Találatok a New York Knicks címkére

Találatok száma: 288

NBA: Doncic tripla duplával vezette győzelemre a Dallast Curryék ellen

2022-11-30 07:23:29

Szoros mérkőzésen győzte le hazai pályán 116–113-ra a címvédő Golden State Warriorst a Dallas Mavericks az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) magyar idő szerinti szerdai játéknapján. A texasiak szlovén sztárja, Luka Doncic tripla duplával, 41 ponttal, valamint 12 lepattanóval és 12 assziszttal vette ki a részét a sikerből, míg a címvédőnél Steph Curry 32 pontja mellett öt-öt lepattanóig és gólpasszig jutott.

Steph Curry Portland Trail Blazers New York Knicks NBA Luka Doncic Los Angeles Clippers

NBA: LeBron James győzelemmel tért vissza, Curryék is simán nyertek

2022-11-26 07:08:23

LeBron James visszatért ágyéksérülése után a Los Angeles Lakersbe, amely a héten másodszor is legyőzte a San Antonio Spurst az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) magyar idő szerinti szombati játéknapján. A kaliforniaiak ezúttal idegenben nyertek 105–94-re. A négyszeres bajnok James 21 ponttal, nyolc lepattanóval és öt assziszttal zárt, míg csapattársa, Anthony Davis dupla duplát ért el 25 pontjával, 15 lepattanójával és négy gólpasszával.

Washington Wizards Utah Jazz Trae Young Steph Curry San Antonio Spurs Sacramento Kings

NBA: Chicagóban botlott a Boston, a Clippers győzte le a Jazzt

2022-11-22 07:21:40

Hatalmas, 128–83-as pofonba szaladt bele a címvédő Golden State Warriors a New Orleans Pelicans vendégeként az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) magyar idő szerint keddi játéknapján. Az előző évadban döntős Boston Celtics a Chicago Bulls vendégeként kapott ki, míg a Minnesota Timberwolves a 37 pontot dobó Jannisz Adetokunbo (Giannis Antetokounmpo) vezérletével szoros meccsen győzte le a Portland Trail Blazerst.

Utah Jazz Portland Trail Blazers Orlando Magic Oklahoma City Thunder New York Knicks New Orleans Pelicans

NBA: Doncicék egylabdás meccset buktak el a Nuggets ellen

2022-11-21 06:59:12

Nagyot hajrázva, az utolsó percekben négypontos hátrányból felállva győzött Michael Porter utolsó pillanatokban szerzett triplájával 98–97-re a Dallas Mavericks vendégeként a Denver Nuggets az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) magyar idő szerinti hétfői játéknapján. A címvédő Golden State Warriors Klay Thompson 41 pontjával, illetve a dupla duplával záró Steph Curry vezérletével (33 pont, hat lepattanó, 15 assziszt) nyert a nyugati utolsó Houston Rockets vendégeként 127–120-ra. A LeBron Jamest továbbra is nélkülöző Los Angeles Lakers nem kegyelmezett a San Antonio Spursnek és kiütéses, 123–92-es győzelmet aratott Anthony Davis hathatós közreműködésével (30 pont, 18 lepattanó, két assziszt). Tovább robog a Sacramento Kings, amely sorozatban hatodik mérkőzését nyerte meg, ezúttal a ligautolsó, s a zsinórban hetedik vereségét elszenvedő Detroit Pistons volt az „áldozat” (137–129).

Washington Wizards Steph Curry San Antonio Spurs Sacramento Kings Phoenix Suns New York Knicks

NBA: hiába Curry 50 pontja, kikapott a Warriors Phoenixben

2022-11-17 07:43:04

Hiába zárt 50 ponttal, kilenc lepattanóval és hat assziszttal a címvédő sztárja, Steph Curry, a Golden State Warriors elszenvedte kilencedik vereségét az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) magyar idő szerinti csütörtöki játéknapján, hiszen 130–119-es vereséget szenvedett Phoenixben. A Denver Nuggets New York Knicks elleni 106–103-as hazai vereségével a Suns már második helyen áll a Portland Trail Blazers mögött a nyugati főcsoportban. A Luka Doncicot nélkülöző Dallas Mavericks meglepetésre hazai pályán kapott ki 101–92-re az utolsó helyen álló Houston Rocketstől. A Boston Celtics zsinórban nyolcadik mérkőzését nyerte meg az Atlanta Hawks 126–101-es idegenbeli legyőzésével. A Washington Wizardsnak viszont megtört négymeccses sikerszériája, hiszen Shai Gilgeous-Alexander utolsó pillanatokban szerzett hárompontosával fordított és 121–120-ra győzött idegenben az Oklahoma City Thunder. A Milwaukee Bucks pedig Brook Lopez (29 pont, öt lepattanó, egy assziszt), valamint két dupla-duplával záró játékosa, Janisz Adetokunbo (Giannis Antetokounmpo) (16–12–8) és Bobby Portis (10–11–2) vezérletével győzte a Cleveland Cavalierst 113–98-ra.

