Találatok a Szvetlana Kuznyecova címkére

Találatok száma: 81

US Open: nem indul a 2004-es győztes Kuznyecova

2020-08-10 21:13:00

A női egyes 2004-es bajnoka, Szvetlana Kuznyecova sem vállalja a szereplést az Amerikai nemzetközi teniszbajnokságon.

tenisz US Open Szvetlana Kuznyecova

Tenisz: a cincinnati fináléban Keys legyőzte Kuznyecovát

2019-08-18 22:25:49

Az amerikai Madison Keys nyerte meg a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna női versenyét.

tenisz Szvetlana Kuznyecova Madison Keys

Tenisz: Federer legyőzője simán kikapott Cincinnatiben

2019-08-17 10:28:26

Amilyen gyorsan legyőzte Roger Federert, ugyanolyan sima mérkőzésen kikapott honfitársától, Danyiil Medvegyevtől az orosz Andrej Rubljov a cincinnati ATP-tornán. A győztesre így a francia Lucas Pouille-t két játszmában legyőző Novak Djokovics vár  a döntőbejutásért vívandó mérkőzésen.

Udvardy Panna Szvetlana Kuznyecova Roger Federer Richard Gasquet Oszaka Naomi Novak Djokovics

US Open: Cibulková sérülés miatt visszalépett, a 2004-es bajnok indulhat

2019-08-12 20:25:31

Szvetlana Kuznyecova a főtáblán indulhat az amerikai nemzetközi teniszbajnokságon (US Open), miután Dominika Cibulková visszalépett.

visszalépés US Open Szvetlana Kuznyecova Dominika Cibulková

Tenisz: Kuznyecova nem kapott vízumot, visszalépett

2019-07-25 20:46:05

A címvédő orosz Szvetlana Kuznyecova nem kapott vízumot az Egyesült Államokba, ezért vissza kellett lépnie a hétfőn kezdődő 250 ezer dollár (73 millió forint) összdíjazású washingtoni kemény pályás női tenisztornától.

Szvetlana Kuznyecova

US Open: három GS-bajnok is szabadkártyát kapott

2018-08-15 09:11:42

A US Openen 2016-ban nyertes Stan Wawrinka tavaly nem védhette meg a címét térdsérülése miatt, és hosszú kihagyás után idén tért csak vissza, jelenleg pedig mindössze a 151. a ranglistán.

Viktorija Azarenka US Open Szvetlana Kuznyecova Stan Wawrinka

Tenisz: megtört a jég, megvan Kuznyecova 18. tornagyőzelme

2018-08-06 09:24:44

A tornagyőzelemre 2016 októbere óta váró Szvetlana Kuznyecova nyerte a női döntőt a washingtoni kemény pályás teniszversenyen, míg San Joséban a román Mihaela Buzarnescu diadalmaskodott.

tenisz Szvetlana Kuznyecova Mihaela Buzarnescu

Australian Open: eldőlt, kihagyja a tornát a sztár

2017-12-08 09:33:39

Szvetlana Kuznyecova nem indul a januári ausztrál nyílt teniszbajnokságon, mert megműtötték a csuklóját.

tenisz Szvetlana Kuznyecova Australian Open

Australian Open: S. Williams és Kuznyecova játéka is kérdéses

2017-11-29 10:30:44

Egyelőre kérdéses, hogy pályára lép-e a januári ausztrál nyílt teniszbajnokságon a női címvédő Serena Williams, aki szeptember elsején adott életet első gyermekének.

tenisz Szvetlana Kuznyecova Serena Williams Australian Open

Wimbledon: Babosék döntő szettben kikaptak a 16 között

2017-07-10 20:04:35

A Babos Tímea, Andrea Hlavácková kettős három játszmában kikapott (6:3, 6:7, 6:3) a Szvetlana Kuznyecova, Kristina Mladenovic duótól a wimbledoni teniszbajnokság női páros versenyének harmadik fordulójában, így nem jutott be a legjobb nyolc közé.

tenisz Wimbledon Szvetlana Kuznyecova Kristina Mladenovic Babos Tímea Andrea Hlavácková

Roland Garros: Nadal és Djokovics is ott van a nyolc között

2017-06-04 15:27:28

A kilencszeres bajnok Rafael Nadal remek játékkal jutott be a negyeddöntőbe a Párizsban zajló Francia nyílt teniszbajnokságon.

