Találatok a Tommy Robredo címkére

Találatok száma: 57

Tenisz: Fucsovics csúnyán elbánt a harmadik kiemelttel

2016-10-27 21:32:16

Fucsovics Márton az első szettet ugyan elvesztette, utána azonban már csak három játékot engedélyezett a harmadik kiemelt olasz Thomas Fabbianónak a Budapesten zajló challenger teniszverseny nyolcaddöntőjében.

tenisz Tommy Robredo Thomas Fabbiano Fucsovics Márton Borsos Gábor

Tenisz: Nagy Péter döntő szettben kapott ki Budapesten

2016-10-26 19:00:13

Borsos Gábor, oldalán Tommy Robredóval párosban bejutott a negyeddöntőbe a 64 ezer euró (20 millió forint) összdíjazású budapesti férfi tenisztornán, amelynek a BOK (volt Syma) Csarnok ad otthont.

tenisz Tommy Robredo Nagy Péter Gombos Norbert Borsos Gábor

Tenisz: a 12-szeres tornagyőztes spanyol is indul Budapesten

2016-10-21 14:25:45

A 12-szeres ATP-tornagyőztes Tommy Robredo is indul a jövő heti, 64 ezer euró összdíjazású budapesti férfi tenisztornán, amelynek a BOK (volt Syma) Csarnok ad otthont.

tenisz Tommy Robredo

Tenisz: Robredónak kezdhet elege lenni a franciából

2015-07-29 21:15:11

Benoit Paire 2:6, 6:3, 7:5-re legyőzte a második kiemelt Tommy Robredót a hamburgi salakpályás teniszverseny második fordulójában. A két játékos múlt vasárnap, a bastadi döntőben is találkozott egymással, és akkor is a francia nyert, megszerezve karrierje első ATP-tornagyőzelmét.

tenisz Tommy Robredo Benoit Paire

Tenisz: a 26 éves francia előszört nyert ATP-versenyt

2015-07-26 16:55:34

A francia Benoit Paire 7:6, 6:3-ra legyőzte a spanyol Tommy Robredót a bastadi salakpályás teniszverseny döntőjében, ezzel megszerezte első ATP-tornagyőzelmét.

tenisz Tommy Robredo Benoit Paire Bastad

Videó: Robredo a középső ujjait mutatva gratulált Murraynek

2014-10-27 23:03:11

Barátsággal, de enyhén szólva különös módon gratulált a spanyol Tommy Robredo a skót Andy Murraynek, miután utóbbi megnyerte a valenciai tenisztornát. Viselkedésre magyarázatul szolgálhat, hogy Murray öt meccslabdát hárított a mérkőzésen, tehát Robredónak bőven volt lehetősége a csata megnyerésére.

videó Tommy Robredo Andy Murray

Tenisz: Murray 3 meccslabda hárítása után nyert a döntőben

2014-10-26 19:37:04

Andy Murray 3:6, 7:6, 7:6-ra nyert Tommy Robredo ellen a valenciai kemény pályás férfi tenisztorna döntőjében. A skót játékos a döntő szett rövidítésében három mérkőzéslabdát hárított.

tenisz Tommy Robredo Andy Murray

Tenisz: az ötszázhoz közeledő Robredo búcsúztatta Isnert

2014-10-21 19:16:13

A valenciai férfi tenisztorna 1. fordulójában kedden két kiemelt is búcsúzott, az amerikai John Isnert a spanyol Tommy Robredo verte meg két szoros szettben, a francia Gilles Simont pedig az ukrán Alekszandr Dolgopolov győzte le két simább játszmában.

tenisz Tommy Robredo John Isner

Tenisz: Benneteau 10. döntőjét is elbukta, Murray a sírból hozta vissza

2014-09-28 12:01:48

A brit Andy Murray sikerével ért véget a sencseni férfi tenisztorna, miután a döntőben óriási csatában legyőzte a spanyol Tommy Robredót.

tenisz Tommy Robredo Nisikori Kei Julien Benneteau Andy Murray

Videó: a nézők közé dobott egy hasast a svájci teniszsztár

2014-09-02 14:36:59

Nem bírt a lendületével Stanislas Wawrinka. A svájci teniszező a US Open férfi egyesének nyolcaddöntőjében „csak” négy játszmára kényszerült Tommy Robredo ellen, ám így is jól megszenvedett a spanyollal: az egyik szervára akkora lendülettel indult, hogy a közönség közé esett.

videó tenisz Tommy Robredo Stan Wawrinka

Tenisz: Wawrinka és Murray fordított, Djokovics kiesett

2014-08-14 22:36:08

A Cincinnatiben zajló férfi tenisztorna 3. fordulójában búcsúzott a világelső szerb Novak Djokovics, miután két szoros szettben kikapott a spanyol Tommy Robredótól.

