Találatok a piros lap címkére

Találatok száma: 137

Videó: ezért állították ki a korábbi MU-játékost a Boca Juniors–River Plate csúcsderbin

2022-09-12 10:49:45

A Boca Juniors hazai pályán 1–0-ra legyőzte a River Plate-et az argentin élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Liga Profesional) legutóbbi játéknapján. A hazaiak csapatkapitányát, a Manchester United korábbi védőjét, Marcos Rojót a 97. percben habozás nélkül leküldte a pályáról a játékvezető. Mutatjuk, miért!

videó szavazás piros lap labdarúgás kiállítás argentin labdarúgás

Bundesliga: az RB Leipzig vezérigazgatója szerint indokolt volt Szoboszlai kiállítása

2022-08-14 10:04:32

Oliver Mintzlaff, az RB Leipzig labdarúgóklub vezérigazgatója szerint indokolt volt Szoboszlai Dominik kiállítása a német bajnokság 2. fordulójának szombati játéknapján, az 1. FC Köln elleni mérkőzésen.

piros lap könyöklés Szoboszlai Dominik RB Leipzig Oliver Mintzlaff Domenico Tedesco

Videó: barátságosnak nem nevezhető felkészülési meccset vívott a Levante és a Wolves

2022-07-22 14:11:48

Csütörtökön felkészülési mérkőzést játszott egymással a Levante és a Wolverhampton. A meccset 2–1-re a spanyol csapat nyerte, de nem a gólok miatt cikkeznek róla.

videó piros lap labdarúgás kiállítás felkészülési mérkőzés felkészülés

Videó: a Watford játékosáé az utóbbi évek legbrutálisabb becsúszása a PL-ben?

2022-06-29 09:53:14

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság a világ egyik legkeményebb ligája, s noha Roy Keane-ék idejében brutálisabbnál brutálisabb belépők jellemezték a mérkőzéseket, mára már kevesebb ilyet látni, és a játékvezetők is hamarabb nyúlnak a lapokért a zsebükbe. Miguel Britos is a kiállítás sorsára jutott.

videó szabálytalanság piros lap labdarúgás kiállítás angol labdarúgás

Eurofutball: ez a tíz csapat kapta a legtöbb piros lapot az elmúlt idényben

2022-06-13 09:48:07

A Transfermarkt Instagram-oldala összeszedte az öt labdarúgó-topliga csapatainak piros lapjait a mögöttünk hagyott idényben. Talán nem számít meglepetésnek, hogy a legtöbb kiállítás a kemény játékáról híres Atlético Madridot sújtotta. Érdekesség, hogy angol és német csapatot nem találunk a tízes listán.

statisztika spanyol labdarúgás spanyol foci piros lap német labdarúgás német

Videó: láttak már ilyet? Mindkét becsúszó játékost kiállította a bíró

2022-04-19 11:16:16

Nem mindennapi bírói döntésnek lehettek szemtanúi azok, akik kilátogattak a Gillingham–Fleetwood Town angol harmadosztályú bajnokira hétfő délután (0–0). A mérkőzés 75. percében Charlie Kelman (Gillingham) és Paddy Lane (Fleetwood Town) csúszott oda egy labdára, amely után a játékvezető úgy döntött, mindkettőjüket leküldi a pályáról. A játék egyébként Gillingham-szabadrúgással folytatódott, mert James Linington játékvezető úgy ítélte meg, előbb Lane rúgott oda.

videó piros lap labdarúgás kiállítás játékvezető játékvezetés

Videó: az edző megállította az ellenfél kontráját a 90. percben

2022-04-12 16:19:08

Az alábbi videóban a spanyol tartományi labdarúgó-bajnokságban szereplő Villanueva del Pardillo vezetőedzője látható, amint a Colmenar Viejo elleni bajnokin a 90. percben, 1–1-es állásnál a pályára belépve megakadályozza az ellenfél ellenakcióját. A piros lap természetesen azonnal villant neki, de ez a kedélyeket cseppet sem csillapította. Íme!

vezetőedző sportszerűtlenség spanyol labdarúgás spanyol foci piros lap labdarúgás

