Találatok a Mads Pedersen címkére

Találatok száma: 12

Vuelta: Pedersen harmadszor ünnepelhetett

2022-09-09 18:14:53

A zöld trikós Mads Pedersen harmadik szakaszsikerét aratta a Vuelta a Espana országúti kerékpáros-körversenyen, míg az összetett élcsoportja nem változott. a 19. szakaszt követően.

kerékpár Vuelta Mads Pedersen

Vuelta: őrült hajrá után Pedersené a szakasz, Roglic bukott a sprintben

2022-09-06 16:54:58

A Vuelta a Espana 16. szakasza az utolsó kilométerekig unalmasan csordogált, aztán az emelkedős utolsó három kilométeren a káosz lett úrrá: előbb az összetett éllovas Remco Evenepoel kapott defektet, aztán 200 méterrel a cél előtt az élcsoportban hajrázó Primoz Roglic nagyot esett, így a szakaszt a pontversenyt vezető Mads Pedersen nyerte meg. A kaotikus befutó után aztán némi időbe került, mire kiderült: nem változott az összetett élmezőnyének állása.

kerékpár Vuelta Remco Evenepoel Primoz Roglic Mads Pedersen

Vuelta: Pedersen zöld trikóban nyert emelkedős sprintbefutót

2022-09-02 18:45:55

A zöld trikós dán Mads Pedersen nyerte a Vuelta a Espana országúti kerékpáros-körverseny pénteki szakaszát, míg a belga Remco Evenepoel változatlan előnnyel vezet összetettben.

Tour: szökésből nyert szakaszt a korábbi világbajnok Pedersen

2022-07-15 18:06:34

Mads Pedersen nyerte meg a Tour de France országúti kerékpáros-körverseny pénteki szakaszát, amelyen Jonas Vingegaard változatlan különbséggel őrzi a sárga trikóját.

Tour de France Mads Pedersen

Tour: hosszabbított világbajnok versenyzőjével a Trek Segafredo

2022-07-04 20:18:18

A Trek Segafredo 2025-ig meghosszabbította világbajnok országúti kerékpárosa, Mads Pedersen szerződését a Tour de France hétfői szünnapján.

kerékpár Trek Segaredo Tour de France Mads Pedersen

Tour de France: „darabokban” jött meg a mezőny, Jakobsen nyerte az első sprintbefutót

2022-07-02 17:04:04

Fabio Jakobsen, a Quick-Step Alpha Vinyl holland versenyzője nyerte meg a Tour de France kerékpáros-körverseny második etapját, egyben első mezőnyszakaszát.

kerékpár Wout van Aert Tour de France Tadej Pogacar Sven Erik Byström Magnus Cort Nielsen

Bundesliga: meglepetés, az Augsburg legyőzte a Bayernt

2021-11-19 22:14:16

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 12. fordulójának nyitó mérkőzésén a kiesés elől menekülő Augsburg hatalmas meglepetésre 2–1-re legyőzte hazai pályán az éllovas Bayern Münchent.

Thomas Müller Robert Lewandowski Mads Pedersen Bundesliga Bayern München Augsburg

Kerékpár: Nibali idén a Giróval és a Tourral is tervez

2021-01-11 18:50:46

Vincenzo Nibali tervei szerint a Giro d'Italián és a Tour de France-on méreti meg magát az idei országúti kerékpáros idény háromhetes körversenyei közül – számolt be róla a Magyar Távirati Iroda.

kerékpár Vincenzo Nibali Tour de France Mads Pedersen Giro d’Italia

Kerékpár: nem indul a férfi címvédő az országúti vb-n

2020-09-14 13:25:55

Kihagyja a szeptember végén sorra kerülő országúti kerékpáros világbajnokságot a férfi mezőnyverseny címvédője, a dán Mads Pedersen.

kerékpár Mads Pedersen országúti kerékpár

Kerékpár: a dán világbajnok hazautazott a Párizs–Nizzáról

2020-03-14 14:05:34

Mads Pedersen világbajnok dán kerékpáros nem indul el a Párizs–Nizza viadal utolsó, szombati szakaszán.

kerékpár Párizs-Nizza Mads Pedersen

Tour de Hongrie: jelezte indulási szándékát a világbajnok csapata

2019-11-21 20:23:32

A világbajnok Mads Pedersen csapata, a Trek-Segafredo jelezte indulási szándékát a májusi Tour de Hongrie országúti kerékpáros-körversenyre.

kerékpár Tour de Hongrie Szilasi László Mads Pedersen

Kerékpáros-vb: Pedersen meglepetésgyőzelme, mindkét magyar feladta

2019-09-29 19:01:04

Meglepetésre Mads Pedersen nyerte a férfi mezőnyversenyt a yorkshire-i országúti kerékpáros világbajnokság vasárnapi záró napján. Mind a két magyar induló feladta a viadalt.