tenisz Tommy Robredo Stan Wawrinka Simona Halep Serena Williams Sara Errani

Tenisz: minimális különbség döntött a spanyol belharcban

2014-08-11 23:44:10

Tommy Robredo és Fernando Verdasco révén két spanyol is sikerrel vette a Cincinnatiben zajló tenisztorna férfi egyesének első fordulóját: előbbi a fiatal Jack Sockot győzte le és a következő körben újabb amerikaival, Sam Querreyvel néz farkasszemet, míg utóbbi honfitársát, Marcel Granollerst győzte le nagy csatában, a harmadik játszma rövidítésben minimális különbséggel nyerve. Verdascónak pályafutása során ez volt a 399. hivatalos győzelme, a 400.-at a Feliciano López–Marin Cilic csata győztesével szemben szerezheti meg.

tenisz WTA Cincinnati Tommy Robredo Fernando Verdasco ATP Cincinnati

Wimbledon: Federer bosszút állt a US Openen őt kiejtő spanyolon

2014-07-01 16:03:21

A hétszeres győztes Roger Federer magabiztos győzelmet aratott a spanyol Tommy Robredo ellen az angol nyílt nemzetközi teniszbajnokság negyedik fordulójában, így bejutott a legjobb nyolc közé, ahol honfitársa, a svájci Stanislas Wawrinka lesz az ellenfele, akinek az útja Feliciano Lópezen át vezetett a negyeddöntőbe.

tenisz Wimbledon Tommy Robredo Simona Halep Sabine Lisicki Roger Federer

Videó: egykezes fonák röptével lepték meg a spanyol klasszist

2014-05-29 14:12:16

A francia nemzetközi teniszbajnokág (Roland Garros) negyedik napjának legszebb labdameneteit felsorakoztató összeállításban Kenny de Schepper bámulatos fonák röptéje is helyet kapott. A francia játékos a 17. helyen kiemelt Tommy Robredót lepte meg ütésével. Mindazonáltal a spanyol nyerte meg kettejük meccsét három szettben. Íme, a legszebb labdamenetek!

videó tenisz Tommy Robredo Roland Garros

Tenisz: menetelnek a spanyolok Monte-Carlóban

2014-04-14 19:42:36

Azok után, hogy Albert Montanés és Albert Ramos továbbjutott, Pablo Andújar, Roberto Bautista-Agut és Tommy Robredo is sikerrel vette az első akadályt a Monte-Carlóban zajló salakpályás férfi tenisztornán, így mind az öt eddig pályára lépett spanyol játékos bejutott a második körbe.

ATP-torna Pablo Andújar Tommy Robredo tenisz

Tenisz: Mónaco és Robredo is kiesett Houstonban

2014-04-11 00:03:19

A második kiemelt Tommy Robredo és a hatodikként rangsorolt Juan Mónaco is kiesett a houstoni salakpályás teniszverseny 2. fordulójában.

tenisz Tommy Robredo Juan Mónaco

Tenisz: Djokovics jutott elsőként a miami negyeddöntőbe

2014-03-25 18:22:16

Novak Djokovics 6:3, 7:5-re legyőzte Tommy Robredót a Miamiban zajló férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében, így elsőként jutott be a legjobb nyolc közé. A szerb nem kezdett jól, de rendre hibázásra késztette a spanyolt a kulcsmomentumokban, így a világranglista-2. rendre jókor törte meg az ellenállását, és 83 perc alatt megnyerte a mérkőzést.

tenisz Tommy Robredo Novak Djokovics ATP Miami

Tenisz: négy mérkőzéslabdáról kapott ki a 2. kiemelt Chilében

2014-02-05 21:48:33

A második helyen kiemelt spanyol Tommy Robredo szettelőnyből kikapott az argentin Leonardo Mayertől a Vina del Marban zajló salakpályás tenisztorna 2. fordulójában. A chilei tornát 2011-ben megnyerő Robredónak a második játszma rövidítésében négy mérkőzéslabdája is volt, de egyikkel sem tudott élni.

tenisz Tommy Robredo Leonardo Mayer

Aus. Open: Wawrinka nyerő ütései negyeddöntőt értek

2014-01-19 14:01:48

A Melbourne-ben zajló Australian Open férfi egyesének nyolcaddöntőjében a nyolcadik helyen kiemelt Stanislas Wawrinka 6:3, 7:6, 7:6-ra legyőzte a spanyol Tommy Robredót, így bejutott a negyeddöntőbe, amelyben Novak Djokovics lesz az ellenfele, aki a legutóbbi 14 egymás elleni találkozójukat megnyerte.

Tommy Robredo Stan Wawrinka Eugenie Bouchard Australian Open

Aus. Open: Gasquet kiesett, Djokovics továbbjutott

2014-01-17 13:14:03

Tommy Robredo négy szettben legyőzte a kilencedik kiemelt Richard Gaqsuet-t az Australian Open férfi egyesének 3. fordulójában. A második kiemelt Novak Djokovicsnak nem okozott gondot Denis Istomin.