Találatok a LeBron James címkére

Találatok száma: 664

NBA: LeBron James nem viccel, klubot alapítana Las Vegasban

2022-06-10 10:41:08

Las Vegasban alapítana klubot LeBron James, az észak-amerikai kosárlabda-bajnokságban (NBA) szereplő Los Angeles Lakers sztárja.

kosárlabda amerikai sportok NBA LeBron James Las Vegas

NBA: LeBron James aktív játékosként az első milliárdos

2022-06-03 13:00:36

A Los Angeles Lakers világklasszisa, LeBron James lett az első milliárdos az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság (NBA) jelenlegi játékosai közül a Forbes magazin számításai szerint.

kosárllabda NBA LeBron James

Pénzügyek: Messi volt az előző év legjobban kereső sportolója

2022-05-12 10:04:10

A Forbes éves listája alapján a sportolók között Lionel Messi, a Paris Saint-Germain sztárfutballistája kereste a legtöbbet az elmúlt egy évben. Mögötte a kosárlabdázó LeBron James és a Manchester Unitedet erősítő Cristiano Ronaldo végzett még a képzeletbeli dobogón.

Lionel Messi LeBron James Forbes Cristiano Ronaldo Conor McGregor

NBA: újabb 38 pont LeBron Jamestől, ezúttal tripla duplával – videó

2022-03-22 07:00:27

A Philadelphia 76ers rangadót nyert a Miami Heat ellen (113–106) az NBA alapszakaszának legutóbbi játéknapján, míg a Los Angeles Lakers Clevelandből távozott győztesen (131–120) úgy, hogy LeBron James 38 pontot dobott 11 lepattanó és 12 gólpassz társaságában.

Philadelphia 76ers NBA Miami Heat Los Angeles Lakers LeBron James

A Minny a Milwaukee-t, a Hornets a Dallast győzte le

2022-03-20 09:01:37

A Bucks és a Mavs is idegenbeli vereséget szenvedett, LeBron James viszont mérföldkőhöz ért: megelőzte Karl Malone-t az NBA örökpontlistáján.

kosárlabda amerikai sportok NBA LeBron James Karl Malone

NBA: LeBron James lehagyta Karl Malone-t, a Lakers viszont kikapott

2022-03-20 07:54:39

LeBron James 38 pontot dobott a Los Angeles Lakersben a Washington Wizards ellen, s bár csapata 127–119-re kikapott, így is emlékezetessé vált számára az este. A 37 esztendős játékos ugyanis lehagyta az észak-amerikai kosárlabdaliga (NBA) örökranglistáján Karl Malone-t, ezzel pedig már a második legeredményesebb pontszerző a bajnokság történetében.

kosárlabda amerikai sportok NBA LeBron James

NBA: LeBron az utolsó idényében a fiával akar játszani

2022-02-21 12:16:41

Az All Star-mérkőzést megelőző szombati edzésen a Los Angeles Lakers kötelékébe tartozó LeBron James a The Athleticnek adott interjút, amelyben szóba került az esetleges visszavonulása és a Cleveland Cavaliersbe való visszatérése is.

kosárlabda amerikai sportok NBA Los Angeles Lakers LeBron James Cleveland Cavaliers

NBA: LeBronék nyerték az All Star-meccset, Curry az MVP

2022-02-21 07:16:57

A Team LeBron 163–160-ra legyőzte a Team Durantet az NBA clevelandi All Star-mérkőzésén. A mérkőzés legértékesebb játékosának (MVP) a 16 hárompontosat szóró, összesen 50 ponttal záró Stephen Curryt (Golden State Warriors) választották meg.

kosárlabda Stephen Curry NBA LeBron James Kevin Durant Janisz Adetokunbo

Super Bowl: így ünnepelte LeBron James Odell Beckham TD-jét – videó

2022-02-14 01:47:14

A Los Angeles Rams Odell Beckham Jr. touchdownjával szerezte meg a vezetést a Cincinnati Bengals ellen az 56. Super Bowl első negyedében. A Los Angeles Lakers klasszis kosárlabdázója és az elkapó jó barátja, LeBron James egy rövid csípőmozgással ünnepelte a hazai pontszerzést. Videó!

Super Bowl Odell Beckham Jr. Los Angeles Rams LeBron James Cincinnati Bengals 56. Super Bowl

NBA: LeBron, Janisz és Curry együtt – kialakultak az All Star-csapatok

2022-02-11 09:01:19

Megvannak a 2022-es clevelandi NBA All Star-gála kezdőcsapatai. Mint a legutóbbi négy évben, ezúttal is Nyugat és Kelet csapatkapitánya választott a korábban bekerült kezdők és cserejátékosok közül.

