Találatok a Nicolas Mahut címkére

Találatok száma: 21

Wimbledon: ötórás csata végén kolumbiai siker férfi párosban

2019-07-13 22:55:51

A második helyen kiemelt Robert Farah, Juan Sebastián Cabal kolumbiai kettős hatalmas, 4 óra 57 perces csatában legyőzte a Nicolas Mahut, Édouard Roger-Vasselin francia duót a wimbledoni teniszbajnokság férfi páros döntőjében.

Édouard Roger-Vasselin tenisz Wimbledon Robert Farah Nicolas Mahut Juan Sebastián Cabal

Roland Garros: még az ellenfél is elsírta magát a megható pillanattól

2019-06-05 11:53:46

Mint azt a tenisz szerelmesei már biztosan tudják, Nicolas Mahut a Roland Garros harmadik fordulójában vereséget szenvedett az argentin Leonardo Mayertől. Most pedig körbejárta a közösségi oldalakat egy videó arról, mi történt a meccs után.

videó tenisz Roland Garros Nicolas Mahut Leonardo Mayer

Davis-kupa: a páros meccsen szépítettek a franciák

2018-11-24 18:11:07

A francia Davis-kupa-válogatott a sorozat döntőjének szombati páros mérkőzésén megőrizte az esélyét arra, hogy megszerezze a 2018-as trófeát. A Pierre-Hugues Herbert, Nicolas Mahut kettős négy játszmában győzte le Ivan Dodigot és Mate Pavicot a lille-i salakpályás összecsapáson.

Pierre-Hugues Herbert Nicolas Mahut Mate Pavic Ivan Dodig Davis-kupa

Davis-kupa: döntőben a franciák, az amerikaiak még versenyben

2018-09-15 21:50:57

Az amerikaiak párossikere után 2:1-re vezetnek a horvátok a tenisz Davis-kupa elődöntőjében.

Ryan Harrison Nicolas Mahut Mike Bryan Julien Benneteau Davis-kupa

Roland Garros: hazai siker a férfi párosok versenyében

2018-06-09 20:33:13

Nicolas Mahut és Pierre-Hugues Herbert révén hazai siker született a francia nyílt teniszbajnokság férfi páros versenyében.

tenisz Roland Garros Pierre-Hugues Herbert Nicolas Mahut

US Open: Kvitová kemény volt; kiesett Fucsovics legyőzője

2017-09-01 19:14:46

Petra Kvitová egy sima és egy szoros játszmában legyőzte a francia Caroline Garciát az Egyesült Államok nemzetközi teniszbajnokságának (US Open) pénteki játéknapján, és – elsőként a mezőnyben – bejutott a legjobb 16 közé.

tenisz US Open Petra Kvitová Nicolas Mahut

Tenisz: szó szerint a lelátóról adta vissza a labdát – videó

2017-04-10 13:10:03

Mint arról beszámoltunk, kialakult az elődöntő mezőnye a tenisz Davis-kupában. Franciaország Nagy-Britanniát győzte le a negyeddöntőben, és egy olyan ütést is láthattak a nézők, amilyet maximum a gálameccseken mernek bevállalni: Nicolas Mahut szó szerint a lelátóról adta vissza a labdát!

videó tenisz Nicolas Mahut Davis-kupa

Tenisz: Federer és Nadal a nyolc között, Wawrinka kiesett

2017-03-29 01:18:11

Roger Federer és Rafael Nadal továbbjutott, Stan Wawrinka viszont kiesett a miami kemény pályás férfi tenisztorna keddi játéknapján, amelyen a férfiaknál már a legjobb nyolc közé jutás volt a tét.

tenisz Stan Wawrinka Roger Federer Roberto Bautista-Agut Rafael Nadal Nicolas Mahut

Tenisz: a Federert búcsúztató osztrák újabb tornát nyert meg

2016-06-13 12:29:21

A harmadik kiemelt Dominic Thiem szetthátrányból felállva (6:7, 6:4, 6:4) legyőzte a hetedikként rangsorolt német Philipp Kohlschreibert a stuttgarti füves pályás férfi teniszverseny döntőjében, ezzel 13 hónap alatt a hetedik tornagyőzelmét aratta.

tenisz Philipp Kohlschreiber Nicolas Mahut Gilles Müller Dominic Thiem

Tenisz: egyéni meccset nyert a páros világelső – 11 év után

2016-06-06 21:15:13

A hétfőn a férfiteniszezők páros-világranglisájának élére ugró Nicolas Mahut 6:1, 6:4-re nyert Lukás Lacko ellen a 's-Hertogenboschban zajló füves pályás tenisztorna első fordulójában.

tenisz Nicolas Mahut Lukás Lacko 's-Hertogenbosch

Tenisz: Houdini is megirigyelné, amit a 26 éves játékos művelt

2016-02-13 19:03:48

A szlovák Martin Klizan három szettben (6:7, 7:6, 6:2) megverte a francia Nicolas Mahut-t a rotterdami kemény pályás férfi tenisztorna elődöntőjében, ezzel bejutott a vasárnapi fináléba.