Király-kupa: „Nagyon rossz vagy” – Marcelo megsértette a bírót, hosszabb eltiltás várhat rá

2022-01-21 13:19:59

Mint ismert, a spanyol Király-kupa nyolcaddöntőjében a Real Madrid a hosszabbítás után, emberhátrányban 2–1-re legyőzte idegenben az Elchét, így bejutott a legjobb nyolc közé. A 102. percben egy hazai kontra végén Marcelo buktatta(?) a gólhelyzetben kilépő Tete Morentét, amiért piros lapot kapott. Az As szerint a brazil szélső, mielőtt lement volna a pályáról, megsértette a játékvezetőt, ezért hosszabb eltiltásra számíthat.

spanyol labdarúgás spanyol foci spanyol Király-kupa piros lap nyolcaddöntő labdarúgás

Videó: ilyet is ritkán látni – a játékvezető hergelte az őt szidó szurkolókat!

2021-12-20 09:39:02

Mint arról beszámoltunk, vasárnap este többek között az elsőosztályú Lens is kiharcolta a továbbjutást a labdarúgó Francia Kupa főtáblájának harmadik fordulójában. Az élvonalbeli csapat az ötödosztályú Stade Poitevin vendégeként lépett pályára, s a mérkőzésen egy percre rá, hogy megszerezte a vezetést, emberelőnybe is került, ez pedig megadta a kritikus alaphangot a hazai szurkolóknál. A 93. percben, amikor a Lens szabadrúgást végezhetett el pár pillanattal a lefújás előtt, a nézőtér elkezdte skandálni a „Cseszd meg, bíró”-t, a játékvezető pedig nem megszokott módon visszajelzett nekik.

videó szurkolók piros lap labdarúgás kiállítás játékvezető

NB I: sokkal több a kiállítás a VAR bevezetése óta

2021-12-14 23:20:55

Ugyan a 16. fordulóban egy piros lapot sem osztottak ki a játékvezetők, a mostani – a videobíró-rendszer bevezetése óta első – idényben már harminchét kiállítás történt, ami csak nyolccal kevesebb, mint a legutóbbi évad teljes termése.

videobíró piros lap labdarúgó NB I játékvezető játékvezetés VAR

Videó: ijesztő jelenetsor – a kapus kirepülve fejbe talpalta a támadót

2021-10-25 16:46:22

Egy kapusnak ellentmondást nem tűrően kell kijönnie a kapujából, de nem úgy, mint az alábbi videóban! Az afrikai Bajnokok Ligája selejtezőben a tunéziai Espérance Tunis és a líbiai al-Ittihad meccsén (1–0) a vendégek kapuvédője brutálisan letarolta az ellenfél támadóját.

videó piros lap labdarúgás kapus Afrika

Videó: ha Griezmanné piros volt, akkor Ibrahimovicé miért nem?

2021-10-20 10:31:40

Mint ismert, a Bajnokok Ligája B-csoportjának rangadóján az Atlético Madrid két gólt szerző támadója, Antoine Griezmann a kiállítás sorsára jutott, mert csúnyán fejbe talpalta a Liverpool játékosát, Roberto Firminót. Hasonló jelenet játszódott le ugyanebben a csoportban a Porto és az AC Milan összecsapásán is, amelyen Zlatan Ibrahimovic talpalta fejbe Chancel Mbembát. A svéd klasszis azonban megúszta a piros lapot.

videó sárga lap piros lap labdarúgás Zlatan Ibrahimovic Roberto Firmino

Videó: Griezmann fejbe talpalta Firminót – villant is a piros lap

2021-10-19 22:24:09

A Bajnokok Ligája B-csoportjának rangadóján az Atlético Madrid két gólt szerző támadója, Antoine Griezmann a kiállítás sorsára jutott, mert csúnyán fejbe talpalta a Liverpool játékosát, Roberto Firminót. A brazil támadó szerencsére tudta folytatni a játékot.

videó piros lap labdarúgás Roberto Firmino Liverpool Bajnokok Ligája

Videó: a kapus úgy megorrolt a védőjére, hogy felöklelte és ráncigálta őt a földön

2021-10-17 10:28:52

Az északír élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 9. fordulójában furcsa jelenetsor zajlott le a Glentoran és a Coleraine (2–2) összecsapásán. A mérkőzés 80. percében Cathair Friel révén egyenlítettek a vendégek, s a hazaiak kapusa, Aaron McCarey a kapott gól miatt olyannyira megorrolt csapattársára, hogy dührohamot kapva felöklelte őt, majd még a földön is ráncigálta szegényt. A zöldmezes játékosok próbáltak a bajba jutott csapattársuk védelmére kelni, az egyikük úgy, hogy a labdával megdobta a kapust. A játékvezető természetesen kiállította a kapuvédőt.