Szvetlana Kuznyecova Roland Garros Rafael Nadal Novak Djokovics Caroline Wozniacki

Tenisz: Kerber nyolcaddöntős, Kuznyecova meccslabdáról fordított

2017-05-09 00:14:44

A hétfőtől újra világelső Angelique Kerber bejutott a nyolcaddöntőbe a madridi salakpályás tenisztorna női versenyében, Karolina Plískovának ugyanakkor nem volt ilyen jó napja.

tenisz WTA Madrid Szvetlana Kuznyecova Karolína Plísková Angelique Kerber ATP Madrid

Tenisz: Federert Indian Wellsben sem lehetett megverni – megvan a 25. Masters!

2017-03-20 00:21:51

Az Australian Open-címvédő Roger Federer két játszmában (6:4, 7:5) legyőzte honfitársát, a szintén svájci Stan Wawrinkát az Indian Wells-i kemény pályás férfi tenisztorna döntőjében, ezzel 2004, 2005, 2006 és 2012 után ötödször nyerte meg az „ötödik Grand Slam-tornaként” is emlegetett versenyt.

tenisz Szvetlana Kuznyecova Stan Wawrinka Roger Federer Jelena Vesznyina

Tenisz: Babos legyőzője nyerte az Indian Wells-i tornát

2017-03-19 22:18:10

A 3. fordulóban Babos Tímeát búcsúztató orosz Jelena Vesznyina nyerte meg az Indian Wells-i női tenisztornát, a döntőben 6:7, 7:5, 6:4-re verte meg honfitársát, Szvetlana Kuznyecovát.

Jelena Vesznyina Szvetlana Kuznyecova

WTA-vb: megkérdezte, mennyi az állás, majd bejutott a döntőbe

2016-10-29 13:04:15

A szlovák Dominika Cibulková és a világelső német Angelique Kerber jutott be a női teniszezők világbajnokságán.

tenisz WTA-vb Szvetlana Kuznyecova Dominika Cibulková

WTA-vb: Kuznyecova jutott elsőként tovább, Muguruza kiesett

2016-10-26 18:18:40

Az orosz Szvetlana Kuznyecova jutott be elsőként a Szingapúrban zajló női tenisz-világbajnokság elődöntőjébe.

tenisz WTA-vb Szvetlana Kuznyecova Karolína Plísková Garbine Muguruza Agnieszka Radwanska

Videó: a világsztár merészet húzott, meccs közben esett a hajának

2016-10-24 17:49:13

Az orosz Szvetlana Kuznyecova három játszmában legyőzte a címvédő lengyel Agnieszka Radwanskát a szingapúri tenisz WTA-világbajnokság első fordulójában, hétfőn.

tenisz WTA-világbajnokság Szvetlana Kuznyecova Agnieszka Radwanska

Tenisz: Del Potro 33 hónap után döntős, Goffin elszúrta

2016-10-22 14:25:33

A címvédő orosz Szvetlana Kuznyecova két játszmában (6:2, 6:1) legyőzte az ausztrál Daria Gavrilovát a moszkvai kemény pályás női tenisztorna döntőjében, ezzel megelőzte Konta Johannát a vb-kvalifikációs rangsorban, és utolsó játékosként biztossá tette helyét a szingapúri világbajnokságon.

tenisz WTA-vb Szvetlana Kuznyecova Daria Gavrilova

Tenisz: Kuznyecova egy újabb lépéssel közelebb a vb-hez

2016-10-21 18:43:22

Az első helyen kiemelt orosz Szvetlana Kuznyecova bejutott a moszkvai kemény pályás tenisztorna női versenyének döntőjébe, így továbbra is van esélye arra, hogy ott legyen a szingapúri WTA-világbajnokság mezőnyében.

tenisz Szvetlana Kuznyecova Juan Martín del Potro

Tenisz: Babos nagy csatában kikapott Kuznyecovától

2016-10-20 16:52:32

A kilencedik helyen kiemelt Babos Tímea a negyeddöntőben kikapott Szvetlana Kuznyecovától a moszkvai kemény pályás tenisztorna női versenyében.