Washington Wizards Toronto Raptors Steph Curry Shai Gilgeous-Alexander Phoenix Suns Orlando Magic

NBA: Curry 40 ponttal segítette győzelemhez a címvédőt

2022-11-12 07:42:10

A harmadik negyedben 11 pontos hátrányban is volt, végül szoros mérkőzésen győzte le Steph Curry 40 pontjával a Cleveland Cavalierst 106–101-re a címvédő Golden State Warriors a tengeren túli profi kosárlabdaliga (NBA) magyar idő szerinti szombati játéknapján. Az Oklahoma City remek csapatteljesítménynek köszönhetően múlta felül 132–113-ra a Toronto Raptorst. A Thunder legjobbja, Eugene Omoruyi 22 ponttal zárt, de rajta kívül heten is két számjegyű pontot termeltek. Janisz Adetokunbo kevesebb mint hat percet játszott a Milwaukee Bucksban, amely 111–93-ra kikapott a Spurstól San Antonióban, míg a LeBron Jamest ágyéksérülés miatt nélkülöző Los Angeles Lakers otthon szenvedett 120–114-es vereséget a Sacramento Kingstől.

Toronto Raptors Steph Curry San Antonio Spurs Sacramento Kings Phoenix Suns Orlando Magic

NBA: 82 pontot dobott a két hátvéd, hosszabbításos Cavs-siker Bostonban

2022-10-29 08:54:25

A Philly a Torontónak, a Denver pedig a Jazznek vágott vissza, továbbra is nyeretlen a Lakers, nem hibázott a Suns, a Chicagót is legyőzte a Spurs, megnyerte a Knicks elleni rangadót a Milwaukee. Ez történt hajnalban az NBA alapszakaszában.

Washington Wizards Utah Jazz Toronto Raptors San Antonio Spurs Portland Trail Blazers Phoenix Suns

NBA: hiába Durant és Irving 37 pontja, kikapott Memphisben a Nets

2022-10-25 06:42:00

Négy mérkőzés után is őrzi hibátlan mérlegét a Portland Trail Blazers az észak-amerikai profi kosárlabdaligában (NBA), hiszen hazai pályán 135–110-re megverte a Denver Nuggetset. Első diadalát aratta a Utah Jazzt legyőző Houston Rockets és az Indiana Pacerst felülmúló Philadelphia 76ers is. A legutóbbi döntős Boston Celtics kikapott a Chicago Bulls vendégeként, míg a Brooklyn Netsben bár Kevin Durant és Kyrie Irving 37 pontot szórt, ez sem volt elegendő a Memphis elleni sikerhez, hiszen a Grizzliesnél Desmond Bane és Ja Morant is 38 ponttal zárt.

Utah Jazz Toronto Raptors San Antonio Spurs Portland Trail Blazers Philadelphia 76ers Orlando Magic

Miamiban nyert a Suns, otthon égett meg harminccal a Dallas

2022-03-10 10:02:53

A Phoenixé a csúcsrangadó, Dallast is bevette a Knicks, Houstonban is kikapott a Lakers, javított a Bulls, tovább száguld a Bucks, a Celtics és a Nuggets az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában.

Phoenix Suns New York Knicks NBA Miami Heat Dallas Mavericks

NBA: nagyot fordított a Nets, győzött a Suns és a Bulls

2022-02-17 07:08:32

A Phoenix Suns 124–121-es diadalt aratott a Houston Rockets felett, míg a Chicago Bulls 125–118-as sikert ért el a Sacramento Kings ellen az észak-amerikai profi kosárlabdaliga legutóbbi játéknapján, így előbbi sorozatban hetedik, utóbbi pedig ötödik alkalommal nyert. A Brooklyn Nets 28 pontos hátrányból fordítva legyőzte a városi rivális New York Knicks csapatát.

