Találatok a Racing Santander címkére

Találatok száma: 48

FTC: már nem tér vissza a zöld-fehérekhez a horvát támadó

2023-01-30 14:46:07

Távozik a szlovén bajnokságban 20 mérkőzés után negyedik helyen álló NK Maribortól a Ferencvárosi TC által kölcsönadott horvát csatár, Roko Baturina, aki azonban nem tér vissza az FTC-hez, hanem a szlovén klub közlése szerint Spanyolországban, a jelenleg a másodosztályban a kiesés elől menekülő Racing Santandernél folytatja karrierjét.

Roko Baturina Racing Santander NK Maribor Ferencváros FTC

Barcelona: ötmillió eurót fizettek a Santander karmesteréért

2022-06-15 17:32:29

Az FC Barcelona anyagi gondjairól rengetegszer írtunk már, de a problémák ellenére a csapatépítés zavartalanul folyik: a legújabb érkező ötmillió euróba került.

spanyol átigazolás Racing Santander Pablo Torre Barcelona

Barcelona: a Real Madrid által is csábított középpályást vettek

2022-03-05 14:02:26

Az FC Barcelona megvásárolta a Racing Santander ifjú spanyol labdarúgóját, Pablo Torrét – erről a katalán klub a hivatalos honlapján számolt be pénteken.

Pablo Torre Barcelona spanyol átigazolás nemzetközi átigazolás Real Madrid Racing Santander

Real Madrid: távozóban Zidane fia, egy szálat már cáfolnak

2020-06-05 19:07:44

A Marca információi szerint a Real Madrid nem hosszabbít szerződést a labdarúgócsapat vezetőedzője, Zinédine Zidane fiával, a kapus Luca Zidane-nal.

nemzetközi átigazolás Real Madrid Racing Santander Montpellier Luca Zidane

Real: egy kapussal kevesebb, Zidane kölcsönbe küldi a fiát

2019-07-09 08:47:33

A Marca beszámolója szerint megszületett az egyezség, Luca Zidane a következő idényben a spanyol másodosztályú Racing Santanderben szerepel kölcsönben. Ezt a királyi klub a délutáni órákban a hivatalos honlapján meg is erősítette. A madridi lap arról ír, a 21 éves francia kapuvédő szerződését ezzel együtt meghosszabbítják a Real Madridnál.

Real Madrid Racing Santander Luca Zidane nemzetközi átigazolás spanyol átigazolás

Spanyolország: a Barcelona B visszajutott a másodosztályba

2017-06-25 22:26:54

A Barcelona B két év után visszajutott a spanyol másodosztályú labdarúgó-bajnokságba, miután a nem bajnokok ágán, a feljutásért rendezett rájátszás döntőjében a 4–1-es idegenbeli győzelem után hazai pályán 0–0-s döntetlent játszott a Racing Santanderrel.

spanyol foci Spanyolország Segunda División Racing Santander Barcelona B Barcelona

Spanyolország: feljutott a Gijón, megmenekült az Osasuna

2015-06-07 20:31:32

Drámai mérkőzéseket hozott a spanyol labdarúgó-bajnokság másodosztályának utolsó fordulója. A Betis mellett a Sporting Gijón jutott fel másodikként egyenes ágon az élvonalba, az Osasuna bent maradt, a Racing Santander kiesett.

Sporting Gijón Segunda División Racing Santander Osasuna Girona spanyol foci

Spanyolország: volt játékosai segítenek a nagy múltú klubon

2015-02-20 08:18:55

Korábbi játékosaiból álló bizottság alakult Santanderben, hogy megmentsék a spanyol másodosztályú labdarúgó-bajnokságban bennmaradásért harcoló, nagy összegű tartozással küzdő Racingot.

spanyol foci Racing Santander

Videó: elképesztő történet - a lelátón kerestek bírót a bajnokin

2014-02-26 09:50:33

Érdekes eset történt a spanyol harmadosztályú labdarúgó-bajnokságban (Segunda B) rendezett Racing Santander–Compostela (1–1) mérkőzésen. A 66. percben a játékvezetőnek, Hugo López Puertának meghúzódott a combizma, és bár gyors orvosi ellátást kapott, nem tudta folytatni a munkáját. Helyét az egyik partjelző vette át, akinek azonban így megüresedett a posztja. A harmadik ligában viszont nincsen negyedik számú játékvezető, így nem folytatódhatott volna a meccs. Ekkor nem mindennapi döntés született. A hangosbemondó arról érdeklődött a közönségnél, hogy van-e köztük a spanyol szövetség által kiadott bírói papírokkal rendelkező kolléga, és láss csodát, a negyedosztályban közreműködő José Leiva Zubillaga azonnal jelentkezett. A találkozó minden hiba nélkül lezajlott.

videó partjelző Segunda B Racing Santander

Király-kupa: a Racingot kizárták a következő kiírásból

2014-01-31 17:33:33

A Spanyol Labdarúgó-szövetség kizárta a Király Kupa 2014–2015-ös küzdelmeiből a Racing Santander együttesét, amely nem állt ki szerda este a Real Sociedad elleni negyeddöntő visszavágójára.