tenisz Roberta Vinci Nicolas Mahut Martin Klizan Belinda Bencic

Videó: fejlövés - elemi erejű szervájával társát találta el

2015-01-31 15:43:06

Mint megírtuk, az olasz Simone Bolelli és Fabio Fognini nyerte meg a férfi párosok versenyét az ausztrál nemzetközi teniszbajnokságon, a döntőben 6:4, 6:4-re legyőzve a francia Pierre-Hugues Herbert, Nicolas Mahut duót. A mérkőzésen Mahut 200 km/órás sebességű szervájával fejbe találta csapattársát. Nézze meg az elemi erejű ütést!

videó tenisz Simone Bolelli Pierre-Hugues Herbert Nicolas Mahut Fabio Fognini

Tenisz: Mahut a pokol tornácáról visszakapaszkodva nyert

2013-07-14 23:02:23

A Newportban rendezett férfi tenisztorna döntőjében a francia Nicolas Mahut szetthátrányból fordítva legyőzte a korábbi világelső Lleyton Hewittot. Az ausztrál a 7:5-re megnyert első szett után 5:3-ra vezetett a másodikban és 5:4-nél adogathatott a győzelemért, mindhiába.

Lleyton Hewitt Nicolas Mahut tenisz

Tenisz: Mahut jutott elsőként a newporti fináléba

2013-07-14 17:48:49

A Newportban zajló férfi tenisztorna elődöntőjében a francia Nicolas Mahut két sima szettben legyőzte az amerikai Michael Russellt, így bejutott a fináléba, ahol ellenfele a John Isner–Lleyton Hewitt összecsapás győztese lesz.

tenisz Nicolas Mahut Michael Russell

Tenisz: a selejtezős francia legyőzte Wawrinkát a döntőben

2013-06-22 18:00:02

A selejtezőből induló francia Nicolas Mahut két szettben legyőzte a 2. helyen kiemelt svájci Stanislas Wawrinkát a s'Hertogenboschban megrendezett férfi tenisztorna fináléjában.

tenisz Stan Wawrinka Nicolas Mahut

Wawrinkának és Simonnak sem hozott szerencsét a 2. kiemelés

2013-06-22 16:05:37

A 21 éves román Simona Halep és a 26 esztendős orosz Jelena Vesznyina egyesbeli pályafutása sem indult fényesen, előbbi három, utóbbi hat elbukott WTA-tornadöntővel indított, de most mindketten ráléptek a győzelmi ösvényre. A férfiak versenyében mindkét második helyen kiemelt versenyző vereséget szenvedett a döntőben, a svájci Stanislas Wawrinka a francia Nicolas Mahut, utóbbi honfitársa, Gilles Simon pedig a spanyol Feliciano Lópeztől kapott ki.

tenisz Stan Wawrinka Simona Halep Nicolas Mahut Kirsten Flipkens Jelena Vesznyina

Tenisz: Wawrinka ellen tíz bréklabda is kevés volt

2013-06-21 18:03:18

A 's-Hertogenboschban zajló férfi tenisztorna elődöntőjében a 2. helyen kiemelt svájci Stanislas Wawrinka két szettben legyőzte a spanyol Guillermo García-Lópezt.

Nicolas Mahut Stan Wawrinka tenisz

Minden idők leghosszabb teniszmeccse - képekben

2010-06-24 20:05:26

Minden idők leghosszabb teniszmeccse és az év egyik legnagyobb sportélménye volt: a 23. kiemelt John Isner 4:6, 6:3, 7:6, 6:7, 70:68-ra győzött Nicolas Mahut ellen, így bejutott a wimbledoni tenisztorna 2. fordulójába. Három napig tartott a teniszmaratoni, tiszta játékidőben mérve 11 óra és 5 perc kellett a győzelem kivívásához: ilyen aligha lesz még egyszer. Kövesse végig a mérkőzés krónikáját a hírügynökségi fotók segítségével!

tenisz képgaléria Wimbledon Nicolas Mahut John Isner

Isner 70:68-as döntő szettel megnyerte a leghosszabb teniszmeccset

2010-06-24 17:54:31

Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4 A 23. kiemelt John Isner 4:6, 6:3, 7:6, 6:7, 70:68-ra megnyerte minden idők leghosszabb teniszmérkőzését a francia Nicolas Mahut ellen, így bejutott a wimbledoni tenisztorna 2. fordulójába.

tenisz Wimbledon Nicolas Mahut John Isner

Mahut és Isner 59:59-nél hagyta abba, folyt. köv.

2010-06-23 22:25:02

Történelmi mérkőzést játszott egymással a wimbledoni Grand Slam-torna férfi egyeseinek első fordulójában a 28 éves Nicolas Mahut és a 23. helyen kiemelt, 25 éves amerikai John Isner, és még mindig nem értek a végére.