Tenisz: az ütés, amitől mindenkinek leesett az álla – videó

A koronavírus megbénította a sportvilágot – mit lehet ilyenkor tenni? Irány az archívum! Most egy kicsit több mint 3 évvel ezelőtti teniszmeccsre emlékezünk, amelyen minden idők talán legőrültebb nyerő ütését láthattuk!

videó tenisz archívum Pablo Cuevas Madrid Alexander Zverev

Tenisz: bravúr! Balázs Attila legyőzte Cuevast!

2020-02-18 16:03:47

Balázs Attila két szettben legyőzte az uruguayi Pablo Cuevast a Rio de Janeiró-i ATP 250-es tornán, míg az amerikai Sofia Kenin szettelőnyről kikapott a dubai kemény pályás női tenisztorna első fordulójában.

tenisz WTA Dubai Pablo Cuevas Balázs Attila ATP Rio de Janeiro

Tenisz: Balázs Attila kikapott, mégis főtáblás lett Rióban

2020-02-16 23:28:49

Balázs Attila vereséget szenvedett a Rio de Janeiróban zajló salakpályás férfi tenisztorna selejtezőjének második fordulójában vasárnap, de szerencsés vesztesként ott lesz a főtáblán.

tenisz Pablo Cuevas Gianluca Mager Balázs Attila

Tenisz: kiesett Coric Umagban és a bastadi 3. kiemelt is

2019-07-18 22:21:41

A második helyen kiemelt horvát Borna Coric a nyolcaddöntőben búcsúzott az umagi salakpályás férfi tenisztornán. A világranglista 14. helyezettje csütörtök este egy és háromnegyed óra alatt, három szettben kapott ki az olasz Salvatore Carusótól (125.).

tenisz Pablo Cuevas Borna Coric

Tenisz: Pablo Cuevas szettelőnyről kapott ki Sao Paulóban

2019-02-28 10:05:43

Az ötödik helyen kiemelt uruguayi Pablo Cuevas szettelőnyről kapott ki Felix Auger-Aliassime-tól a Sao Paulóban zajló, 618 ezer dollár (173 millió forint) összdíjazású salakpályás férfi tenisztorna első fordulójában. A 18 éves kanadai játékos a múlt héten döntőt vívott Rio de Janeiróban, ahol Györe Lászlótól szenvedett vereséget.

Tenisz Pablo Cuevas Felix Auger-Aliassime ATP Sao Paulo

Tenisz: Fucsovics az első fordulóban kiesett Hamburgban

2018-07-24 15:00:21

Fucsovics Márton két játszmában kikapott az uruguayi Pablo Cuevastól kedden az 1.6 millió euró (528 millió forint) összdíjazású hamburgi salakpályás férfi tenisztorna első fordulójában.

tenisz Pablo Cuevas Fucsovics Márton

Tenisz: Balázs Attila elődöntőbe jutott az olaszországi challengertornán

2018-06-15 17:22:54

Balázs Attila a 2. kiemelt Pablo Cuevasszal találkozott az olaszországi salakpályás challenger-tenisztorna negyeddöntőjében. Az ATP-világranglista 202. helyén álló magyar a papírformát borítva, kétszettes győzelemmel jutott a négy közé.

tenisz challengervtorna Pablo Cuevas Balázs Attila

Tenisz: Del Potro legyőzte a Zverevet Acapulcóban

2018-03-02 20:06:27

Juan Martín del Potro bejutott a döntőbe az acapulcói férfi tenisztornán.

tenisz Roberto Bautista Pablo Cuevas Lucas Pouille Fabio Fognini

Tenisz: Pablo Cuevas megvédte címét Sao Paulóban

2017-03-07 00:18:22

A címvédő uruguayi Pablo Cuevas nyerte a Sao Pauló-i salakpályás férfi tenisztorna döntőjét.

tenisz Pablo Cuevas Albert Ramos-Vinolas

Tenisz: máris búcsúzott az egyik kiemelt Sanghajban

2016-10-09 14:01:16

Már az első fordulóban búcsúzott a 16. helyen kiemelt uruguayi Pablo Cuevas a sanghaji férfi tenisztornán, a hazai Vu Di ellen döntő szettben, rövidítésben maradt alul.

