Találatok a napi olimpiai program címkére

Találatok száma: 19

Tokió 2020: az utolsó nap bronzot szereztek férfi pólósaink – vasárnapi infoközpont

2021-07-15 17:40:44

A nyári olimpia 16., utolsó napján is szerzett érmet Magyarország – férfi pólósaink 9–5-re megnyerték a spanyolok elleni bronzmérkőzést. A döntőben Szerbia 13–10-re legyőzte Görögországot, azaz megvédte olimpiai bajnoki címét. A női kézilabdatornát Franciaország, a női kosarasok vetélkedését az Egyesült Államok nyerte meg. A kora délutáni záróünnepséggel hivatalosan véget ért a tokiói olimpia.

olimpiai program napi olimpiai program adatbank Tokió 2020

Tokió 2020: újabb két magyar érem, köztük egy arany – szombati infoközpont, program

2021-07-15 17:12:19

Történelmi tettet hajtott végre női kajak négyesünk: az első olyan magyar egység lett ebben a sportágban, amely sorozatban háromszor nyert olimpiai aranyat. Ezt követően a magyar női vízilabda-válogatott bronzérmes lett az oroszok legyőzésével, míg Muszukajev Iszmail a vigaszágon ötödik lett a férfi 65 kg-os szabadfogású birkózók között. Férfi öttusában Marosi Ádám a 6., Kasza Róbert a 24. helyen végzett.

Tokió 2020: magyar bronzkor Japánban – ez történt pénteken az olimpián

2021-07-15 12:14:40

A pénteki magyar versenynap már csütörtökön 22.30-kor megkezdődött, ugyanis ekkor állt rajthoz 50 km-es gyaloglásban Helebrandt Máté és Venyercsán Bence. A szabadfogású birkózó, Muszukajev Iszmail megnyerte az első meccsét, majd kikapott, de a vigaszágon még folytathatja szombaton. A folytatás egy bravúros karate-bronzot hozott Hárspataki Gábor révén. Kovács Sarolta a laser runban nyújtott magabiztos teljesítményével szintén bronzérmes lett a női öttusázók versenyében. Férfi vízilabda-válogatottunk is a bronzérmet veheti célba, miután nem tudta megismételni a negyeddöntőben nyújtott kimagasló teljesítményét és az elődöntőben kikapott Görögországtól.

Tokió 2020: egy arany és két ezüst a csütörtöki magyar éremtermés – infoközpont

2021-07-14 12:13:04

Egy arany- és két ezüstéremmel gyarapodott a magyar gyűjtemény a tokiói olimpia csütörtöki versenynapján: Tótka Sándor kajak egyes 200 méteren olimpiai bajnok lett, a szintén kajakozó Csipes Tamara 500 méteren másodikként ért a célba, és ugyancsak második lett Rasovszky Kristóf a nyílt vízi úszók 10 kilométeres versenyszámában. Női vízilabda-válogatottunk sajnos elveszítette a spanyolok elleni elődöntőt, így a bronzéremért játszhat majd. Krizsán Xénia remek 800-as futása nyomán a 13. helyen végzett a hétpróbázok versenyében. A körvívással megkezdték szereplésüket öttusázóink, közülük a nőkre pénteken, a férfiakra szombaton vár a munka dandárja.

superfeed olimpiai program napi olimpiai program adatbank Tokió 2020

Tokió 2020: Olasz pontszerző, Lőrincz 2., elődöntőben a pólósok – szerdai infoközpont

2021-07-13 16:50:32

A nyári olimpia 12. napjának részletes menetrendje, a napi magyar indulók részletes programja.

Tokió 2020: két arany, két ezüst, egy bronz a remek magyar termés – keddi infoközpont

2021-07-13 15:40:54

Tokió 2020 olimpiai program napi olimpiai program adatbank

Tokió 2020: Lőrincz olimpiai döntős, női kéziseink továbbjutottak – infoközpont

2021-07-12 22:51:52

Egészen káprázatos mérkőzésen jutott pályafutása második olimpiai döntőjébe a kötöttfogásúak 77 kilogrammos csoportjában Lőrincz Tamás, aki kirgiz ellenféllel birkózhat az aranyért. Férfi pólósaink az olaszok elleni döntetlennel zárták a csoportkört, míg a női kézisek legyőzték Svédországot, így továbbjutottak a negyeddöntőbe. Íme, a magyar érdekeltségű eredmények, a legfontosabb cikkeink!

Tokió 2020: ez történt a vasárnapi versenynapon – infoközpont

2021-07-12 13:18:08

Berecz Zsombor a 9. és a 10. futamban is negyedik lett a vitorlázók finn hajóosztályában, és összesítésben a második helyről várja a keddi éremfutamot. Ezzel nagyjából vége is a jó magyar híreknek a tokiói olimpia vasárnapi versenynapján: ami a többieket illeti, női vízilabda-válogatottunk két góllal kikapott Kínától, öt érdekelt atlétánk egyikének sem sikerült bejutnia a döntőbe, míg női asztalitenisz-válogatottunk simán kikapott Japántól a nyolcaddöntőben.

