Találatok a Szergej Karjakin címkére

Találatok száma: 34

Sakk: Rapport Karjakint is legyőzte, megdől a magyar rekord!

2021-09-14 21:10:01

Tovább tart Rapport Richárd fantasztikus menete a norvégiai Stavangerben zajló sakk szupertornán. A 7. fordulóban a magyar nagymester világossal legyőzte a korábbi világbajnoki döntőst, Szergej Karjakint, ezzel eldőlt, hogy biztosan megdönti a 2005 óta fennálló magyar értékszámrekordot. Most már csak az a kérdés, mennyivel...

sakk Szergej Karjakin Rapport Richárd Polgár Judit Magnus Carlsen Lékó Péter

Sakk: Jan-Krzysztof Duda nyerte meg a világkupát

2021-08-05 19:00:46

A lengyel Jan-Krzysztof Duda nyerte meg a férfi sakkozók kieséses rendszerű világkupáját, amelyért Szocsiban versengett a 206 résztvevős mezőny – közölte a Magyar Távirati Iroda.

sakk Szergej Karjakin Magnus Carlsen Jan-Krzysztof Duda

Sakk: Karjakin remizett az orosz űrhajósokkal

2020-06-10 12:29:52

Szergej Karjakin orosz nagymester döntetlent játszott azon az online sakkmérkőzésen, amelyet honfitársával, a Nemzetközi Űrállomás (ISS) fedélzetén tartózkodó Anatolij Ivanyisin kozmonautával vívott.

sakk Szergej Karjakin

Sakkvilágbajnok-jelölti torna: Karjakin utolérte Caruanát

2018-03-24 22:08:05

Szergej Karjakin legyőzte és sikerével utolérte az éllovas Fabiano Caruanát a sakkvilágbajnok-jelöltek Berlinben zajló tornájának szombati, 12. fordulójában.

sakk Szergej Karjakin Magnus Carlsen Fabiano Caruana

Keljfeljancsi, a példakép

2017-05-08 15:28:16

A tavaly novemberi Magnus Carlsen–Szergej Karjakin, New Yorkban lebonyolított sakkvilágbajnoki döntő díjalapja nem volt kiemelkedően magas, mindössze 1 millió dollár. A játszmák nem voltak sem izgalmasak, sem túlságosan tartalmasak, a két játékos egész meccsre vonatkozó stratégiája mégis erősen foglalkoztatja a szakembereket. Közülük is elsősorban azokat, akik keresik a stratégiai gondolkodás üzleti világhoz kötődő kapcsolatait.

sakk brainsporting Szergej Karjakin Magnus Carlsen

Sakk-vb: Carlsen a sírból hozta vissza az egészet – Polgár Judit

2016-12-01 17:30:28

Polgár Judit kőkeménynek nevezte a Magnus Carlsen győzelmével végződött sakkvilágbajnoki döntőt. A már visszavonult magyar nagymester szakkommentátorként dolgozott a New York-i döntő idején.

sakk-vb sakk Szergej Karjakin Polgár Judit Magnus Carlsen

Sakk-vb: Carlsen maradt a világbajnok, rapidban verte Karjakint

2016-11-30 22:42:06

Magnus Carlsen maradt a sakkvilágbajnok, miután a New York-i döntőben 6:6 után rapid játszmákkal 3:1-re legyőzte az orosz Szergej Karjakint.

sakk-vb sakk Szergej Karjakin New York Magnus Carlsen

Sakk-vb: 40 perces remi, rapid partik döntenek a bajnokról

2016-11-28 20:58:03

Mindössze 40 perc és 30 lépés után döntetlenben egyezett meg Magnus Carlsen és Szergej Karjakin a New Yorkban zajló sakkvilágbajnoki döntő 12., utolsó játszmájában, így a páros meccs klasszikus része 6:6-tal ért véget.

sakk-vb sakk Szergej Karjakin Magnus Carlsen

Sakk-vb: döntetlen a 11. parti, a hétfői játszma dönthet

2016-11-26 23:31:13

Döntetlennel lett a 11. játszma a sötéttel játszó címvédő Magnus Carlsen és a kihívó Szergej Karjakin között a sakkvilágbajnoki fináléban New Yorkban. A parti bő háromórányi játékot követően a 34. lépésben ért véget.

