Találatok a triatlon-vk címkére

Találatok száma: 19

Triatlon-vk: Bicsák Bence harmadik lett Banyolesben

2019-09-07 21:04:12

Bicsák Bence harmadik lett a triatlonosok világkupa-sorozatának szombati állomásán a spanyolországi Banyolesben.

triatlon-vk triatlon Bicsák Bence

Triatlon-vk: Bragmayer és Lehmann lett a legjobb magyar

2019-07-14 18:18:08

Jó úszással alapozták meg versenyzőink top 10-es eredményeiket a tiszaújvárosi világkupán: a nőknél két, a férfiaknál három versenyzőnk is a legjobbak között zárt. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE

triatlon-vk triatlon Putnóczki Dóra Lehmann Csongor Dévay Márk Bragmayer Zsanett

Triatlon-vk: sok újdonsággal és koncertekkel készül Tiszaújváros

2019-05-28 16:12:27

Sok újdonságot és hazai sztárparádét ígérő koncerteket illesztettek be az idei programba a július 10-14. között sorra kerülő tiszaújvárosi XXI. MOL Triatlon Nagyhét házigazdái.

triatlon-vk triatlon

Triatlon-vk: öt magyarból csak egy ért célba Madridban

2019-05-05 20:44:52

Az öt magyar indulóból csak egy, Dévay Márk ért célba a triatlonosok világkupa-sorozatának madridi állomásán vasárnap.

triatlon-vk triatlon Dévay Márk

Triatlon: mindkét magyar az első tízben végzett Új-Zélandon

2019-03-31 10:57:44

Mindkét magyar induló, Bragmayer Zsanett és Kovács Zsófia is az első tízben végzett a triatlonosok világkupa-sorozatának idei harmadik állomásán az új-zélandi New Plymouthban.

triatlon-vk triatlon Kovács Zsófia Bragmayer Zsanett

Triatlon-vk: Bragmayer Zsanett 21. lett Ausztráliában

2019-03-16 17:48:38

Bragmayer Zsanett egyetlen magyar indulóként 21. helyen végzett a triatlonosok világkupa-sorozatának idei második állomásán az ausztráliai Mooloolabában.

triatlon-vk triatlon Bragmayer Zsanett

Triatlon: Bragmayer Zsanett 13. lett az amerikai vk-n

2018-10-14 12:30:55

Legjobb magyarként Bragmayer Zsanett a nőknél a 13. helyen végzett a triatlonosok amerikai világkupa-viadalán Sarasota-Bradentonban.

Triatlon: ekkor lesz a 2019-es tiszaújvárosi vk-verseny

2018-09-13 09:08:25

Jövőre július 13-án és 14-én rendezik meg Tiszaújvárosban a triatlon világkupa-sorozat tizedik, magyarországi versenyét.

Triatlon: két magyar ötödik helyezés a csengtui vk-versenyen

2018-05-06 18:31:05

Faldum Gábor és Kovács Zsófia is ötödik helyen végzett a triatlonosok csengtui világkupaversenyén.

triatlon-vk triatlon Kovács Zsófia Faldum Gábor

Triatlon-vk: kész a 2018-as naptár, újra verseny Tiszaújvárosban

2017-09-20 12:30:26

Jövőre nyolc versenyből áll majd a triatlonosok világbajnoki sorozata, a 18 állomásos világkupa keretében Tiszaújváros ismét házigazda lesz.

triatlon-vk triatlon Tiszaújváros

Triatlon-vk: tíz magyar jutott döntőbe Tiszaújvárosban

2016-07-09 21:22:21

A magyar színeket két nő és nyolc férfi képviselheti a vasárnapi, harminc-harminc tagú fináléban a tiszaújvárosi triatlon világkupán.

Triatlon: júliusban lesz a világkupa Tiszaújvárosban

2016-04-19 14:12:55

Újfent triatlon-világkupát rendeznek Tiszaújvárosban, az idei eseményt a riói olimpia miatt a szokásos augusztus helyett egy hónappal korábban, júliusban tartják meg – hangzott el a rendezvény beharangozó sajtótájékoztatóján, Tiszaújvárosban kedden.

Triatlon-vk: Poór Brigitta megvédte a címét Máltán

2016-04-04 11:59:43

Poór Brigitta megvédte címét az extrém tereptriatlonosok máltai világkupaversenyén.

triatlon-vk triatlon Poór Brigitta

Triatlon-vk: Kovács Zsófia 13. New Plymouth-ban

2016-04-03 13:52:59

Kovács Zsófia a 13. helyen végzett a triatlon világkupa-sorozat új-zélandi versenyén, New Plymouth-ban.

triatlon-vk triatlon Kovács Zsófia

Triatlon-vk: Faldum Gábor bronzérmes lett Mexikóban

2015-10-04 22:16:09

Faldum Gábor a harmadik helyen végzett a triatlonosok mexikói, sprint távú világkupa-versenyén.

triatlon-vk triatlon Faldum Gábor

Triatlon-vk: Faldum ezüstérmes, Kovács negyedik

2015-08-09 20:21:22

Faldum Gábor ezüstérmet nyert, míg Kovács Zsófia negyedik lett a tiszaújvárosi triatlon világkupa-viadal vasárnapi döntőjében.

Triatlon-vk: hét magyar jutott döntőbe Tiszaújvárosban

2015-08-08 20:04:07

Hét magyar versenyző jutott be a tiszaújvárosi triatlon világkupa-viadal vasárnapi döntőjébe.

Triatlon-vk: Vanek Margit nyolcadik lett Új-Zélandon

2015-03-22 17:06:54

Vanek Margit az előkelő nyolcadik helyen végzett a nők versenyében New Plymouth-ban, a triatlonosok világkupa-sorozatának új-zélandi viadalán.