Észak-Írország videó piros lap kiállítás kapus gólvideó

Videó: horrorisztikus jelenetsor – arcon talpalta ellenfelét, de ő húzta a rövidebbet

2021-10-11 11:40:20

A brazil másodosztályú labdarúgó-bajnokság 29. fordulójában a Botafogo 2–0-ra győzte le a CRB-t. A találkozó 31. percében Joao Caetano kísérletezett egy szereléssel, de a labda helyett Rafael Navarrót találta el, egészen pontosan fejbe talpalta. Azonnal villant a piros lap a CRB játékosának, aki ráadásul belesérült a mozdulatsorba. Navarro azonban a csodával határos módon szerencsésen megúszta a stoplikkal való találkozást, és folytatni tudta a játékot.

videó piros lap labdarúgás CRB Brazília Botafogo

Videó: amikor a horvátok védője tekintélyt parancsolóan állította meg a szerbek játékosát

2021-09-08 10:55:06

Egy 2013-as Szerbia–Horvátország világbajnoki selejtezőn (1–1) a vendégek védője, Josip Simunic a 80. percben brutális módon állította meg a szerb ellenakciót. Miralem Szulejmani egy szöglet után indult el nagy rössel a horvát kapu irányába, Simunic pedig kamikaze módon, nem tartva a piros laptól, fogalmazzunk úgy: megállította.

videó szerb válogatott piros lap labdarúgás horvát válogatott amikor

Videó: felrúgta a vizespalackot az edző – a VAR jelzése után kiállították

2021-08-30 16:37:29

Mint ismert, a VAR-nak jeleznie kell a játékvezetőnek, hogyha piros lap gyanús esetet észlel. Ez történt egy japán élvonalbeli mérkőzésen is, amikor a Tokusima Vortis vezetőedzője, Marcel Sans a segédje és a negyedik játékvezető mellett dühösen felrúgott egy vizes palackot. A bíró az esetet a VAR jelzésére visszanézte, majd elküldte a trénert a kispadtól. Íme!

piros lap labdarúgás játékvezető edzősors VAR Tokusima Vortis

Videó: arcon talpalta ellenfelét, rögtön mehetett zuhanyozni

2021-04-25 15:51:53

Azonnali piros lappal állították ki Issiaga Syllát a vasárnap délutáni Lens–Nimes francia élvonalbeli bajnoki mérkőzésén. A hazaiak guineai futballistájának meccse a 24. percben ért véget, miután arcon talpalta az ellenfél csapatkapitányát, Renaud Ripart-t, akit le is kellett cserélni. A Lens végül emberhátrányban is nyert 2–1-re.

videó piros lap kiállítás Nimes Ligue 1 Lens

Videó: ez minden idők legérthetetlenebb szerelése?

2021-04-16 09:50:03

Észak-Írország női labdarúgó-válogatottja történelmet írt, mivel legyőzte 2–0-ra Ukrajnát és így kijutott a 2022-es Európa-bajnokságra, ez lesz ugyanis az északírek első nagy tornája. A meccs viszont nem a történelmi tett miatt maradt emlékezetes.

Észak-Írország videó piros lap női labdarúgás női futball női foci

Videó: előbb labdát, aztán lábat talált – ezért állították ki a Leeds-játékost!

2021-04-10 14:45:45

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 31. fordulójának szombati nyitó mérkőzésén a Leeds United az első félidő végén megfogyatkozott a Manchester City otthonában Liam Cooper kiállítása miatt. A 29 éves skót védő belépőjéért előbb sárga lapot kapott, ám a videobíró jelzése után a játékvezető leküldte őt a pályáról.