Találatok a Ricardo Moniz címkére

Találatok száma: 389

ZTE: Csóka felépült, bizonyítani szeretne Moniznak is

2022-09-21 09:45:01

Csóka Dániel a Kaposvár ellen 2–0-ra megnyert Mol Magyar Kupa-mérkőzésen bemutatkozott a ZTE FC-ben, a saját nevelésű hátvéd végigjátszotta a kupatalálkozót.

Ricardo Moniz NB I Csóka Dániel ZTE Zalaegerszeg

NB I: Levegőt kaptunk – Kruscsics; Nem mertünk játszani – Kondás

2022-09-12 09:52:45

A labdarúgó NB I 8. fordulójának vasárnapi mérkőzései közül a ZTE–Puskás Akadémia (1–2) és az Újpest–Vasas (2–1) találkozó mestermérlegeivel még nem jelentkeztünk. Lássuk, hogyan értékelt Ricado Moniz, Hornyák Zsolt, Milos Kruscsics és az angyalföldieknél debütáló Kondás Elemér!

Újpest ZTE Vasas Ricardo Moniz Puskás Akadémia NB I

NB I: Nagyobb csatára számítottam – Moniz

2022-09-03 08:21:20

A Zalaegerszeg idegenben fölényes, ötgólos győzelmet aratott a több mint egy félidőt emberhátrányban játszó Mezőkövesd felett a labdarúgó NB I 7. fordulójának nyitó mérkőzésén. A találkozó után Supka Attila, a Mezőkövesd és Ricardo Moniz, a Zalaegerszeg vezetőedzője értékelt.

magyar foci labdarúgó NB I ZTE FC Supka Attila Ricardo Moniz Mezőkövesd

DVSC: Eddig én voltam a megoldás, most én vagyok a probléma – Janeiro

2022-08-31 08:46:43

A labdarúgó NB I 6. fordulójában kedden rendezett ZTE FC–Debreceni VSC (4–2) mérkőzés után a debreceniek vezetőedzője, Joao Janeiro arról beszélt, el kell gondolkodnia a folytatásról.

ZTE Ricardo Moniz Joao Janeiro Debrecen DVSC Zalaegerszeg

NB I: Lehetett volna hét-egy vagy nyolc-egy is a KTE javára – Moniz

2022-08-27 20:19:43

A labdarúgó NB I 5. fordulójában a Kecskeméti TE hazai pályán 3–1-re legyőzte a Zalaegerszeget. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

Zalaegerszeg Tóth Barna Szabó Levente Szabó István Ricardo Moniz NB I 5. forduló

NB I: A fordulópontot egyértelműen a szabálytalannak vélt gól jelentette – Moniz

2022-08-22 08:32:34

A ZTE FC büntetőből szerzett előnyt a Kisvárda ellen az NB I 4. fordulójában, de hamar egyenlített a várdai együttes, majd a második félidőben még két gólt szerzett és 3–1-re győzött. Ricardo Moniz, a ZTE és Török László, a Kisvárda vezetőedzője mellett Kálnoki-Kis Dávid és Vida Kristopher értékelte a találkozót.

magyar foci ZTE Vida Kris Török László Ricardo Moniz Kálnoki Kis Dávid

NB I: Hiányzik a keretből egy igazi befejező csatár – Milos Kruscsics

2022-08-14 00:22:22

Bár egy félidőt emberelőnyben játszhatott, mégis csak az utolsó pillanatban tudott pontot menteni az Újpest FC a ZTE FC ellen a labdarúgó NB I 3. fordulójában. Az 1–1-gyel zárult mérkőzés után Milos Kruscsics és Ricardo Moniz értékelt.

Újpest labdarúgó NB I ZTE Ricardo Moniz Milos Kruscsics

NB I: Sokáig gurult – így látta Németh Dániel az első élvonalbeli gólját

2022-08-14 01:32:06

Az Újpest FC ellen szerezte meg az első élvonalbeli gólját a ZTE FC 18 éves támadója, Németh Dániel, s csupán néhány másodpercen múlt, hogy ez nem győztes találat lett. A piros lap azonban nemcsak a csapata játékát változtatta meg a második félidőre, hanem a szünetben őt is be kellett áldoznia Ricardo Moniznak a védekezés érdekében.

Újpest labdarúgó NB I ZTE Ricardo Moniz Németh Dániel

NB I: Moniz nem húz vissza, tudunk előre támadni – Májer Milán

2022-07-30 00:51:03

A ZTE FC 1–0-ra győzött a Budapest Honvéd otthonában a labdarúgó NB I 1. fordulójának első meccsén. A találkozó után Májer Milán, illetve Szappanos Péter értékelt az NSO Tv kamerája előtt.

labdarúgó NB I ZTE Tom Courts Szappanos Péter Ricardo Moniz Májer Milán

NB I: A Honvédnak időre van szüksége; a ZTE-nél keresik az új ikonokat

2022-07-29 23:49:45

A ZTE FC gyűjtötte be a labdarúgó NB I 2022–2023-as idényének első három pontját, miután az 1. forduló nyitó meccsén 1–0-ra nyert a Budapest Honvéd otthonában. A találkozó után a két vezetőedző értékelt.

labdarúgó NB I labdarúgás ZTE Tam Courts Ricardo Moniz Budapest Honvéd

The most important game of my life - Moniz after defeating Milan

2022-07-24 16:37:43

ZTE surprised the Italian champions Milan, who traveled to Zalaegerszeg for a preparation game, as they took a three-goal lead in less than 30 minutes. The Italians got themselves together and took control but could only manage two goals, and the Hungarian side won 3-2 to the delight of the home crowd. The head coach of the Hungarian team, Ricardo Moniz, evaluated. Normal 0 21 false false false EN-US ZH-CN X-NONE

Ricardo Moniz

Felkészülés: Életem legfontosabb meccse – Moniz a Milan legyőzése után

2022-07-23 20:33:47

A ZTE alaposan meglepte a felkészülési meccsre Zalaegerszegre utazó olasz bajnok Milant, hiszen kevesebb mint 30 perc alatt háromgólos előnyre tett szert. Az olaszok megrázták magukat, átvették az irányítást, de csak két gólra voltak képesek, így a magyar csapat 3–2-re nyert a hazai közönség nagy örömére. Így értékelt a magyar alakulat vezetőedzője, Ricardo Moniz a mérkőzés után.

ZTE Ricardo Moniz NB I AC Milan

Sportrádió: Végh Gábor az első ötbe várja a ZTE-t

2022-07-12 13:51:07

Új vezetőedzővel, Ricardo Monizzal és számos fiatallal vág neki a labdarúgó NB I 2022–23-as küzdelmeinek az előző kiírásban nyolcadik helyen végző Zalaegerszegi TE, melynek elnöke, Végh Gábor az olasz AC Milan elleni felkészülési mérkőzésről, a brandépítésről és a következő idény céljairól is beszélt a Sportrádió Hazafutás című műsorában.

magyar foci labdarúgó NB I ZTE FC Végh Gábor Sportrádió Ricardo Moniz

Felkészülés: ausztriai győzelemmel zárta edzőtáborát a ZTE

2022-07-10 11:18:39

A szlovéniai edzőtábor zárásaként Ausztriába utazott át a helyi élvonalbeli TSV Hartberghez felkészülési mérkőzésre a labdarúgó NB I-ben szereplő Zalaegerszegi TE, amely 2–1-es győzelemmel térhetett haza.