Találatok a Szolnoki Olaj címkére

Találatok száma: 733

Férfi kosár Ek: megvan a Körmend és a Szolnok buboréktornájának helyszíne

2021-01-20 10:54:05

Az Egis Körmend hollandiai, a Szolnoki Olajbányász lengyelországi buboréktornán vesz részt a jövő héten a férfi kosárlabda Európa-kupában – írja az MTI.

kosárlabda férfi kosárlabda Európa-kupa férfi kosárlabda Szolnoki Olaj Egis Körmend

Férfi kosár NB I: újra nyert a Szeged; meglepetés Szolnokon

2021-01-15 18:55:55

A Szeged két vereség után újra győzött, hazai pályán 96–75-re megverte a Kaposvárt a férfi kosárlabda NB I pénteki játéknapján. A két további mérkőzésen az utolsó pillanatokig nyílt volt a csata: a Szolnok meglepetésre 76–73-ra kikapott vendégétől, a Kecskeméttől, míg az Atomerőmű–Körmend rangadó hárompontos paksi sikerrel ért véget (77–74).

férfi kosárlabda NB I Szolnoki Olaj Naturtex-SZTE-Szedeák Kaposvári KK KTE-Duna Aszfalt Egis Körmend

Férfi kosár NB I: magabiztos szolnoki siker Kecskeméten

2021-01-13 18:32:47

A Szolnoki Olaj 96–76-ra legyőzte a Kecskemétet a férfi kosárlabda NB I szerdai játéknapján. A Pécs nagy hajrával, a 29–12-re megnyert utolsó negyed révén diadalmaskodott az Oroszlány ellen. A Falco a ZTE ellen aratott 82–70-es sikert.

férfi kosárlabda NB I Zalakerámia ZTE KK Szolnoki Olaj PVSK OSE Lions KTE-Duna Aszfalt

Férfi kosár NB I: a Szolnok, a Körmend és a Fehérvár is nyert

2021-01-06 16:56:17

A Körmend, az Alba Fehérvár és a mezőny pillanatnyilag legjobb százalékos mutatójával rendelkező Szolnok is győzött hazai pályán a férfi kosárlabda NB I szerdai játéknapján.

férfi kosárlabda NB I Zalakerámia-ZTE KK Szolnoki Olaj PVSK KTE-Duna Aszfalt Egis Körmend

Férfi kosár NB I: fordulatos meccsen győzött Sopronban a Szolnok

2021-01-04 20:00:30

A férfi kosárlabda NB I hétfő játéknapjának egyetlen mérkőzésén a Szolnoki Olajbányász fordulatokban gazdag meccsen hétpontos győzelmet aratott a Sopron KC otthonában úgy, hogy az utolsó negyed elején még a hazaiaknál volt az előny.

férfi kosárlabda NB I Szolnoki Olaj Sopron KC

Férfi kosár NB I: a Szolnok győzött a Falco vendégeként

2020-12-30 17:28:38

Elszenvedte második vereségét a Falco a férfi kosárlabda NB I-ben: a szombathelyiek hazai pályán 80–75-re kikaptak a Szolnoktól a szerdai játéknapon. Idegenben nyert a Szeged, a PVSK és a Kaposvár is, míg az Atomerőmű, a Körmend és a Kecskemét hazai pályán aratott győzelmet.

férfi kosárlabda NB I Szolnoki Olaj Naturtex-SZTE-Szedeák Falco Egis Körmend DEAC

Férfi kosár NB I: nyert a Szeged, kikapott az Atom és a Körmend

2020-12-27 16:07:03

Az Alba Fehérvár 85–73-ra legyőzte a Kecskemétet a férfi kosárlabda NB I vasárnapi játéknapján. A Szeged gálázott, és 125–69-re nyert a Jászberény ellen. A PVSK-Veolia hazai pályán 86–81-re diadalmaskodott a Körmend ellen. Kikapott az eddigi éllovas Atomerőmű – a paksiakat a Szolnoki Olaj győzte le 89–80-ra.

férfi kosárlabda NB I Szolnoki Olaj Naturtex-SZTE-Szedeák Kecskemét kosárlabda Atomerőmű SE Alba Fehérvár

Férfi kosár NB I: a Szolnok drámai hosszabbításban verte a Fehérvárt

2020-12-19 18:59:51

A férfi kosárlabda NB I szombati rangadóján a Szolnoki Olajbányász hazai pályán hosszabbítás után 85–83-ra legyőzte az Alba Fehérvárt.

férfi kosárlabda NB I Vojvoda Dávid Szolnoki Olaj Alba Fehérvár

Férfi kosár NB I: a Szolnok esélyt sem adott a Jászberénynek

2020-12-15 19:40:45

A Szolnok hazai pályán fölényes, 48 pontos győzelmet aratott a sereghajtó Jászberény felett a férfi kosárlabda NB I alapszakaszának keddi mérkőzésén.

