Találatok a NB I 6. forduló címkére

Találatok száma: 117

A Vasas otthonában is győzni tudott a Ferencváros

2022-08-31 18:24:30

A Vasas 1–0-ra kikapott odahaza a Ferencvárostól a labdarúgó NB I 6. fordulójában. Kristoffer Zachariassen gólja döntött a szerda esti fővárosi mérkőzésen, a zöld-fehérek negyedik találkozójukat is megnyerték a bajnokságban.

onlive! közvetítés Vasas NB I 6. forduló NB I Kristoffer Zachariassen

NB I: négy góllal küldte haza a Zalaegerszeg a Debrecent

2022-08-30 21:02:24

A Zalaegerszeg az utolsó fél órában mutatott remek játékával 4–2-re legyőzte a vendég Debrecent a labdarúgó NB I 6. fordulójában, így a Loki továbbra is nyeretlen.

labdarúgó NB I Zalaegerszeg NB I 6. forduló NB I Debrecen

A ZTE-től is négyet kapott a Debrecen, és továbbra is nyeretlen

2022-08-30 17:01:02

labdarúgó NB I Zalaegerszeg ZTE NB I 6. forduló NB I Loki

NB I: 13 év után nyerhet újra a Vasas a Fradi ellen a Fáy utcában

2022-08-29 14:38:25

Nincs megállás a labdarúgó NB I-ben, a hétközi forduló előtt több csapatnak még a szokásos 72 óránál is kevesebb pihenőre lesz lehetősége az újabb pályára lépés előtt. A sorsolás úgy hozta, hogy a keddtől csütörtökig tartó 6. körben egymással kerül szembe a bajnokság eddigi két leggólképesebb, egyben még veretlen csapata, a Paks és a Kisvárda, de lesznek fővárosi rangadók is, szerdán Vasas–Ferencváros, majd egy napra rá Bp. Honvéd–Újpest párosításban.

érdekességek Újpest labdarúgó NB I Zete Zalaegerszeg ZTE

Őrült hajrá és döntetlen az Újpest–Zalaegerszeg bajnokin

2021-09-13 19:05:15

Az Újpest mozgalmas, érdekes hajrá után 2–2-t játszott a Zalaegerszeggel a labdarúgó NB I 6. fordulójának záró mérkőzésén.

Újpest onlive! közvetítés Zalaegerszeg ZTE NB I 6. forduló

A 94. percben egyenlített a Mezőkövesd a Mol Fehérvár ellen

2021-09-11 13:15:31

A labdarúgó NB I 6. fordulójában a Mezőkövesd odahaza 2–2-es döntetlent játszott a Mol Fehérvár FC ellen, az utolsó pillanatokban kiegyenlítve.

onlive! labdarúgó NB I közvetítés Nikolics Nemanja Nagy Dániel NB I 6. forduló

NB I: Igaz, hogy egy újpesti sohasem adja föl, de ma... – Rogan

2020-10-04 22:34:33

Gól nélküli első félidő után a Mol Fehérvár 10 perc alatt négyet vágott az Újpest FC-nek az NB I 6. fordulójában, és bár még egy öngólt is rúgtak maguknak a vendégek, az utolsó percben legalább szépíteni tudtak. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

Újpest FC labdarúgó NB I Predrag Rogan NB I 6. forduló NB I Márton Gábor

NB I: kiütéssel nyert a Fehérvár az Újpest ellen

2020-10-04 21:54:41

Gól nélküli félidő után a Mol Fehérvár 10 perc alatt négy gólt rámolt be az Újpestnek az NB I 6. fordulójában, és bár még egy öngólt is rúgtak maguknak a vendégek, az utolsó percben szépíteni tudtak (5–1).

Újpest közvetítés NB I 6. forduló NB I Mol Fehérvár FC

Átgázolt az Újpesten a Fehérvár: négy gól 10 perc alatt

2020-10-04 13:37:47

A Ferencváros legyőzte a listavezetőként érkező felcsútiakat

2020-10-04 13:34:09

A labdarúgó NB I 6. fordulójában a címvédő Ferencváros 2–1-re legyőzte a mérkőzésre listavezetőként érkező, a vezetést is megszerző Puskás Akadémiát.

online! közvetítés Puskás Akadémia NB I 6. forduló NB I Fradi

NB I: a Honvéd idegenben vágott négy gólt a Zalaegerszegnek

2020-10-04 16:59:39

A labdarúgó NB I 6. fordulójában a Budapest Honvéd 4–2-es győzelmet aratott a Zalaegerszegi TE otthonában. A vendégek az első három góljukig magabiztosan irányították a mérkőzést. Ezt követően hiába jöttek vissza a meccsbe a hazaiak, már csak szépítő gólokra futotta a végül négy találatot szerző fővárosiak ellen.

