Találatok a Oszaka Naomi címkére

Találatok száma: 153

Tenisz: Oszaka sérülés miatt visszalépett a tokiói tornától

2022-09-22 08:52:45

A hazai közönségkedvenc, Oszaka Naomi hasfalsérülés miatt visszalépett a Tokióban zajló, 758 ezer dollár (303 millió forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztornától. A San Diegóban zajló 612 ezer dollár (243.9 millió forint) összdíjazású férfi tornán a harmadik kiemelt amerikai Marcos Giron kétszettes sikerrel jutott a legjobb nyolc közé – számolt be róla a Magyar Távirati Iroda.

női tenisz férfi tenisz WTA Tokió Oszaka Naomi Beatriz Haddad Maia ATP San Diego

Tenisz: 17-edszer is Federer a legjobban kereső teniszező

2022-08-26 14:08:24

Az elmúlt egy évben is Roger Federer volt a legnagyobb mértékben gazdagodó teniszező, aki sorozatban 17-edszer vezeti a kereseti rangsort – írja az MTI.

Tiger Woods Serena Williams Roger Federer Rafael Nadal Oszaka Naomi Novak Djokovics

Tenisz: Bondárék párosban sem jutottak tovább, Oszaka feladta, Raducanu kiesett

2022-08-10 09:06:39

Bondár Anna oldalán Kimberley Zimmermann-nal vereséget szenvedett párosban a torontói kemény pályás női tenisztornán. Egyesben a négyszeres Grand Slam-bajnok Oszaka Naomi hátsérülés miatt feladta mérkőzését, míg a US Open-bajnok Emma Raducanu kiesett az 1. fordulóban. A férfiak montreali kemény pályás tornáján a múlt héten Washingtonban bajnok Nick Kyrgios bejutott a 2. fordulóba – írja az MTI.

női tenisz WTA Toronto Sofia Kenin Oszaka Naomi Nick Kyrgios Kimberley zimmermann

Tenisz: sikeresen tért vissza Oszaka Naomi

2022-08-03 09:30:39

A volt világelső Oszaka Naomi fordulatos mérkőzésen jutott be a 2. fordulóba a San Joseban zajló kemény pályás női tenisztornán. A tavalyi döntős Brandon Nakashima pedig bejutott a második fordulóba a mexikói Los Cabosban zajló kemény pályás férfi tenisztornán – írja az MTI.

női tenisz férfi tenisz WTA San José Oszaka Naomi ATP Los Cabos

Tenisz: visszatérése után jó érzésekkel jönne le a pályáról a korábbi világelső

2022-08-02 11:30:21

Oszaka Naomi sérülése után jó hangulatban várja visszatérését, amire a San Joséban zajló 758 ezer dollár (296 millió forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztorna keddi (mai) játéknapján kerül sor. Az egykori világelső úgy fogalmazott, hogy mindenekelőtt jó érzésekkel szeretne majd lejönni a pályáról.

női tenisz WTA San Jose Oszaka Naomi

Tenisz: Oszaka és edzőjének útjai elválnak egymástól

2022-07-21 07:04:20

Elváltak útjai Oszaka Naomi négyszeres Grand Slam-tornagyőztes japán teniszezőnek és edzőjének, Wim Fissette-nek – számolt be róla az MTI.

tenisz Wim Fissette Oszaka Naomi

Tenisz: Oszaka augusztus elején tér vissza

2022-07-19 10:30:33

Augusztus elején tér vissza a pályára Oszaka Naomi, a japánok négyszeres Grand Slam-győztes teniszezője.

tenisz Oszaka Naomi

Tenisz: Nick Kyrgios lett Oszaka Naomiék első ügyfele

2022-06-21 09:30:32

Nick Kyrgios lett az első ügyfele annak a sportügynökségnek, amelyet a négyszeres Grand Slam-tornagyőztes teniszező, Oszaka Naomi alapított.

tenisz Oszaka Naomi Nick Kyrgios

Wimbledon: Oszaka Naomi az idén sem indul a tornán

2022-06-18 18:12:58

Az idén sem indul a wimbledoni teniszbajnokságon Oszaka Naomi, a japánok négyszeres Grand Slam-győztese.