Tokió 2020: Milák ezüstérmes, nyertek női kéziseink és férfi pólósaink – infoközpont

2021-07-08 13:16:53

A tokiói olimpiai második szombati versenynapján Milák Kristóf új Európa-csúccsal a második helyen végzett 100 méteres pillangóúszásban, ezzel megszerezte a magyar küldöttség hatodik érmét az idei ötkarikás játékokon (2 arany, 2 ezüst és 2 bronz a mieink eddigi mérlege). Kozák Luca elődöntőbe jutott 100 méteres gátfutásban, Berecz Zsombor pedig érmes helyen áll nyolc futam után a vitorlázók finndingi kategóriájában. A magyar női kézilabda-válogatott Spanyolország legyőzésével (29–25) elkönyvelte első sikerét Tokióban, míg férfi pólócsapatunk 11–8-ra nyert az Egyesült Államok ellen, ezzel biztossá vált a továbbjutása a legjobb nyolc közé. Női kardcsapatunk mindhárom ázsiai nemzettől, Dél-Koreától, Japántól és Kínától is kikapott, így a nyolcadik helyen végzett. Alább összegyűjtöttük a magyar sportolók mai szereplését, illetve a versenynap aranyérmeseit.

Tokió 2020: női pólósaink legyőzték Japánt, Cseh László elbúcsúzott – infoközpont

2021-05-26 15:27:16

A pénteki olimpiai versenynap nem hozott érmet a magyar sportolóknak Tokióban. Íme, a magyar érdekeltségű eredmények, a legfontosabb cikkeink!

Tokió 2020: aranyérmesek, magyar helyezések, eredmények – ez történt csütörtökön az olimpián

2021-05-25 18:02:45

A nyári olimpia hatodik napjának összefoglalója, benne a magyar érdekeltségű eseményekkel.

Tokió 2020: Milák olimpiai bajnok, Tóth és a kardcsapat bronzérmes – ez volt a szerda

2021-05-19 18:24:20

Nézze meg a nyári olimpia ötödik napjának részletes menetrendjét, magyar indulóinak részletes programját, eredményeit.

Tokió 2020: vereség kézilabdában, 4. hely hegyikerékpárban – keddi összefoglaló

2021-05-12 16:08:26

A nyári olimpia negyedik napján egyik nagy aranyesélyesünk, a világbajnok vitorlázó Berecz Zsombor is megkezdi szereplését a tokiói olimpián. A szintén világbajnok úszó, Kapás Boglárka a 200 pillangó előfutamában lesz érdekelt, csakúgy, mint Hosszú Katinka, de utóbbi a 200 vegyes elődöntőjében is úszott. Kenderesi Tamás és Milák Kristóf a férfi 200 pillangó elődöntőjét vette sikerrel. A légpuskások vegyes csapatversenyében Péni István és Mészáros Eszter a hetedik helyen végzett. Cselgáncsban, kerékpárban és triatlonban is volt kinek szurkolnunk. A csapatsportokban is... Női kézilabda-válogatottunk viszont olyan vereséget szenvedett, ami után a szövetségi kapitány is szégyellte magát. Férfi vízilabdacsapatunk javíthat az 1. fordulóban elszenvedett vereség után.

Márton Anna hősies 4. helye, Milák legjobb ideje – július 26-i (hétfői) összefoglaló

2021-05-05 16:59:45

A tokiói olimpia 3. napján Márton Anna hőstettet hajtott végre: sérülten egészen az elődöntőig menetelt, majd fájdalmak közepette a bronzmeccsen vereséget szenvedett, így a negyedik helyen zárt. Bicsák Bence magyar sporttörténelmi tettet hajtott végre: hetedik lett a triatlonosok versenyében. A gyorsváltó után egyéniben is debütált a játékokon a férfi 200 méteres pillangóúszás világcsúcstartója, Milák Kristóf, aki a legjobb idővel jutott tovább. Hosszú Katinka pedig a második legjobb időt úszta 200 méter vegyesen. Infóközpontunkban minden fontos eredményt megismerhet.

Tokió 2020: a magyar indulók vasárnapi szereplése, eredmények – infóközpont

2021-05-04 13:14:48

A nyári olimpia második napjának részletes menetrendje, a napi magyar indulók részletes programja.

Tokió 2020: Szilágyi aranyérmes, Salim ötödik – a július 24-i nap összefoglalója

2021-04-30 13:46:11

A nyári olimpia első napján máris aranyéremnek örülhettünk: Szilágyi Áron kardvívó sorozatban harmadszor diadalmaskodott a játékokon. Mellette 18 éves újonc tekvandósunk ötödik helyével került fel a magyar dicsőségtablóra. Összeállításunkban megnézheti sportolóink összes eredményét és a napi aranyérmeseket egyaránt.