Találatok a ritmikus gimnasztika Eb címkére

Találatok száma: 34

Rg Eb: nyolcadik lett a magyar együttes kéziszercsapat

2022-06-19 16:36:49

A magyar együttes kéziszercsapat a nyolcadik helyen végzett három szalaggal és két labdával a vasárnapi döntőben a Tel-Avivban zajló ritmikus gimnasztika Európa-bajnokságon – írja az MTI.

ritmikus gimnasztika Eb ritmikus gimnasztika

Rg-Eb: két magyar került az egyéni összetett döntőjébe

2022-06-17 21:15:28

Pigniczki Fanni és Wiesner Hanna is bejutott az egyéni összetett szombati döntőjébe a tel-avivi ritmikus gimnasztika Európa-bajnokságon – jelentette az MTI.

ritmikus gimnasztika Eb Wiesner Hanna Pigniczki Fanni

Rg Eb: Pigniczki Fanni tartalék a labda döntőjére

2022-06-16 20:11:12

Pigniczki Fanni a 11. helyen végzett a ritmikus gimnasztikázók tel-avivi Európa-bajnokságán a csütörtöki selejtezőben, így harmadik számú tartalék.

ritmikus gimnasztika Eb ritmikus gimnasztika Pigniczki Fanni

Rg Eb: Averina három aranyat nyert vasárnap

2021-06-13 19:20:07

Az orosz Dina Averina három arany- és egy ezüstérmet nyert a Várnában rendezett ritmikus gimnasztika Európa-bajnokság utolsó, vasárnapi versenynapján – közölte a Magyar Távirati Iroda.

ritmikus gimnasztika Eb ritmikus gimnasztika Dina Averina

Rg Eb: Még nem fogtam fel – Pigniczki Fanni a kvótaszerzéséről

2021-06-12 17:22:56

Mint ismert, a ritmikus gimnasztikázók utolsó európai kvótáját szerezte meg Pigniczki Fanni. A 21 éves sportoló révén Sydney után ismét képviseli magyar sportoló a sportágat az olimpián.

Rg Eb: Pigniczki Fanni megszerezte az olimpiai kvótát!

2021-06-12 14:26:06

Pigniczki Fanni mind a négy szerével hibátlanul mutatta be gyakorlatát a várnai ritmikus gimnasztika Európa-bajnokság top 24-es egyéni összetett döntőjében, és 97.250 összpontszámával megszerezte az olimpiai kvalifikációt – tájékoztatott Deutsch-Lazsányi Erika, az MRGSZ Technikai Bizottságának elnöke.

ritmikus gimnasztika Eb ritmikus gimnasztika rg Eb olimpia Tokió 2020 Pigniczki Fanni

Rg Eb: Pigniczki bejutott az egyéni összetett fináléba

2021-06-11 21:22:38

Pigniczki Fanni bejutott az egyéni összetett fináléba a ritmikus gimnasztikázók bulgáriai Európa-bajnokságán.

Rg Eb: Pigniczki összesítésben a kilencedik helyen áll

2021-06-10 21:51:42

Pigniczki Fanni karikával a 10., labdával a 12. lett a selejtezőben a ritmikus gimnasztikázók bulgáriai Európa-bajnokságán, Várnában, ezzel az összesített rangsorban a kilencedik helyen áll.

Rg: Budapesten lesz a 2024-es Európa-bajnokság

2021-01-29 17:55:32

Az Európai Tornaszövetség (EG) pénteken Budapestnek ítélte a 2024-es ritmikus gimnasztika Európa-bajnokság rendezési jogát.

Rg Eb: Pigniczki Fanni a 11., drámai finis után izraeli bajnok!

2020-11-29 17:20:23

A sportágtörténet egyik legizgalmasabb felnőtt egyéni összetett versenyét követően az izraeli Linoj Asram állhatott a kijevi ritmikus gimnasztika Európa-bajnokság dobogójának tetejére. A verseny esélyese azonos összetett pontszám után a második összevetésben (technikai levonások) múlta felül a fehérorosz Alina Harnaszkót, a harmadik a szintén fehérorosz Anasztaszija Szalosz lett. Pigniczki Fanni egyéni Eb-legjobbját elérve a 11. helyen végzett.

ritmikus gimnasztika Eb ritmikus gimnasztika rg Eb rg Pigniczki Fanni Linoj Asram

Rg Eb: bronzos csillogás, Kocsis Evelin 3. a juniorok mezőnyében!