Stephen Curry NBA Luka Doncic LeBron James Kevin Durant Joel Embiid

LeBron James visszatért, hosszabbításban nyert a Lakers

2022-02-06 08:46:43

Győzött a Grizzlies, a Heat, a Suns, a Bucks és a Kings is az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) legutóbbi játéknapján.

NBA LeBron James

NBA: LeBron James 18-adszor játszhat az All Star-mérkőzésen

2022-01-28 13:23:08

LeBron James karrierje 18. All Star-mérkőzésén léphet pályára, mivel a szurkolók, a szakértők és a játékosok szavazatai alapján a legtöbb vokssal kiérdemelte, hogy kezdőjátékos lehessen az észak-amerikai kosárlabdaliga (NBA) február 20-án sorra kerülő clevelandi gáláján.

NBA LeBron James All Star-gála

NBA: LeBron James nagy hajrát vágott ki, lendületben a Lakers

2022-01-05 06:50:42

A Memphis Grizzlies sorozatban a hatodik mérkőzését is megnyerte az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban: a végjátékban ismét kulcsszerepet játszó Ja Morant és társai a Cleveland Cavaliers vendégeként győztek 110–106-ra. A nyugati élcsoportban győzött a Phoenix is, a zárkózó Los Angeles Lakers zsinórban három sikernél tart, akárcsak keleten a Toronto, míg a New York két vereség után húzta be a vergődő Indiana elleni meccsét.

NBA Malik Monk Los Angeles Lakers LeBron James

NBA: Brown ellenállhatatlan volt, félszáz pontos karriercsúcs

2022-01-03 07:21:23

Jaylen Brown karriercsúcsot jelentő 50 pontjára építve a Boston Celtics 116–111-re legyőzte hosszabbításban az Orlando Magicet az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján. A siker értékét növeli, hogy nem sokkal a negyedik negyed vége előtt a vendégek még 14 ponttal vezettek (82–96).

kosárlabda NBA Los Angeles Lakers LeBron James Jaylen Brown Boston Celtics

NBA: LeBron James még nem gondolkozik a visszavonuláson

2021-12-29 13:36:22

Még nem foglalkoztatja a visszavonulás gondolata LeBron Jamest, az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) sztárját, de elmondása szerint már a „hegy túloldalán van”.

NBA Los Angeles Lakers LeBron James

Nagyot védekezett, győzni tudott a GSW otthonában a Nuggets

2021-12-29 09:40:05

Megtörte a jeget a Lakers, nem hibázott a Sixers és a Bucks, hozta a kötelezőt a New York, javított a Kings, a Heat és a Cavs viszont elvesztett egy-egy kulcsjátékost.

NBA: Durant idénycsúccsal vezette győzelemre a Brooklynt

2021-12-13 07:38:57

Kevin Durant idénycsúcsot jelentő 51 pontjára alapozva a Brooklyn Nets 116–104-re legyőzte idegenben a Detroit Pistonst az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján. A Los Angeles Lakers úgy verte meg 106–94-re az Orlando Magicet, hogy a harmadik negyedben 23–0-s szériát futott (így módosult 55–56-ról 78–56-ra az eredmény) – LeBron James tripla duplával (30 pont, 11 lepattanó, 10 assziszt) járult hozzá a kaliforniaiak sikeréhez.

NBA Los Angeles Lakers LeBron James Kevin Durant Detroit Pistons Brooklyn Nets

A Sixers sem tudott ellenállni a Jazznek, kikapott Memphisben a Lakers

2021-12-10 08:56:16

A Spurs kihasználta a Denver fáradtságát, így újabb győzelmet aratott, a Philly nem tudta megnehezíteni a Utah dolgát, a Lakers pedig gyengén játszva maradt alul Memphisben.

kosárlabda Utah Jazz San Antonio Spurs Philadelphia 76ers NBA Memphis Grizzlies

NBA: LeBron James karrierje 100. tripla duplája is kevés volt a Grizzlies ellen

2021-12-10 06:50:05

A tengerentúli profi kosárlabdaliga (NBA) csütörtöki játéknapján LeBron James hiába jutott el jutott el karrierje 100. olyan mérkőzéséig, amikor tripla duplának örülhetett, a Los Angeles Lakers meglepetésre így is alulmaradt a Memphis Grizzlies ellen. A Joel Embiid vezette Philadelphia 76ers hazai pályán kapott az Utah Jazztól, a San Antonio Spursnek nem jelentett akadályt a Denver Nuggets.

NBA: LeBron egy-, Stewart kétmeccses eltiltást kapott