Zalaegerszeg NB I 6. forduló NB I Budapest Honvéd

Idegenben vágott négy gólt a Honvéd a Zalaegerszegnek

2020-10-04 13:16:52

közvetítés Zalaegerszeg NB I 6. forduló NB I Budapest Honvéd

Elbukta az MTK a Budafok ellen az újoncok rangadóját

2020-10-02 19:40:06

A labdarúgó NB I 6. fordulójának nyitó mérkőzésén az MTK Budapest hazai pályán 2–1-re kikapott a másik újonctól, a Budafoktól.

onlive! közvetítés Skribek Alen NB I 6. forduló NB I MTK

Listavezetőként jön a PAFC, de nyer-e először az FTC otthonában?

2020-10-01 12:30:30

Három napra széthúzott fordulóval folytatódnak a labdarúgó NB I küzdelmei. A 6. forduló nyitányán a két újonc mérkőzik meg (MTK–Budafok), a címvédő és immár Bajnokok Ligája-főtáblás Ferencváros a Puskás Akadémiát fogadja, a záró találkozó a Mol Fehérvár FC és az Újpest összecsapása lesz.

érdekességek Újpest ZTE Puskás Akadémia Paks NB I 6. forduló

NB I: Böde Dánielt éltették a ferencvárosi szurkolók – videó

2019-09-15 11:09:10

Mint arról beszámoltunk, a Paksi FC simán kikapott (0–4) odahaza a címvédő FTC-től a labdarúgó NB I 6. fordulójának záró mérkőzésén. A lefújást követően a ferencvárosi szurkolók csapatuk korábbi játékosát, Böde Dánielt éltették.

Paks NB I 6. forduló NB I Ferencváros FTC Böde Dániel

NB I: Bödét köszöntötték; Feczesin ünnepelt – képgaléria

2019-09-15 09:58:58

Szombaton lezajlott a labdarúgó NB I 6. fordulója. A Nemzeti Sport fotósai ez alkalommal is ott voltak a mérkőzéseken, s jobbnál jobb képeket készítettek a pályákon zajló küzdelmekről, valamint a lelátó legérdekesebb jelenteiről. Ezekből állítottuk össze a képre kattintva nyíló galériánkat.

képgaléria galéria NB I 6. forduló NB I Feczesin Róbert Böde Dániel

NB I: dulakodás a pályán, két piros lap is villant – videó

2019-09-15 08:49:32

Mint arról beszámoltunk, a Mezőkövesd feszült hangulatú mérkőzésen vitte el a három pontot Kisvárdáról. A szünetben az öltözőbe vonuló játékosok között heves dulakodás alakult ki a pályán, s Bognár Tamás játékvezető a Kisvárdától Sztavrosz Cukalaszt, a mezőkövesdiektől Aljakszandr Karnyickit kiállította.

Sztavrosz Cukalasz NB I 6. forduló NB I Mezőkövesd Kisvárda Aljakszandr Karnyicki

Böde Dánielék négy góllal kikaptak a Ferencvárostól

2019-09-14 16:45:37

A Paksi FC Böde Dániellel felállva is simán kikapott (0–4) odahaza a címvédő Ferencvárostól a labdarúgó NB I 6. fordulójának záró mérkőzésén.

onlive! közvetítés Varga Roland Tokmac Nguen Paks Olekszandr Zubkov

NB I: Kisvárdán is győzött a menetelő Mezőkövesd

2019-09-14 19:04:43

Magas hőfokú összecsapást vívott egymással a Kisvárda a Mezőkövesd ellen a labdarúgó NB I 6. fordulójában, és a második helyen álló vendégek nagy küzdelemben nyertek 2–1-re.

labdarúgó NB I NB I 6. forduló Mezőkövesd

NB I: győzelemmel nyitott Feczkó Tamás a DVTK kispadján

2019-09-14 18:40:50

A labdarúgó NB I 6. fordulójában a Diósgyőri VTK hazai pályán Dusan Brkovics góljával 1–0-ra nyert a mérkőzést kettős emberhátrányban befejező Zalaegerszeg ellen, így Feczkó Tamás győzelemmel mutatkozott be a miskolciak kispadján.