Találatok a Oscar Freire címkére

Találatok száma: 5

Oscar Freire zuhanyozás közben vette észre, hogy meglőtték

2009-07-18 23:16:19

Szegény Oscar Freirének és Julian Deannek nemcsak a kilométerek, hanem néhány suhanc is megnehezíti az életét az idei Tour de France-on. Mint korábban megírtuk, a spanyol és az új-zélandi versenyzőt a pénteki szakasz során valószínűleg légpuskával meglőtték, bár maguk az érintettek először nem tudták, mi is történt velük. Oscar Freire csapatorvosa például azt hitte, hogy a háromszoros világbajnok kerekes csak viccel, amikor azt mondta, hogy meglőtték.

Tour de France Oscar Freire

Kerékpár: a spanyol Freire nyerte az első etapot, Bodrogi a 82.

2008-06-21 04:00:13

A spanyol Oscar Freire, a Rabobank versenyzője nyerte a Tour de Suisse első szakaszát. Bodrogi László a 82. helyről folytathatja a versenyzést.

Bodrogi László Oscar Freire

Kerékpár: Oscar Freire visszalépett a Vuelta a’Espanán

2007-09-17 00:00:10

Nem folytatja a Vuelta a’Espana profi kerékpáros körversenyt a háromszoros országúti világbajnok Oscar Freire – közölte a Reuters bit hírügynökség. A 31 esztendős spanyol versenyző a hétfői, 10. szakaszon már nem indult el.

Oscar Freire Vuelta a Espana

Oscar Freire lehet a Vuelta sprintkirálya, már három győzelemnél tart

2007-09-10 00:01:08

Oscar Freire, a Rabobank kerekese harmadik szakaszgyőzelmét aratta az idei spanyol kerékpáros körverseny (Vuelta) Reinosa és Logroño közötti 184 km-es hatodik etapján. A rettentően izgalmas célbefutó során Koldo Fernandezt (Euskaltel Euskadi) és André Koorfot (T-Mobile) előzte meg a spanyol sprinter. Az összetett pontversenyben továbbra is az orosz Vlagyimir Efimkin (Caisse D'Epargne) vezet. Bodrogi László a 129. helyen ért célba.

Vuelta Oscar Freire 6. szakasz

Szakaszgyőzelmével összetettben is átvette a vezetést Jefimkin

2007-09-08 00:00:51

Az orosz Vlagyimir Jefimkin (Caisse d'Epargne) nyerte a spanyol országúti kerékpáros körverseny (Vuelta) első hegyi szakaszát, sikerével pedig összetettben is átvette a vezetést a spanyol Oscar Freirétől (Rabobank). A mezőny egyetlen magyar tagja, Bodrogi László (Credit Agricole) a 155. helyen ért célba, összetettben a 141. helyen áll.