Találatok a online! címkére

Találatok száma: 382

Morata a 88. percben betalált Portugáliában, továbbjutottak a spanyolok!

2022-09-27 20:24:14

Portugália Spanyolországgal vívott csoportelsőségről döntő rangadót a labdarúgó Nemzetek Ligája A-ligájának 2. csoportjában – a mérkőzést Álvaro Morata a 88. percben szerzett góljával a vendégek nyerték meg.

Álvaro Morata spanyol válogatott portugál válogatott online! közvetítés Svájc

Legyőzte az ősi riválist Hollandia, és a csoport élén végzett

2022-09-25 20:36:56

Hollandia 1–0-ra megverte odahaza az örök rivális Belgiumot a Nemzetek Ligája A-ligájába, és bejutott a sorozat négyes döntőjébe! Lengyelország a kieső Wales elleni 1–0-s győzelemmel biztosította harmadik helyét a csoportban.

online! közvetítés holland válogatott belga válogatott Virgil van Dijk Nemzetek Ligája

A gyengén futballozó spanyolok kikaptak odahaza Svájctól

2022-09-24 20:09:47

Spanyolország 2–1-re kikapott odahaza Svájctól a Nemzetek Ligája A-ligájának 2. csoportjában, és mivel a portugálok nyertek Csehországban, a csoportelsőségről a jövő heti portugál–spanyol rangadó dönt majd.

svájci válogatott spanyol válogatott online! közvetítés Svájc Spanyolország

Hihetetlen végjátékban kapott ki a Ferencváros a Bresttől

2022-09-24 10:51:49

A női kézilabda Bajnokok Ligájában a Brest 21–20-ra nyert Érden a Ferencváros vendégeként az A-csoport harmadik fordulójában.

online! női kézilabda közvetítés kézilabda Fradi kézilabda Fradi

Tovább menetel a Real Madrid, legyőzte az Atléticót is

2022-09-18 17:16:45

A madridi derbin a Wanda Metropolitanóban a Real Madrid 2–1-re legyőzte a házigazda Atlético Madridot a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 6. fordulójában.

online! közvetítés Rodrygo Real Madrid Mario Hermoso La Liga

Kleinheisler csereként szállt be, győzött idegenben az Osijek

2022-09-17 15:52:56

A horvát NK Osijek 1–0-ra nyert idegenben a Gorica ellen az 1. HNL 10. fordulójában.

online! közvetítés Sime Grzan NK Osijek Kleinheisler László Gorica

Topolya, a házigazdák réme: újabb idegenbeli TSC-siker

2022-09-16 18:22:09

A lucsáni Mladoszt vendégeként is bizonyította a Topolyai SC, hogy miért tart valamennyi együttes attól a találkozótól, amikor az észak-bácskai együttest fogadja a saját közönsége előtt. A TSC 5–2-re nyert a szerb Szuperliga 12. fordulójában, így a hét idegenbeli mérkőzésén három győzelmet és négy döntetlent jegyzett, ez utóbbiak közé tartozik a Crvena zvezda és a Partizan elleni bravúros pontszerzés is.

szerb Szuperliga online! közvetítés Topolya TSC Mladoszt

A hajrá a Realé volt: kikapott Madridban az RB Leipzig

2022-09-14 20:30:34

A labdarúgó Bajnokok Ligája F-csoportjában a Real Madrid 2–0-ra legyőzte odahaza az RB Leipziget.

online! közvetítés Willi Orbán Szoboszlai Dominik Real Madrid RB Leipzig

A szünet utáni volt a Barca igazi arca, kikapott a Szeged

2022-09-14 15:53:06

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjának 1. fordulójában a Pick Szeged 35–28-ra kikapott odahaza a sorozat egyik esélyesétől, a Barcától.

közvetítés férfi kézilabda Pick Szeged online! kézilabda Barca

Lewandowski elpuskázott helyzetekkel tért vissza, győzött a Bayern!

