Találatok a Toronto Maple Leafs címkére

Találatok száma: 180

NHL: tizenegy gól New Yorkban, nullázott a Dallas és a Chicago

2022-12-07 09:01:58

A ligaelső New Jersey Devils hazai pályán 3–0-ra verte a Chicago Blackhawkst az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) keddi játéknapján.

Toronto Maple Leafs St. Louis Blues New York Islanders New Jersey Devils NHL Dallas Stars

NHL: újabb sikerével a Keleti főcsoport élére állt a Devils

2022-11-29 08:18:14

A New York Rangers elleni idegenbeli 5–3-as sikerével a Keleti konferencia élére állt a New Jersey Devils az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) magyar idő szerinti keddi játéknapját követően, megelőzve a 18 győzelemnél járó Boston Bruinst. Az Ördögök már három perc után kétgólos hátrányban voltak, de erre a második harmad derekáig négy góllal válaszoltak.

Vegas Golden Knights Toronto Maple Leafs Tampa Bay Lightning St. Louis Blues New York Rangers New Jersey Devils

NHL: idegenben győzte le a nyugati elsőt a Kraken

2022-11-26 07:40:39

Majdnem teljes fordulót rendeztek az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) magyar idő szerinti péntek-szombati játéknapján, hiszen a 32 csapatból 26 is jégre lépett. A 13 lejátszott mérkőzésből négy is a ráadásban dőlt el. A nyugati első Vegas Golden Knights otthon kapott ki 4–2-re a harmadik helyezett Seattle Krakentől, míg a keleti listavezető Boston Bruins a 21. mérkőzésén a 18. győzelmét szerezte meg a Carolina Hurricanes elleni, hosszabbításos 3–2-es sikerével. Érdekesség, hogy a vendégek a legutóbbi öt mérkőzésükön vereséget szenvedtek, ebből négyszer ráadás után kaptak ki.

Winnipeg Jets Washington Capitals Vegas Golden Knights Toronto Maple Leafs Tampa Bay Lightning St. Louis Blues

NHL: megtört a Kraken jó sorozata

2022-11-12 07:17:20

Öt győzelem után szenvedett vereséget az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) magyar idő szerinti szombati játéknapján a Seattle Kraken, amely hazai jégen kapott ki 1–0-ra a Minnesota Wildtól. A Toronto Maple Leafs kisebb meglepetésre otthon szenvedett 4–2-es vereséget a Pittsburgh Penguinstől. A Washington Capitals Anthony Mantha és Sonny Milano vezérletével győzte le 5–1-re a két évvel ezelőtti bajnok Tampa Bay Lightningot, míg a San Jose Sharks szoros mérkőzésen nyert 5–4-re a Dallas Stars vendégeként, megtörve ezzel ötmeccses vereségsorozatát.

Washington Capitals Toronto Maple Leafs Tampa Bay Lightning Seattle Kraken San Jose Sharks Pittsburgh Penguins

NHL: kétgólos hátrányból nyerte meg a New York-i rangadót az Islanders

2022-11-09 06:55:57

Az új idényben harmadszor, ezúttal kétgólos hátrányból felállva győzte le 4–3-ra a Rangerst az Islanders a New York-i rangadón az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) magyar idő szerinti szerdai játéknapján. A Vegas Golden Knights a Toronto Maple Leafs elleni 4–3-as hosszabbításos sikerével sorozatban nyolcadik mérkőzését nyerte meg, míg a 2022–2023-as évadot három sikerrel kezdő St. Louis Blues zsinórban nyolcadszor kapott ki, hiszen ezúttal a Flyers Philadelphiában győzte le 5–1-re.

Winnipeg Jets Vegas Golden Knights Vancouver Canucks Toronto Maple Leafs Tampa Bay Lightning St. Louis Blues

NHL: egymás után harmadszor nyert a Buffalo, megszakította nyeretlenségi sorozatát a Toronto

2022-11-03 07:18:52

Az NHL magyar idő szerint csütörtök hajnali játéknapján két hazai győzelem született: a Toronto Maple Leafs és a Buffalo Sabres is fordulatos mérkőzésen nyert.

jégkorong Toronto Maple Leafs Pittsburgh Penguins Philadelphia Flyers NHL Buffalo Sabres

NHL: gólzáporos meccseket hozott a pénteki játéknap

2022-10-28 07:55:01

Tovább menetel Boston Bruins, amely hazai pályán 5–1-re legyőzte a Detroit Red Wingset, s ezzel nyolcadik mérkőzésén a hetedik sikerét aratta az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) pénteken. A Minnesota Wild idegenbeli sikerével megtört az Ottawa Senators négymeccses győzelmi sorozata, ahogy a Chicago Blackhawksé is, amely otthon kapott ki az Edmonton Oilerstől. A játéknap tíz mérkőzésén összesen 71 gól született, a legkevesebb találat – 2 – a Washington Capitalst otthon felülmúló Dallas Stars meccsén esett.

Winnipeg Jets Washington Capitals Vancouver Canucks Toronto Maple Leafs St. Louis Blues Seattle Kraken

NHL: Kessel beállította az Ironman-sorozat rekordját

2022-10-25 09:22:56

A Vegas Golden Knights 3–1-re legyőzte a vendég Toronto Maple Leafs csapatát az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) hétfői játéknapján, és a hazaiak csatára, Phil Kessel megszakítás nélkül a 989. mérkőzésén lépett jégre, amivel beállította Keith Yandle csúcsát – írja az MTI.

