Találatok a online! címkére

Találatok száma: 207

Két góllal vezetett a Sepsi a bukaresti rivális ellen, de mégsem nyert

2021-05-16 19:27:18

Hiába szerzett idén negyedszer is pontot a FCSB ellen a Sepsi OSK, a székelyföldi csapat joggal mérgelődhetett a vasárnap esti mérkőzés után: az utolsó tíz percben kétgólos előnyről bukta el a győzelmet és a dobogóra kerülést.

román Liga 1 online! közvetítés Sepsi OSK Sepsi FCSB

Nem adják az álmaikat: ismét győzött Bilbaóban a Real Madrid

2021-05-16 18:23:21

A La Liga 37. fordulójában a Real Madrid Nacho góljával nyerni tudott az Athletic Bilbao otthonában, de mivel az éllovas Atlético Madrid is három pontot szerzett, a bajnoki cím sorsa az utolsó fordulóban dől el.

online! közvetítés Zinédine Zidane Real Madrid Raúl García Nacho

Juventus–Inter: öt gól, három büntető, két piros lap

2021-05-15 17:39:21

Az olasz labdarúgó-bajnokság, a Serie A 37. fordulójában a címvédő Juventus emlékezetes mérkőzésen 3–2-re megverte odahaza az új bajnokot, az Internazionalét.

online! közvetítés Serie A Juventus Internazionale Derby d'Italia

Nem ment a Lipcsének, a Dortmund nyerte a kupadöntőt

2021-05-13 20:25:02

A Borussia Dortmund 4–1-re megverte a Leipziget a labdarúgó Német Kupa döntőjében.

online! közvetítés kupadöntő Willi Orbán RB Leipzig Német Kupa

Egy gól is elég volt, az Arsenal nyerte a londoni derbit

2021-05-12 21:03:11

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 36. fordulónak londoni rangadóján az Arsenal 1–0-ra nyert a Chelsea otthonában.

online! közvetítés Premier League PL Emile Smith Rowe Chelsea

A Barcelona kiszállt az aranyéremért folyó harcból?

2021-05-11 21:41:49

A La Liga 36. fordulójában FC Barcelona 2–0-ra és 3–2-re is vezetett a Levante otthonában, a kiscsapat azonban másodszor is egyenlíteni tudott. Nagyon fontos pontokat veszítettek a katalánok, ezzel erősen csökkent az esélyük a bajnoki cím elnyerésére.

online! közvetítés Ousmane Dembélé Lionel Messi Levante La Liga

Ezüstérmes lett az Eszék a horvát bajnokságban!

2021-05-11 18:54:04

Az Eszék megszerezte a horvát élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, az 1. HNL ezüstérmét, miután a 34. fordulóban hazai pályán 3–0-ra legyőzte a Sibeniket.

online! közvetítés Sibenik NK Osijek Kleinheisler László Gyurcsó Ádám

Gólt, büntetőt, bajnoki címet is elvett a VAR a Real Madridtól?

2021-05-09 15:22:24

A La Liga 35. fordulójában a Real Madrid nagy lépést tehetett volna a címvédés felé a Sevilla legyőzésével, de a bajnoki 2–2-re végződött.

videobíró online! közvetítés VAR Sevilla Real Madrid

Nincs bajnokavatás, a Dunaszerdahely nyerte a „pozsonyi csatát”

2021-05-09 14:50:19

Története során harmadszor vette be a Dunaszerdahely a pozsonyi Slovan otthonát, a DAC 1–0-ra nyert a Fortuna Liga 30. fordulójában a listavezető ellen.

videobíró közvetítés VAR Slovan Schäfer András Pozsony

Topolya: gól a 27. másodpercben, majd győzelem

2021-05-09 14:18:59

Habár az utolsó negyedórát emberhátrányban töltötte a Topolyai Sport Club, így is sikerült legyőznie a Javor-Matisz együttesét a szerb Szuperliga 36. fordulójában: a zentai Városi Stadionban megrendezett mérkőzésen a hazaiak 2–1-re nyertek.

