Találatok a Julija Putyinceva címkére

Találatok száma: 13

Tenisz: Bondárék párosban sem jutottak tovább, Oszaka feladta, Raducanu kiesett

2022-08-10 09:06:39

Bondár Anna oldalán Kimberley Zimmermann-nal vereséget szenvedett párosban a torontói kemény pályás női tenisztornán. Egyesben a négyszeres Grand Slam-bajnok Oszaka Naomi hátsérülés miatt feladta mérkőzését, míg a US Open-bajnok Emma Raducanu kiesett az 1. fordulóban. A férfiak montreali kemény pályás tornáján a múlt héten Washingtonban bajnok Nick Kyrgios bejutott a 2. fordulóba – írja az MTI.

női tenisz WTA Toronto Sofia Kenin Oszaka Naomi Nick Kyrgios Kimberley zimmermann

Wimbledon: Dimitrov megsérült, Swiatek zsinórban 36-odszor győzött

2022-06-28 14:18:04

Kedden folytatódik a wimbledoni teniszbajnokság, amelyen az elsők között búcsúzott a 18. helyen kiemelt 2017-es világbajnok, Grigor Dimitrov, miután megsérült a Steve Johnson elleni nyitó fordulós meccsén. A nőknél a 27. kiemelt kazah, Julija Putyinceva korai kiesése jelenti eddig a játéknap szenzációját. A női világelső Iga Swiatek egy könnyebb és egy nehezebb szett után jutott tovább selejtező horvát ellenfelével szemben.

sérülés Wimbledon Nick Kyrgios Julija Putyinceva Iga Swiatek Grigor Dimitrov

Tenisz: az első kiemelt nyert a budapesti versenyen

2021-07-18 18:39:53

Julija Putyinceva két játszmában, 6:4, 6:0-ra legyőzte az ukrán Anhelina Kalinyinát a budapesti WTA 250-es női tenisztorna vasárnapi döntőjében.

tenisz WTA Budapest Julija Putyinceva Anhelina Kalinyina

Tenisz: Gálfi három szettben kikapott Putyincevától a budapesti elődöntőben

2021-07-17 16:45:27

Gálfi Dalmának nem sikerült bejutnia a döntőbe a 235 ezer dollár (71.6 millió forint) összdíjazású budapesti salakpályás női tenisztornán: a magyar játékosnak voltak jó periódusai az első kiemelt, a kazah Julija Putyinceva elleni szombati elődöntőben, de három játszmában kikapott tőle.

WTA-torna Julija Putyinceva Gálfi Dalma

Tenisz: Putyinceva negyeddöntős a budapesti tornán

2021-07-14 20:18:14

Az első helyen kiemelt Julija Putyinceva bejutott a negyeddöntőbe a budapesti salakpályás női tenisztornán.

tenisz WTA Budapest WTA Julija Putyinceva

Tenisz: sikerrel vette az első kört a Babos, Jani páros

2021-07-12 15:58:39

A tokiói olimpiára készülő Babos Tímea és Jani Réka bejutott párosban a negyeddöntőbe a budapesti Római Teniszakadémián zajló, 235 ezer dollár (71.6 millió forint) összdíjazású salakpályás női tornán.

tenisz WTA Budapest Sara Errani Julija Putyinceva Jani Réka Babos Tímea

Aus. Open: orosz sikerek a férfiaknál, kiemelt búcsúzók a nőknél

2021-02-13 09:11:07

A múlt heti ATP-kupán győztes orosz csapat két sztárja, Danyiil Medvegyev és Andrej Rubljov is sikerrel vette szombaton a harmadik fordulót a Melbourne-ben zajló ausztrál nyílt teniszbajnokságon, így férfi egyesben már három orosz játékos van ott a legjobb 16 között.

tenisz Karolína Plísková Julija Putyinceva Danyiil Medvegyev Australian Open Andrej Rubljov

Tenisz: Babos Tímea kiesett a nyitókörben Dohában

2020-02-24 17:16:52

A szerencsés vesztesként főtáblára kerülő Babos Tímea kikapott az első fordulóban a dohai kemény pályás tenisztornán.

Julija Putyinceva Babos Tímea

Tenisz: nem fért bele Babosnak a két 0:5-ös sorozat

2019-03-07 21:40:03

A világranglista 102. helyén álló Babos Tímea számára az 1. forduló jelentette a végállomást az Indian Wellsben zajló női tenisztornán, mivel két szettben kikapott a kazah Julija Putyincevától (47.).

tenisz Julija Putyinceva Babos Tímea

Tenisz: hazai győztest avattak a kantoni női versenyen

2018-09-22 16:12:29

Hazai győztest avattak a 250 ezer dollár összdíjazású kantoni kemény pályás női tenisztornán, melynek szombati döntőjében Vang Csiang diadalmaskodott a kazah Julija Putyinceva fölött.

tenisz Vang Csiang Julija Putyinceva

Roland Garros: szenzáció! A budapesti győztes Djokovicsot is megverte

2018-06-05 16:55:18

A negyeddöntő jelentette a végállomást a második helyen kiemelt Alexander Zverev számára a Roland Garroson, mivel az osztrák Dominic Thiem három szettben legyőzte a sérüléssel küszködő német teniszezőt. Ellenfele a döntőbe jutásért az olasz Marco Cecchinato lesz, aki elképesztő küzdelemben múlta felül a volt világelső szerb Novak Djokovicsot.

tenisz Roland Garros Novak Djokovics Marco Cecchinato Madison Keys Julija Putyinceva

Roland Garros: Serena Williams–Kiki Bertens elődöntő lesz

2016-06-02 18:25:23

Serena Williams szetthátrányból fordított a kazah Julija Putyinceva ellen a Roland Garros negyeddöntőjében. Az amerikai világelső ellenfele az elődöntőben a Bacsinszky Tímeát búcsúztató holland Kiki Bertens lesz.

tenisz Serena Williams Roland Garros Kiki Bertens Julija Putyinceva Bacsinszky Tímea

Tenisz: Venus Williams a második körben búcsúzott

2016-04-07 22:37:59

A korábbi világelső amerikai Venus Williams a második fordulóban búcsúzott a charlestoni női tenisztornán, miután két szettben kikapott a kazah Julija Putyincevától.