tenisz Vu Di Pablo Cuevas

Wimbledon: nem engedték ki a WC-re, dráma lett belőle

2016-07-05 10:26:20

Kisebb dráma zajlott hétfő este a wimbledoni tenisztorna egyik férfi páros mérkőzésén: Pablo Cuevas és Marcel Granollers ülősztrájkba kezdett, mert a vezetőbíró nem engedte ki az uruguayit WC-re.

tenisz Wimbledon Pablo Cuevas Marcel Granollers

Tenisz: a döntőt is hozta, először nyert ATP-tornát

2016-06-25 21:45:56

Steve Johnson nyerte meg a nottinghami füves pályás férfi tenisztorna szombati döntőjét.

tenisz Steve Johnson Pablo Cuevas

Tenisz: nagyon megy Brazíliában az uruguayinak

2016-02-28 20:07:53

A harmadik helyen kiemelt uruguayi Pablo Cuevas két játszmában legyőzte a spanyol Pablo Carreno-Bustát a 436 ezer dollár (121.3 millió forint) összdíjazású Sao Pauló-i salakpályás férfi tenisztorna vasárnapi döntőjében, ezzel megvédte címét.

Pablo Carreno-Busta Pablo Cuevas Sao Paulo tenisz

Tenisz: ilyen még nem volt – történelmi tett az uruguayitól

2016-02-22 08:46:35

Az uruguayi Pablo Cuevas három játszmában (6:4, 6:7, 6:4) legyőzte az argentin Guido Pellát a riói salakpályás férfi tenisztorna döntőjében, ezzel egyedülálló rekordot mondhat magáénak.

Pablo Cuevas Guido Pella Francesca Schiavone tenisz

Tenisz: Nadal kikapott a világranglista 45. helyezettjétől

2016-02-21 07:41:14

Az első helyen kiemelt spanyol Rafael Nadal nem jutott be a riói ATP-torna döntőjébe, miután a négy között három szettben vereséget szenvedett a világranglistán 45. helyen álló uruguayi Pablo Cuevastól.

tenisz Rafael Nadal Pablo Cuevas ATP Rio

Tenisz: Nadal bejutott az elődöntőbe Hamburgban

2015-07-31 21:26:45

Az első helyen kiemelt Rafael Nadal két szettben legyőzte az uruguayi Pablo Cuevast a hamburgi salakpályás tenisztorna negyeddöntőjében. A 2008-as győztes spanyol a legjobb négy között az olasz Andreas Seppivel találkozik, aki játék nélkül jutott tovább, miután honfitársa, Simone Bolelli gyomorbántalmak miatt nem állt ki ellene.

tenisz Rafael Nadal Pablo Cuevas

Tenisz: kiizzadta a döntő szettet, lehet, hogy már bánja

2015-07-23 21:55:16

Kiesett az első helyen kiemelt belga David Goffin a bastadi salakpályás tenisztornán, a nyolcaddöntőben ugyanis 6:2, 6:3-ra kikapott a francia Benoit Paire-től.

tenisz Pablo Cuevas Federico Delbonis

Tenisz: Federer és Gasquet tornát nyert Európa végein

2015-05-03 17:59:16

Az isztambuli salakpályás tenisztorna Roger Federer győzelmével ért véget, míg az estorili versenyt Richard Gasquet nyerte meg.

tenisz Roger Federer Richard Gasquet Pablo Cuevas Nick Kyrgios Isztambul

Tenisz: vége az olasz álomnak, uruguayi diadal Brazíliában

2015-02-15 21:27:26

Az ötödik helyen kiemelt Pablo Cuevas győzelmével ért véget a Sao Pauló-i salakpályás tenisztorna, miután az uruguayi játékos 6:4, 3:6, 7:6-re megverte az olasz Luca Vannit a döntőben.

tenisz Sao Paulo Pablo Cuevas Luca Vanni

Tenisz: a 2. kiemelt Juzsnij is bukott, Halep döntőbe jutott

2014-07-12 15:56:19

A stuttgarti férfi tenisztorna elődöntőjében véget ért az első helyen kiemelt olasz Fabio Fognini menetelése, a harmadikként rangsorolt spanyol Roberto Bautista Agut állította meg. A második kiemelt sem jutott be a fináléba, az orosz Mihail Juzsnij a cseh Lukás Rosoltól kapott ki egy szoros és egy sima felvonásban.

tenisz Roberto Bautista Agut Roberta Vinci Pablo Cuevas Fernando Verdasco Fabio Fognini