férfi kosárlabda NB I Szolnoki Olaj Jászberény kosárlabda

Férfi kosár NB I: a Szolnok gond nélkül nyert a Pécs ellen

2020-12-11 17:40:08

A Szolnok 86–68-ra legyőzte a PVSK-Veoliát a férfi kosárlabda NB I pénteki játéknapján.

férfi kosárlabda NB I Szolnoki Olaj PVSK

Férfi kosár NB I: 222 pontos meccset nyert meg a PVSK

2020-12-08 17:54:17

Bár az utolsó negyedben nagyot hajrázott az Oroszlány, nem tudta ledolgozni hátrányát, és 80–76-ra kikapott vendégétől, a Szolnoktól a férfi kosárlabda NB I keddi játéknapján. A Sopron odahaza verte meg a Kaposvárt (97–86), és ugyancsak vereséggel küldte haza vendégét a PVSK – a pécsiek az idény pontokban eddigi leggazdagabb meccsén gyűrték le a sereghajtó Jászberényt (120–102).

férfi kosárlabda NB I Szolnoki Olaj Sopron KC PVSK OSE Lions Kaposvári KK

Férfi kosár NB I: egy negyed elég volt a Körmendnek

2020-11-30 19:18:41

Az Egis Körmend az első, a második és a negyedik negyedet is elvesztette, mégis győzött Kaposváron a férfi kosárlabda NB I alapszakaszának hétfői játéknapján.

férfi kosárlabda NB I Zalaegerszeg kosárlabda Szolnoki Olaj Naturtex-SZTE-Szedeák Kaposvári KK Jászberény kosárlabda

Férfi kosárlabda NB I: novemberben már nem lép pályára a Szolnok

2020-11-04 16:35:05

A koronavírus-járvány miatt novemberben már nem lép pályára a Szolnoki Olajbányász a férfi kosárlabda NB I-ben.

koronavírus férfi kosárlabda NB I Szolnoki Olaj

Kosár: fertőzöttek az Olajnál; karanténban a DEAC teljes csapata

2020-10-15 10:22:00

A férfi kosárlabda NB I-ben szereplő Szolnoki Olaj mellett a Debreceni EAC-nál is van játékos, akinek pozitív lett a koronavírustesztje – ezt a két csapat egyaránt megerősítette.

koronavírus férfi kosárlabda NB I Szolnoki Olaj DEAC kosárlabda

Férfi kosár NB I: az Atomerőmű a Szolnokot, a DEAC a Kecskemétet győzte le

2020-10-10 19:20:15

Az Atomerőmű SE hazai pályán 66–63-ra megverte a Szolnoki Olajbányász csapatát, a Debreceni EAC pedig 67–59-re nyert a Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét ellen a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján.

férfi kosárlabda NB I Szolnoki Olaj Kecskemét kosárlabda DEAC Atomerőmű SE

Férfi kosár NB I: győzelemmel kezdett a Szolnoki Olaj

2020-10-07 18:53:22

A Szolnoki Olaj 88–76-ra legyőzte a DEAC-ot, míg az Atomerőmű 87–77-re nyert otthon a Kecskemét ellen a férfi kosárlabda NB I-ben szerdán.

férfi kosárlabda NB I férfi kosárlabda Szolnoki Olaj Sopron KC Kecskemét kosárlabda Jászberény kosárlabda

Férfi kosár NB I: az Alba és a Körmend meccsét is elhalasztják

2020-10-02 14:21:00

Az Alba Fehérvár és az Egis Körmend férfi kosárlabdacsapata is arról számolt be, hogy újabb koronavírusos eseteket regisztráltak a keretükben, így mind a két együttes első bajnoki mérkőzését elhalasztották.

férfi kosárlabda NB I férfi kosárlabda Szolnoki Olaj Naturtex-SZTE-Szedeák Egis Körmend Alba Fehérvár

Férfi kosárlabda: hétről hétre borulhat a papírforma – rajtol az NB I

2020-10-02 09:12:03

Az erőviszonyok alapján a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely megvédi az elsőségét, csakhogy valószínűleg hétről hétre borulhat a papírforma a pénteken rajtoló férfi kosárlabda NB I-ben.

kosárlabda férfi kosárlabda NB I Zalakerámia-ZTE KK Szolnoki Olaj Sopron KC PVSK

Férfi kosár: szolnoki sikerrel indult a Morgen Emléktorna

2020-09-18 20:17:48

A másodszor is átszervezett, immár csak háromcsapatos férfi kosárlabdatorna, a Morgen Ferdinánd Emléktorna pénteki első meccsén papírforma Szolnok-siker született.

Szolnoki Olaj Morgen Ferdinánd Kaposvári KK

Férfi kosár Ek: elkerülte egymást a Körmend és a Szolnok

2020-08-18 12:18:28

Elkerülte egymást az Egis Körmend és a Szolnoki Olaj a férfi kosárlabda Európa-kupa 2020–2021-as idényének első körében.