Találatok a Tampa Bay címkére

Találatok száma: 12

NFL: a Tampa Bay újoncának már az édesapja is játszott Brady ellen

2020-04-26 07:25:25

A profi amerikaifutball-liga (NFL) draftjának második körében a Tampa Bay Buccaneers Antoine Winfield Jr.-t választotta ki, neki az édesapja még játszott a csapat új irányítója, a hatszoros Super Bowl-győztes Tom Brady ellen.

Tom Brady Tampa Bay NFL-draft NFL

NFL: Tom Brady tiltott helyen edzett Tampában

2020-04-21 12:02:44

A tiltás ellenére egy tampai közparkban edzett, ezért hazaküldték Tom Bradyt, a tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) hatszoros bajnok irányítóját.

koronavírus Tom Brady Tampa Bay NFL 2020 NFL

Már hétmeccses nyeretlenségi sorozattal "büszkélkedhet" a Senators

2007-12-09 00:00:23

Az NHL, az észak-amerikai jégkorong-bajnokság alapszakaszának 60. játéknapján hiába lőtt három gólt és egyenlített hatvan percnyi játék után az Ottawa Senators a Tampa Bay Lightning ellen, a gólnélküli túlórát követő szétlövést a hazaiak 2-1-re nyerték. Pavel Dacjuk két gólja és egy asszisztja döntötte el a Montreal elleni idegenbeli mérkőzést, amelyen csapata, a Detroit három góllal győzött.

Toronto

NHL: büntetőkkel verte a Tampa Bay hazai pályán az Ottawát

2007-12-12 00:00:08

Az NHL, az észak-amerikai jégkorong-bajnokság alapszakaszának 60. játéknapján hiába lőtt három gólt és egyenlített hatvan percnyi játék után az Ottawa Senators a Tampa Bay Lightning ellen, a gólnélküli túlórát követő szétlövést a hazaiak 2-1-re nyerték.

60. játéknap Tampa Bay

Álomból valóság: playoffba juthat a 2002-es bajnok Tampa Bay

2007-11-30 00:00:09

Remek védelmének köszönhetően hihetetlenül fontos győzelmet aratott a Tampa Bay az észak-amerikai amerikaifutball-bajnokság (NFL) 12. fordulójában. A Bucks ellenfele hazai környezetben a Washington Redskins volt, a végeredmény pedig 19-13. Hátrányból fordítva nyert a Seattle a St. Louis ellen (24-19), így továbbra is csoportja élén küzdhet a rájátszásért. A New England a Philadelphia kárára tovább őrizte veretlenségét. Bradyék azonban most "csak" három ponttal, 31-28-ra győzték le az Eaglest.

Tampa Bay New England

NHL: megszakadt az Ottawa és a Tampa Bay sorozata

2007-11-16 00:00:10

Az Ottawa Senators sorozatban aratott nyolc győzelem után először kapott ki az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL).

Ottawa Tampa Bay

NHL, Tampa Bay: Dan Boyle súlyos sérülése az öltözőben

2007-10-01 00:00:10

A szárítókampóról lezuhanó korcsolya okozott súlyos sérülést az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) érdekelt Tampa Bay Lightning öltözőjében.

Tampa Bay Dan Boyle

Vincent Lecavalier ördögi játékára nem volt ellenszere a Devilsnek

2007-04-21 00:00:12

Három párharc is 2-1-re módosult az észak-amerikai profi jégkorong-bajnokság (NHL) rájátszásának első körében a legutóbbi játéknapon. Odahaza tudott nyerni a Tampa Bay és a San Jose, míg idegenben a Buffalo. A Lightningban ezúttal is Vincent Lecavalier bizonyult a nyerő embernek: gólt lőtt, majd gólpasszt adott a Devils elleni mérkőzésen.

Tampa Bay

Hatot kapott otthon a Toronto, Brodeur tizenkettedik shutoutja

2007-03-04 00:00:17

Az NHL, az észak-amerikai jégkorong-bajnokság alapszakaszának 139. játéknapján a Toronto Maple Leafs hazai pályán hat gólt kapott a Buffalo Sabres gárdájától. A vendéglátók erejéből csupán a becsületgólra futotta, így lett a vereség az igen kínosból „csak” nagyon kellemetlen.

Dallas Pittsburgh

Négy büntetőpárbaj, hiába túlórázott az Anaheim

2007-02-25 00:00:13

Az NHL, az észak-amerikai jégkorong-bajnokság alapszakaszának 132. játéknapján hazai pályán szenvedett vereséget a liga egyik legjobb mutatójával rendelkező együttese, az Anaheim. A Ducks csapatát a Vancouver verte, igaz csak a hosszabbításban. A mérkőzést eldöntő gólt Sedin 62:19-nél szerezte.

alapszakasz Ottawa

Tovább szárnyalnak a Pingvinek

2007-02-11 00:00:10

Az NHL, észak-amerikai jégkorong-bajnokság 118. játéknapján a tizenhárom mérkőzés közül egy a hosszabbításban, öt(!) pedig csak a szétlövésben dőlt el. Utóbbiak közt volt a NJ Devils-NY Rangers rangadó, amelyet 2-2-t követően a házigazdák nyertek. A vendégek - akik a találkozón Jagr szezonbéli 20. góljával egyenlítettek - mindhárom büntetőjüket kihagyták, így a vendéglátóknak elég volt Gionta egyetlen értékesített lövése.