Találatok a Seko Fofana címkére

Találatok száma: 6

Ligue 1: az évszázad legjobb hazai sorozatát építi a Lens

2022-11-12 18:28:20

Sorozatban ötödször is győzött a Lens a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Ligue 1): a piros-sárgák 2–1-re verték meg a Clermont-t a 15. forduló szombati játéknapján, és hazai pályán továbbra is százszázalékosak ebben az idényben. Az esti mérkőzésen is folytatódott egy jó széria, a Toulouse-t szintén 2–1-re megverő Rennes már tizenegy forduló óta veretlen.

Seko Fofana Ligue 1 Lens Clermont Foot

Ligue 1: riválistól erősíthet a PSG – sajtóhír

2022-06-06 15:06:50

A Le Parisien értesülései szerint a Ligue 1-ben címvédő Paris Saint-Germain nyári kiszemeltjei között van a Lens 27 esztendős középpályása, Seko Fofana, akinek – párizsi születésűként – nagy álma lenne a fővárosiaknál játszani.

francia labdarúgás francia foci Seko Fofana Paris Saint-Germain Ligue 1 Lens

Francia Kupa: Fofana volt a hős – kiesett a Lille

2022-01-04 22:32:37

Utolsóként a Lens harcolta ki a legjobb 16 közé jutást a labdarúgó Francia Kupában, miután 0–2-ről egyenlített, majd tizenegyespárbajban legyőzte a Lille-t – ehhez nagyon kellett a bányászoknak a duplázó Seko Fofana.

francia labdarúgás francia foci Seko Fofana Lille Lens Francia Kupa

Nincs (még) címvédés, megverte az Udinese a Juventust

2020-07-23 19:06:08

Kikapott az Udinese otthonában a Juventus az olasz labdarúgó-élvonal (Serie A) 35. fordulójában, pedig a címvédő egy győzelemmel (már most) újabb bajnoki aranyérmet ünnepelhetett volna.

közvetítés Udinese Serie A Seko Fofana Matthijs de Ligt Juventus

Serie A: Sallait műesés után kiállították, a Palermo kikapott – videó!

2016-10-27 22:38:43

A Palermo labdarúgócsapata hazai pályán 3–1-re kikapott az Udinesétől a Serie A 10. fordulójának csütörtöki mérkőzésén. A Palermo magyar légiósai közül Sallai Roland a 60. percben lépett pályára, a 75. percben sárga, a 82.-ben egy műesés után piros lapot kapott. Balogh Norbertet nem nevezték a meccskeretbe.

Udinese Serie A Seko Fofana Sallai Roland Palermo Balogh Norbert

Videó: 37 méterről vágott nagy gólt a Man. City franciája

2014-03-29 12:02:10

Nagy gólt lőtt Seko Fofana, a Manchester City ifjúsági labdarúgója a Sunderland elleni U21-es mérkőzésen (6–2 a Citynek). A francia játékos körülbelül 37 méterről bombázott a kapuba a léc segítségével. Íme, a gól!