

Vizes Eb: 15 magyar érem a budapesti kontinensviadalon

2021-05-23 19:26:56

A magyar csapat öt arannyal, négy ezüsttel és hat bronzzal zárta a budapesti vizes Európa-bajnokságot – Milák Kristóf az egyedüli duplázó.

úszó Eb úszás vizes Eb Milák Kristóf Kapás Boglárka Hosszú Katinka

Vizes Eb: Kapás Boglárka bronzérmes 400 méter gyorson

2021-05-23 19:13:09

A budapesti vizes Európa-bajnokság vasárnapi (egyben utolsó) versenynapjának délutánján Kapás Boglárka bronzérmet nyert 400 méteres gyorsúszásban. Késely Ajna a negyedik helyen zárta a finálét, amelyet az olasz Simona Quadarella nyert meg.

úszó Európa-bajnokság úszó Eb vizes Eb Késely Ajna Kapás Boglárka

Vizes Eb: Burián Katalin bronzérmes 200 méter háton

2021-05-23 18:43:36

A budapesti vizes Európa-bajnokság vasárnapi (egyben utolsó) versenynapjának délutánján Burián Katalin bronzérmet nyert 200 méteres hátúszásban. Szabó-Feltóthy Eszter a 7. helyen zárta a finálét, amelyet az olasz Margherita Panziera nyert meg.

úszó Európa-bajnokság úszó Eb vizes Eb

Vizes Eb: Milák Kristóf 100 méter pillangón is Európa-bajnok!

2021-05-23 17:57:29

vizes Eb Verrasztó Dávid Szabó Szebasztián Milák Kristóf Kapás Boglárka Burián Katalin

Úszó Eb: Ez az idő meglepetés számomra – Bernek Péter

2021-05-23 11:50:12

A legutóbbi Európa-bajnokságon négy magyar aranyérem született – itt, Budapesten 200 pillangón a glasgow-i győztesek megvédték címüket, s bár Hosszú Katinka 200 vegyesen pénteken este „csak” bronzérmet szerzett (három éve csak ebben a számban állt rajtkőre a háromszoros olimpiai bajnok), a 400 vegyes megnyerte, vagyis a glasgow-i címvédőink közül hárman ismét arannyal zártak.

úszás vizes Eb Verrasztó Dávid Szabó Szebasztián Milák Kristóf Késely Ajna

Vizes Eb: Örüljetek, én csinálom tovább – Hosszú Katinka az Eb-rekordjáról

2021-05-22 20:20:20

Ilyen több mint tíz éve nem volt! Nem Hosszú Katinkának hívják a női 200 m vegyes úszás Európa-bajnokát. A 32 esztendős sportolónő 13 századdal maradt el az első helyen célba csapó Anasztaszia Gorbenko mögött a Duna Arénában zajló vizes Európa-bajnokság úszószámainak hatodik versenynapján. Harmadik helyével ugyanakkor rekordot döntött: ez volt a 24. Eb-érme, ennyit korábban senki sem gyűjtött még. Hosszú mellett a 200 háton 5. Telegdy Ádámmal és a 200 vegyesen 7. Sebestyén Dalmával is beszélgetett az NSO Tv stábja.

úszás vizes Eb videó Telegdy Ádám Sebestyén Dalma NSO Tv

Vizes Eb: nem jött össze zsinórban a hatodik arany, Hosszú 3. lett 200 vegyesen

2021-05-22 16:21:25

Ilyen több mint tíz éve nem volt! Nem Hosszú Katinkának hívják a női 200 m vegyesúszás Európa-bajnokát. A 32 esztendős sportolónő 13 századdal maradt el az első helyen célba csapó Anasztaszia Gorbenko mögött a Duna Arénában zajló vizes Európa-bajnokság úszószámainak hatodik versenynapján.     szombat délutáni program az úszók számára Duna Arénában, a budapesti vizes Európa-bajnokságon. Telegdy Ádám, Hosszú Katinka, Sebestyén Dalma és a 4x100 m mixed gyorsváltó is fináléra készülhet.

úszás vizes Eb Duna Aréna

Vizes Eb: Milák Kristóf Európa-bajnoki csúccsal elődöntős 100 pillangón

2021-05-22 11:05:55

Milák Kristóf Európa-bajnoki csúccsal, 50.64 másodperces idővel jutott be a 100 méteres pillangóúszás elődöntőjébe a budapesti vizes Eb-n.

úszás vizes Eb Szabó Szebasztián Milák Kristóf Burián Katalin

Vizes Eb: Szabó Szebasztián aranyérmes; 2. a női gyorsváltó

2021-05-21 17:08:02

Két számban lett magyar érmese a budapesti vizes Európa-bajnokság péntek esti programjának: Szabó Szebasztián 50 méteres pillangóúszásban első, a 4x200 méteres, Jakabos Zsuzsanna, Fábián Fanni, Veres Laura, Kapás Boglárka összetételű női gyorsváltó pedig második helyet ért el.