Winnipeg Jets Washington Capitals Vegas Golden Knights Vancouver Canucks Toronto Maple Leafs St. Louis Blues

NHL: a Dallas és a Calgary is először kapott ki

2022-10-21 08:08:05

Első vereségét szenvedte el az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) pénteki játéknapján a Dallas Stars és a Calgary Flames. Előbbi hosszabbításban kapott ki a Toronto Maple Leafs vendégeként, míg utóbbi hazai jégen nem bírt a Buffalo Sabresszel. A Boston Bruins szétlövés után szerezte meg a negyedik győzelmét az Anaheim Ducks ellen, míg a Pittsburgh Penguins a Los Angeles King kiütéses legyőzésével javította 3–1-re a mérlegét.

Winnipeg Jets Washington Capitals Vegas Golden Knights Vancouver Canucks Toronto Maple Leafs San Jose Sharks

NHL: Auston Matthews lett az alapszakasz legjobbja

2022-06-22 11:16:31

A Toronto Maple Leafs csapatát erősítő Auston Matthews lett az észak-amerikai profi jégkorong-bajnokság (NHL) előző alapszakaszának legjobb játékosa.

Toronto Maple Leafs NHL Auston Matthews

NHL: visszavonul a mieinknek is gólt ütő világbajnok kanadai

2022-05-29 17:00:17

Bejelentette visszavonulását Jason Spezza, az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) szereplő Toronto Maple Leafs csatára.

jégkorong Toronto Maple Leafs NHL Jason Spezza

NHL: Matthews 60. gólja; Kopitar nem megy a ljubljanai vb-re

2022-04-27 06:37:01

Auston Matthews, a Toronto Maple Leafs csatára megszerezte idénybeli 59. és 60. gólját, amikor csapata 3–0-ra legyőzte a vendég Detroit Red Wings együttesét az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) keddi játéknapján.

jégkorong amerikai sportok Toronto Maple Leafs NHL Detroit Red Wings Auston Matthews

NHL: tízgólos meccset nyert a Toronto, Matthews 50. találata

2022-04-01 07:00:35

Auston Matthews megszerezte az 50. gólját az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) legutóbbi játéknapján, csapata, a Toronto Maple Leafs 7–3-ra legyőzte a Winnipeg Jetst.

Toronto Maple Leafs Pittsburgh Penguins NHL Kris Letang Jevgenyij Malkin Auston Matthews

NHL: sorozatban harmadszor nyert a Washington

2022-03-18 10:21:59

Sorozatban harmadik meccsét nyerte meg a Washington Capitals az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL), a legutóbbi játéknapon 7–2-re győzött a Columbus Blue Jackets vendégeként – írja az MTI.

jégkorong Washington Capitals Toronto Maple Leafs NHL Edmonton Oilers Columbus Blue Jackets

NHL: kanadai győzelmek az All Star-hétvége után

2022-02-08 05:03:31

Az All Star-hétvége utáni első, hétfői játéknapon mindkét mérkőzésen kanadai csapat győzött az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL).

Toronto Maple Leafs Ottawa Senators New Jersey Devils NHL Carolina Hurricanes

NHL: egy tucat gól a Florida meccsén, otthon nyert a Toronto

2022-02-01 06:40:36

Tizenkétszer rezzent a háló, 8–4-re nyert a Florida Panthers a Columbus Blue Jackets otthonában az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján. A Toronto Maple Leafs hazai jégen verte meg 6–4-re a New Jersey Devilst.

jégkorong Toronto Maple Leafs NHL Florida Panthers

NHL: kilencet ütött a Florida a Columbusnak, idegenben nyert a Toronto

2022-01-16 09:34:21

A Florida Panthers 9–2-re ütötte ki otthon a Columbus Blue Jackets együttesét az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján. A Toronto 11 gólos mérkőzésen 6–5-re nyert a St. Louis Blues otthonában.

jégkorong Toronto Maple Leafs St. Louis Blues NHL Florida Panthers Columbus Blue Jackets

NHL: hazai jégen győzött a Toronto és a Pittsburgh

2022-01-06 08:24:47

A Toronto Maple Leafs az Edmonton Oilerst, a Pittsburgh Penguins pedig a St. Louis Bluest győzte le hazai pályán az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) szerdai játéknapján.

jégkorong Toronto Maple Leafs Pittsburgh Penguins NHL

NHL: 6 meccs eltiltás az ellenfél fejbe térdeléséért – videó

2021-12-08 17:16:51

Hat mérkőzésre szóló eltiltást kapott Jason Spezza, az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) szereplő Toronto Maple Leafs legendás játékosa, mert szándékosan fejen térdelte a winnipegi Neal Pionkot – jelentette az MTI.

Toronto Maple Leafs NHL Jason Spezza

NHL: nyolcig jutott a ligaelső Toronto a Colorado ellen

2021-12-02 07:19:25

Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság csütörtök hajnalban lejátszott találkozóin alaposan kiszakadt a gólzsák: a hat meccsen összesen 48 gól esett. A prímet a ligaelső Toronto Maple Leafs vitte, amely 8–3-ra legyőzte a Colorado Avelanche-et. Szintén 11 gól esett az Anaheim Ducks–Vegas Golden Knights (6–5) meccsen.