2022-09-13 15:44:36

A Bayern München 2–0-ra megverte odahaza a Barcelonát a labdarúgó Bajnokok Ligája C-csoportjának második fordulójában.

online! közvetítés C-csoport Bayern München Barcelona Bajnokok Ligája

US Open-döntő: nem egymást, magukat kellett legyőzni

2022-09-10 16:24:48

A New Yorkban megrendezett tenisztorna, a US Open női egyes döntőjében a világelső, kétszeres Grand Slam-győztes lengyel Iga Swiatek két játszmában legyőzte a második GS-döntőjében szereplő tunéziai Onsz Dzsaburt.

online! közvetítés US Open Onsz Dzsabur Iga Swiatek

Kalmár csereként beállva gólt lőtt, de a végén egyenlítettek a szakolcaiak

2022-09-10 17:41:15

Ugyan Kalmár Zsolt a jubileumi, 100. szlovák bajnoki meccsén gólt szerzett, de a Dunaszerdahely az utolsó percben elvesztette a győzelmét. Így Szakolcán a Fortuna liga 10. fordulójában az 1–1 után csak egy pontot szerzett a DAC.

online! közvetítés Skalica Fortuna Liga Dunaszerdahely DAC

Kellett egy kis szerencse is: győzött a Sepsi a 113 perces csatában

2022-09-10 11:51:23

A román SuperLiga 10. fordulójában a Sepsi 2–1-re nyert a sereghajtó Chindia Targoviste otthonában.

román SuperLiga online! közvetítés SuperLiga Sepsiszentgyörgy Sepsi OSK

Tízgólos sikert arattak női pólósaink Franciaország ellen, az 5. helyért folytatják az Eb-n

2022-09-07 14:19:10

A csalódott magyar csapat is kiütötte a lelkes franciákat, Garda Krisztina hat góllal terhelte meg az ellenfél kapuját, így a mieink játszhatnak az ötödik helyért a spliti női vízilabda Európa-bajnokságon. Az ellenfél a Horvátországot legyőző Izrael lesz.

vízilabda online! női vízilabda Európa-bajnokság női vízilabda Eb magyar női vízilabda-válogatott

Mbappé duplázott, legyőzte a PSG a Juventust

2022-09-06 20:05:45

A Bajnokok Ligája csoportkörének első fordulójában a H-csoportban a PSG Kylian Mbappé duplájával 2–1-re legyőzte a Juventust, amelyik csak szépíteni tudott a szünet után, míg a Benfica a második félidő elején szerzett két góljának köszönhetően nyert a Maccabi Haifa ellen.

online! közvetítés Weston McKennie PSG Kylian Mbappé Juventus

Könnyedén nyertek a litvánok a magyar válogatott ellen

2022-09-06 16:43:52

Hamar eldőlt a litvánok elleni újabb meccs, amelyen a magyar együttes 87–64-re kikapott a kontinensbajnokság kölni csoportjának negyedik fordulójában és továbbra is nyeretlen.

online! magyar válogatott magyar férfi kosárlabda-válogatott liván válogatott közvetítés kosárlabda Eb

A Topolya döntetlent játszott a Crvena zvezda otthonában!

2022-09-04 19:38:49

A hazai bajnoki meccsen öt éve veretlen Crvena zvezda otthonában 1–1-et játszott a Topolya a szerb Szuperliga 10. fordulójában.

szerb Szuperliga online! közvetítés Topolya Crvena zvezda

Hiába Kleinheisler csodagólja, nem tudott nyerni az Eszék

2022-09-03 20:57:46

Az 1. HNL 8. fordulójában a nemrégiben edzőváltáson áteső Eszék 1–1-et játszott otthon a Sibenikkel.

online! közvetítés Sibenik NK Osijek Kleinheisler László Burgui

Sokat hibázott a Paks, továbbra is veretlen hazai pályán a Kecskemét

2022-09-03 13:15:54

Banó-Szabó Bence remek teljesítményének és a Paksi FC sok hibájának köszönhetően nyert a Kecskeméti TE a Széktói Stadionban. A hazaiak ezzel feljöttek a tabella harmadik helyére, míg a Paks továbbra is maradt a középmezőnyben.

online! Paks Kecskemét KTE

Fontos győzelmet aratott odahaza a Topolya!

2022-08-31 18:06:39

A vendégként igen kellemetlen perceket okozó kragujevaci Radnicski 1923-at fogadta a Topolyai Sport Club a szerb Szuperliga 9. fordulójában. A hazaiak igazolták a papírformát, végig mezőnyfölényben játszottak, és Sztefan Vukics meg Ifet Djakovac góljával 2–0-ra győztek, így továbbra is őrzik helyüket az élcsoportban.