Wimbledon Oszaka Naomi

Tenisz: Oszaka győzelemmel tért vissza salakpályára

2022-04-29 21:52:34

Oszaka Naomi majdnem egy év elteltével győzelemmel tért vissza salakpályára, ugyanis pénteken két játszmában legyőzte Anasztaszija Potapovát a madridi tenisztorna női versenyének 1. fordulójában.

tenisz Oszaka Naomi Madrid

Tenisz: Swiatek megnyerte a miami 1000-es tornát is

2022-04-02 21:15:01

A második helyen kiemelt lengyel Iga Swiatek két szettben legyőzte a japán Oszaka Naomit a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna női versenyének szombati döntőjében – számolt be róla az MTI.

tenisz WTA Miami Oszaka Naomi Iga Swiatek

Tenisz: Oszaka megszerezte idei negyedik győzelmét

2022-03-23 19:33:36

A négyszeres Grand Slam-bajnok Oszaka Naomi sima győzelemmel jutott be a második fordulóba a miami kemény pályás tenisztorna női versenyében.

tenisz Oszaka Naomi Miami

Tenisz: Oszaka Naomi játszható karakterként bekerül a Fortnite-ba

2022-03-01 18:58:59

A világ egyik legnépszerűbb lövöldözős játékában, a Fortnite-ban már eddig is a sportvilág több ismert képviselője kapott helyet, mint játszható karakter – Harry Kane, Marco Reus, Neymar, LeBron James –, és a játék kiadója hétfőn bejelentette, a napokban a korábbi világelső teniszező, Oszaka Naomi is választható lesz.

tenisz Oszaka Naomi Fortnite

Tenisz: Bondár Anna már Oszaka előtt a világranglistán

2022-01-31 12:06:08

Fucsovics Márton négy helyet rontva a 39. a férfi teniszezők legfrissebb világranglistáján. A nőknél Bondár Anna és Udvardy Panna révén továbbra is két magyar található a legjobb száz között – írja az MTI.

WTA-világranglista Udvardy Panna Oszaka Naomi Novak Djokovics Fucsovics Márton Danyiil Medvegyev

Aus. Open: hitte volna? Bondár Anna megelőzi a világranglistán a címvédő Oszakát!

2022-01-22 11:48:55

Ahogy arról korábban beszámoltunk, már a legjobb 32 között kiesett a címvédő Oszaka Naomi az Ausztrál nyílt teniszbajnokságon (Australian Open), mivel három szettben kikapott az amerikai Amanda Anisimovától. A gyors búcsú miatt a korábbi világelső japán 1870 pontot veszít a világranglistán, s kikerül a legjobb 80 játékos közül, többek között Bondár Anna is megelőzi majd.

tenisz Udvardy Panna Sofia Kenin Oszaka Naomi Bondár Anna Australian Open

Aus. Open: 20 éves amerikai búcsúztatta a női címvédőt

2022-01-21 11:52:02

A férfiaknál többek között Rafael Nadal, Alexander Zverev, Denis Shapovalov és Matteo Berrettini, míg a nőknél Viktorija Azarenka, Maria Szakkari és Paula Badosa is bejutott a legjobb 16 közé az Ausztrál nemzetközi teniszbajnokság (Australian Open) pénteki játéknapján, nem úgy Oszaka Naomi, aki döntő tie-breakben alulmaradt a 20 éves amerikai Amanda Anisimovával szemben.

tenisz Viktorija Azarenka Rafael Nadal Oszaka Naomi Matteo Berrettini Karen Hacsanov

Aus. Open: Nadal a második meccsén is magabiztosan nyert

2022-01-19 10:04:25

A férfiaknál Rafael Nadal három-, a nőknél Ashleigh Barty és Oszaka Naomi kétjátszmás győzelemmel jutott be a harmadik fordulóba az Ausztrál nemzetközi teniszbajnokságon (Australian Open).

tenisz Rafael Nadal Oszaka Naomi Australian Open Ashleigh Barty Alexander Zverev

Tenisz: 2021-ben Oszaka volt a legjobban kereső női sportoló

2022-01-13 21:19:56

A japán Oszaka Naomi 57.3 millió dolláros (17.74 milliárd forintos) éves bevételével a világ legjobban kereső női sportolója volt tavaly a Forbes amerikai gazdasági lap adatai alapján.

női tenisz Venus Williams Serena Williams Oszaka Naomi Forbes

Közel volt a Golden Slam, új GS-győztest avattunk – ez történt a teniszvilágban 2021-ben

2021-12-31 08:09:16

Novak Djokovics történelmi tettet hajthatott volna végre, Danyiil Medvegyev újdonsült Grand Slam-győztes lett, hosszú idő után visszatért Roger Federer – ez történt a teniszvilágban 2021-ben.

tenisz Oszaka Naomi Novak Djokovics Emma Raducanu Danyiil Medvegyev 2021

Tenisz: Oszaka január 4-én Melbourne-ben tér vissza

2021-12-10 09:40:30

A négyszeres Grand Slam-bajnok teniszező, Oszaka Naomi januárban, az egyik melbourne-i felvezető versenyen tér vissza – számolt be róla a Magyar Távirati Iroda.