Sakk-vb: a címvédő Carlsen egyenlített

2016-11-25 10:04:47

A címvédő Magnus Carlsen megnyerte a tizedik játszmát a New York-i sakkvilágbajnoki páros mérkőzésen Szergej Karjakin ellen, ezzel 5:5-re egyenlített.

Sakk-vb: a kilencedik parti döntetlennel ért véget

2016-11-24 08:37:50

Döntetlennel zárult a kilencedik játszma Magnus Carlsen és Szergej Karjakin között a New York-i sakkvilágbajnoki páros mérkőzésen, ezzel az orosz kihívó 5:4-re vezet.

Sakk-vb: előnybe került az orosz kihívó a címvédő ellen

2016-11-22 11:24:32

Szergej Karjakin nyerte a nyolcadik játszmát a New York-i sakkvilágbajnoki páros mérkőzésen, ezzel 4.5:3.5-re vezet a címvédő Magnus Carlsen ellen.

Sakk-vb: Karjakin nem tudta kihasználni a két világos partit

2016-11-20 22:44:51

A hetedik játszma is döntetlennel ért véget címvédő Magnus Carlsen és a kihívó Szergej Karjakin között a sakkvilágbajnoki döntőben New Yorkban.

Sakk-vb: még mindig döntetlen az állás New Yorkban

2016-11-19 12:46:37

A pénteken lejátszott hatodik parti is döntetlennel zárult a New York-i sakkvilágbajnoki páros mérkőzésen a címvédő norvég Magnus Carlsen és kihívója, az orosz Szergej Karjakin között.

Sakk-vb: Nyugaton a helyzet változatlan, 51 lépést bírtak

2016-11-18 09:41:02

Ahogy a korábbi négy, úgy az ötödik parti is döntetlennel zárult a New York-i sakkvilágbajnoki páros mérkőzésen a címvédő norvég Magnus Carlsen és kihívója, az orosz Szergej Karjakin között.

Sakk-vb: az eddigi leghosszabb partiban sem született döntés

2016-11-16 08:51:46

A negyedik mérkőzés is döntetlennel zárult a sakkvilágbajnoki titulusért a címvédő norvég Magnus Carlsen és kihívója, az orosz Szergej Karjakin között.

Sakk-vb: harmadszor is döntetlen New Yorkban

2016-11-15 08:50:37

A harmadik mérkőzés is döntetlennel zárult a sakkvilágbajnoki titulusért a címvédő norvég Magnus Carlsen és kihívója, az orosz Szergej Karjakin között.

Sakk-vb: a második parti is remi Carlsen és Karjakin között

2016-11-12 23:25:43

A második játszma is döntetlennel ért véget New Yorkban a sakkvilágbajnoki döntőben Magnus Carlsen és Szergej Karjakin között. A címvédő norvég és az ukrán kihívó a 33. lépésben osztozott meg a ponton.

sakk-vb sakk Szergej Karjakin Polgár Judit New York Magnus Carlsen

Sakk-vb: döntetlen az első parti Carlsen és Karjakin között

2016-11-12 00:04:02

New Yorkban pénteken megkezdődött a sakkvilágbajnoki döntő a címvédő norvég Magnus Carlsen és az orosz Szergej Karjakin között. Az első játszma döntetlennel ért véget.

sakk Szergej Karjakin Polgár Judit New York Magnus Carlsen sakk-vb

Sakk-vb-döntő: virtuális valóságshow Carlsen és Karjakin ütközete

2016-11-10 18:44:50

Péntektől New Yorkban, a Fulton Market épületében rendezik meg a páros mérkőzést a sakkvilágbajnoki címért Magnus Carlsen és Szergej Karjakin között. A címvédő norvég világelső egyértelműen esélyesebbnek számít. Bár csaknem egykorúak – Carlsen 25 éves, Karjakin 26 – előbbinek jóval nagyobb rutinja van a világbajnokságokon, másrészt az értékszáma is magasabb – 2853 a 2772 ellenében.