Phoenix Suns New York Knicks NBA Chicago Bulls Brooklyn Nets

Luka Doncic visszatért, hosszabbítást nyert Los Angelesben a Mavs

2021-11-24 08:50:02

A Lakers New Yorkban is kikapott az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) legutóbbi játéknapján, Portlandben sem szakadt meg a Denver kálváriája, a Heat pedig nagy utolsó negyeddel hozta a kötelezőt Detroitban.

New York Knicks NBA Los Angeles Lakers Los Angeles Clippers Dallas Mavericks

NBA: majdnem elbaltázták, de kihasználták James eltiltását

2021-11-24 06:40:16

LeBron James az eltiltását töltötte, Anthony Davis betegeskedve nem volt az igazi (20 pont), így Russell Westbrook hiába ért el tripla duplát (31 pont, 13 lepattanó, 10 assziszt), a Los Angeles Lakers egy percig sem vezetett, és – bár mínusz 25-ről visszakapaszkodott – 106–100-ra kikapott a New York Knicks vendégeként az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) keddi játéknapján. CJ McCollum a második és a harmadik negyedben is utolsó másodperces kosarat dobva, 32 ponttal vezette sorozatban negyedik győzelmére a Portlandet, a Miami nyert Detroitban, és a Clippers hiába egyenlített a rendes játékidő utolsó percében három triplát értékesítve, hosszabbításban végül kikapott a három vereségből lábadozó Dallastól.

New York Knicks NBA Los Angeles Lakers

A Bulls és a GSW otthon bukott, már csak a Jazz veretlen

2021-10-29 09:51:38

A New York egy ponttal nyert Chicagóban, a Memphis pedig hosszabbításban gyűrte le a Warriorst – tovább robog a Washington, győzött a Sixers és a Mavericks is az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) legutóbbi játéknapján.

New York Knicks NBA Memphis Grizzlies Golden State Warriors Chicago Bulls

NBA: hiába Curry remeklése, először kapott ki a Warriors

2021-10-29 07:21:46

Az eddig hibátlan mérleggel rendelkező Golden State Warriors hosszabbítást követően 104–101-re kikapott a Memphis Grizzliestől az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) legutóbbi játéknapján.

kosárlabda Stephen Curry New York Knicks NBA Memphis Grizzlies Golden State Warriors

NBA: otthon bukott a Nets és a Knicks, megvan a Lakers első győzelme

2021-10-25 08:28:38

A Memphis ellen nyert kiélezett végjátékot a Los Angeles Lakers, nem hibázott a Celtics és a Sixers, továbbra is veretlen a Golden State Warriors, míg a New Yorkot a Magic, a Brooklynt pedig a Hornets verte meg idegenben az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) legutóbbi játéknapján.

kosárlabda férfi kosárlabda New York Knicks NBA Los Angeles Lakers Golden State Warriors

NBA: a New York Knicks adja az év edzőjét

2021-06-08 13:16:48

A New York Knickset irányító Tom Thibodeau-t választották meg az év edzőjének az észak-amerikai profi kosárlabdaligában (NBA).

kosárlabda Tom Thibodeau New York Knicks

Megint a Dallas vezet, három csapat is továbbjutott

2021-06-03 08:58:34

A Philly Joel Embiid nélkül zárta le a Wizards elleni szériát, a Utah sorozatban negyedszer is legyőzte a Memphist, az Atlanta pedig 90 pont alatt tartotta a New Yorkot – eközben a Mavericks Luka Doncic parádéjával ismét megverte a Clipperst.

amerikai sportok Washington Wizards Utah Jazz Philadelphia 76ers New York Knicks NBA

Visszavágott a Celtics és a Clippers, újra vezet a Hawks

2021-05-29 09:09:54

A Los Angeles Dallasban, a Boston pedig otthon aratott létfontosságú győzelmet, míg az Atlanta megvédte a New Yorkban megszerzett pályaelőnyét az NBA rájátszásának első körének 3. fordulójában.

New York Knicks NBA Los Angeles Clippers Dallas Mavericks Brooklyn Nets Boston Celtics

Ja Morant 47 pontja ellenére egyenlített a Jazz

2021-05-27 09:18:32

A Sixers nagyon simán nyerte a második meccset, a New York fordított és végül győzött az Atlanta ellen, a Utah pedig a visszatérő Donovan Mitchell-lel a soraiban túldobta a Memphist az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság rájátszásának szerdai játéknapján.