szerb Szuperliga online! közvetítés Topolya TSC Javor

Öt gólt lőtt a Mezőkövesd az MTK-nak, mégsem örülhetett szívből

2021-05-07 15:24:01

A labdarúgó NB I 33., utolsó fordulójában a Mezőkövesd 5–1-re megverte odahaza az MTK-t, de egy kövesdi gól még így is hiányzott a helycseréhez.

online! közvetítés Thiago Ferreira Nagy Dániel NB I 33. forduló NB I

Roma–Manchester United: kész őrület, 13 gólos párharc!

2021-05-06 20:37:46

A Manchester United egészen kedvező helyzetből várhatja a Roma elleni labdarúgó El-visszavágót, miután 6–2-re győzött az Old Traffordon, a találkozót élőben követhetik az NSO-n!

online! közvetítés Roma Nicola Zalewski Manchester United El-elődöntő

Három góllal nyert odahaza a Hertha Sallaiék ellen

2021-05-06 16:48:49

A német Bundesligában a Hertha 3–0-ra legyőzte odahaza a Freiburgot a 30. fordulóból most bepótolt mérkőzésen. Dárdai Pál együttese 14. a tabellán, azaz nincsen már kieső helyen.

online! közvetítés Sallai Roland Hertha Freiburg Dárdai Pál

Angol házidöntő a BL-ben, a Chelsea sokkal jobb volt a Real Madridnál

2021-05-05 20:35:25

A Chelsea 2–0-ra legyőzte a Real Madridot a Bajnokok Ligája elődöntőjének visszavágóján, így 3–1-es összesítéssel bejutott a fináléba.

online! közvetítés Timo Werner Real Madrid Mason Mount Chelsea

Újabb skalp, a Sepsi megverte a bajnoki címre törő Craiovát!

2021-05-05 17:41:31

A feléhez érkezett a román élvonal rájátszása, a Sepsiszentgyörgy 2–0-ra megverte odahaza a bajnoki címre törő Universitatea Craiovát. A Sepsi OSK ezzel a sikerrel még mindig versenyben van a román élvonal bronzérméért.

online! közvetítés Universitatea Craiova Sepsiszentgyörgy Sepsi OSK Sepsi

Hiába volt esélyesebb a Mol Fehérvár, kupagyőztes az Újpest!

2021-05-03 19:18:55

A labdarúgó Magyar Kupa döntőjében az Újpest hosszabbítás után 1–0-ra legyőzte a Puskás Arénában a jóval esélyesebbnek tartott, a finálé végére kilenc főre fogyatkozó Mol Fehérvárt.

Újpest online! közvetítés Mol Magyar Kupa Mol Fehérvár FC Lirim Kastrati

Valencia–Barcelona, öt gól a második félidőben!

2021-05-02 09:56:22

Az FC Barcelona 3–2-re nyert a Valencia otthonában a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a La Liga 34. fordulójában.

online! közvetítés Valencia Lionel Messi La Liga Jasper Cillessen

A 98. percben büntetőt hibázott az Eszék, elúszott a győzelem

2021-05-02 10:12:49

A horvát élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, az 1. HNL 32. fordulójában az NK Osijek 1–1-et játszott odahaza a Varazdinnal, emlékezetes hajrá után.

online! közvetítés Varazdin Ramón Miérez NK Osijek Kleinheisler László

Amikor nagy bajba került, megrázta magát az Arsenal

2021-04-29 17:10:25

A labdarúgó Európa-liga elődöntőjének első mérkőzésén az Arsenal 2–1-re kikapott idegenben a Villarrealtól.

online! közvetítés Villarreal El-elődöntő El Arsenal

A Barcelona vezetést szerzett Messi góljával, majd jött a hideg zuhany

2021-04-29 17:33:06

A spanyol La Ligában a Barcelona mindenképpen győzni akart a Granada ellen, a vendégek azonban elvitték a Camp Nouból mindhárom pontot (1–2)!