2020-11-28 17:07:59

Kocsis Evelin bronzérmet nyert a ritmikus gimnasztikázók kijevi Európa-bajnokságán: az MTK Budapest juniorkorú tornásza buzogánnyal végzett a 3. helyen, kötéllel az 5., labdával a 7. pozícióban zárt. A felnőtt kéziszercsapatok szombati döntőiben Ukrajna és óriási meglepetésre Törökország diadalmaskodott.

ukrán kéziszercsapat török kéziszercsapat ritmikus gimnasztika Eb ritmikus gimnasztika rg Eb rg

Rg Eb: három magyar döntő a junioroknál, izraeli és ukrán arany

2020-11-27 17:33:09

Kiosztották az első érmeket a kijevi ritmikus gimnasztika Európa-bajnokságon: a felnőtt együttes kéziszercsapatok összetett versenyét Izrael, a junior egyéni és felnőtt kéziszercsapat eredményekből számolt csapatversenyt pedig a házigazda Ukrajna nyerte meg. A magyar küldöttség ezekben nem volt érdekelt, a juniorok egyéni versenyében viszont nagyon is: Kocsis Evelin kötéllel, labdával és buzogánnyal is finalista.

ritmikus gimnasztika Eb ritmikus gimnasztika rg Eb izraeli kéziszercsapat Krasznay Blanka Kocsis Evelin

Ritmikus gimnasztika Eb: négytagú lesz a magyar csapat

2020-10-27 14:20:58

Négytagú csapat képviseli a magyar színeket november 26. és 29. között Kijevben, a ritmikus gimnasztika Európa-bajnokságon.

Rg Eb: az együttes kéziszercsapat a 12. helyen áll

2018-06-01 23:48:32

A Katona Hanna, Wehovszky Vivien, Borsányi Patrícia, Németh Virág, Földi Cintia és Kovács Jázmin összeállítású magyar együttes kéziszercsapat a 12. helyen áll az első nap után a spanyolországi Guadalajarában zajló ritmikus gimnasztika Európa-bajnokságon.

Rg Eb: megvan, ki képviseli a magyar színeket

2018-05-12 20:22:57

A magyar színeket Pigniczki Fanni képviseli az egyéni versenyben a ritmikus gimnasztika Európa-bajnokságon, amelyet június első hétvégéjén rendeznek Guadalajarában.

Rg Eb: mint két aranytojás – taroltak Budapesten az orosz ikersztárok

2017-05-21 18:50:33

Az összes aranyérmet Oroszország szerezte meg a budapesti ritmikus gimnasztika Európa-bajnokságon, a záró napon a szerenkénti felnőtt döntőket kivétel nélkül megnyerő Averina ikreket ünnepelte a közönség.

ritmikus gimnasztika Európa-bajnokság Budapest ritmikus gimnasztika Eb Budapest ritmikus gimnasztika Eb ritmikus gimnasztika rg Eb rg

Rg Eb: az európai szövetség képviselői is elégedettek a rendezéssel

2017-05-21 09:07:58

Az európai szövetség képviselőivel egybehangzóan a sportért felelős államtitkár is elégedetten nyilatkozott a Papp László Budapest Sportarénában zajló, vasárnap záruló ritmikus gimnasztika Európa-bajnokság szervezéséről.

Rg Eb: dicséret a nagyasszonytól, remek magyar 8. hely!

2017-05-20 21:04:32

A magyar ritmikusgimnasztika-válogatott kiváló versenyzéssel a 8. helyen zárta az első ízben kiírt kombinált csapatversenyt a budapesti Európa-bajnokságon – az első aranyérem az oroszok nyakába került. Kis Alexandra a három legjobb pontszáma alapján számított eredményével kvalifikálta Magyarországot a 2018-as, valladolidi összetett Eb-re.

ritmikus gimnasztika Eb ritmikus gimnasztika rg Eb rg Váray Míra Pigniczki Fanni

Rg Eb: pazar első nap, a magyarok a sportági nagyok mögött fordulnak!

2017-05-19 21:40:30

A magyar válogatott kitűnő szerepléssel a 8. helyen zárta a ritmikus gimnasztika Európa-bajnokság első napját, a mieinket kizárólag a sportági nagyhatalmak előzik meg a rangsorban.

ritmikus gimnasztika Eb ritmikus gimnasztika rg Eb Budapest rg Eb rg Váray Míra

1000 perc edzés 1 perc csillogásért: a legkeményebben dolgozó magyar lányok

2017-05-18 01:26:55

Ha egy ritmikus gimnasztikát sosem látott járókelő betévedt volna a Papp László Budapest Sportarénába és megnézett volna egy Eb előtti pódiumedzést, csupa csillogást látott volna. Teljes díszben az Aréna, elő-előkerültek a szemkápráztató, egyenként több százezer forintos versenydresszek. Félig még gyakorlás, félig már felmérés a versenyre, a mozdulatok már a figyelő szakembereknek és bíróknak is szólnak, könnyedség, szépség, trükkök. Könnyűnek látszik – elképesztő mennyiségű munka eredménye.