Király-kupa Racing Santander spanyol foci

Király-kupa: kiállt, de nem játszott a Racing Santander

2014-01-30 21:20:25

Felállt a kezdéshez, de játszani már ígéretéhez híven nem akart a Racing Santander a spanyol Király-kupa negyeddöntőjének visszavágóján. Az első találkozót a Real Sociedad 3–1-re nyerte meg.

Real Sociedad Racing Santander Király-kupa

Ajánló: ellenfélre vár a Barca a Király-kupában - program

2014-01-30 09:19:57

Viszonylag csendesebb nap lesz a csütörtöki a hazai és nemzetközi labdarúgásban. Magyarországon az élvonalbeli csapatok közül a KTE tesztel, ellenfele a másodosztályú Szolnok. Spanyolországban a Racing Santander és a Real Sociedad mérkőzik egymással a Király-kupa negyeddöntőjének visszavágóján.

spanyol foci program ajánló Real Sociedad Racing Santander Király-kupa

Király-kupa: ha nem mond le az elnök, bojkott lesz

2014-01-27 14:18:12

Közleményt adtak ki a spanyol harmadosztályú Racing Santander labdarúgói, miszerint amennyiben az egyesület elnöke, Ángel Lavin nem mond le posztjáról, nem fognak pályára lépni csütörtökön a Király-kupa negyeddöntőjében.

spanyol foci Racing Santander Király-kupa

Király-kupa: kétgólos előnyt szerzett a Real Sociedad

2014-01-22 21:52:55

A Real Sociedad labdarúgócsapata hazai pályán 3–1-re nyert a Racing Santander ellen a spanyol Király-kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén.

spanyol foci Real Sociedad Racing Santander Király-kupa

Király-kupa: a nézők balhéztak, a futballisták sztrájkoltak

2014-01-09 15:16:49

Nézőtéri rendbontás és a hazai labdarúgók állósztrájkja zavarta meg szerdán a Racing Santander–Almería mérkőzést a spanyol Király-kupa nyolcaddöntőjének első felvonásán.

Racing Santander Király-kupa Almería

Spanyolország: a Realt és a Barcát is megbírságolták

2013-12-02 15:35:18

A Real Madridot, a Barcelonát, a Sevillát, a Racing Santandert és a Mediaprót is megbüntették Spanyolországban, miután megszegték a televíziós szerződéseket. A bírság mértéke összesen több mint 15 millió euró.

Sevilla Real Madrid Racing Santander Mediapro Barcelona

Viccből ajánlott bundát az Atlético-kapus

2012-03-25 00:14:46

A magyar futball hónapok, sőt már évek óta ballasztként cipeli magával a fogadási csalások ügyét, de különböző jelentős tippmix- vagy egyéb bundabotrányok más bajnokságokat is sújtottak az elmúlt időszakban – olyan labdarúgó-hatalmakat is, mint Németország, ahol a Robert Hoyzer játékvezető üzelmein keresztül megismert fogadási maffia tevékenységére derült fény, vagy még inkább Olaszország, ahol eltérő indíttatásból történtek bíróvesztegetések, ám a meccsmanipulációs jellegű calciopoli a Serie A végeredményére, nagy klubok sorsára is érdemben kihatott. Mindezeknél korábban történt, hogy az ilyesfajta visszásságoktól kevésbé sújtott Spanyolországban hirtelen egy gyanús mérkőzéssel lett tele a sajtó.

vesztegetés sportnaptár spanyol bajnokság bunda Racing Santander La Liga

Racing Santander: menesztették a csapat éléről Héctor Cúpert

2011-11-29 23:51:43

Megtörtént a második váltás is edzőfronton a spanyol élvonalbeli labdarúgó bajnokságban: a Racing Santandert mától nem Héctor Cúper vezeti.

Racing Santander Héctor Cúper

Benzema: Mourinhónak sok munkája volt a fejemmel

2011-03-07 12:06:21

A Real Madrid tegnap a sérült Cristiano Ronaldo nélkül, két csatárral játszva 3–1-re megverte a Racing Santandert. A duplázó Karim Benzema elmondta, José Mourinho sokat dolgozott azon, hogy mentálisan jó állapotba kerüljön. A blancók vezetőedzője a győzelem miatti öröm helyett azon kesergett, hogy a Barcelona „bizonyos dolgok” miatt akkor is nyer, ha nem játszik jól. Jorge Valdano a két gólpasszt adó Mesut Özilt magasztalta.

labdarúgás Real Madrid Racing Santander Mesut Özil Karim Benzema José Mourinho

Santander: visszatér a klubot korábban az UEFA-kupába vezető edző

2011-02-09 12:16:50

Marcelino García lett a spanyol labdarúgó-bajnokság élvonalában szereplő Racing Santander vezetőedzője – adta hírül a csapat hivatalos honlapja. A klub új, iráni tulajdonosa tegnap menesztette a korábbi vezetőedzőt, Miguel Ángel Portugalt, mivel a gárda csak a 16. helyen áll a 20 csapatos spanyol élvonalban, mindössze egy ponttal megelőzve a kiesést jelentő 18. helyen tanyázó Levantét.