Találatok a Jelena Ostapenko címkére

Találatok száma: 37

US Open: Ostapenko sem indul a New York-i GS-tornán

2020-08-25 11:20:16

A korábbi Roland Garros-bajnok Jelena Ostapenko bejelentette, a koronavírus-járvány miatt nem vesz részt a jövő hétfőn rajtoló amerikai nyílt teniszbajnokságon.

tenisz US Open 2020 US Open Jelena Ostapenko

Tenisz: Babos Tímeáék számára az elődöntő volt a végállomás

2020-02-27 15:20:03

Babos Tímea és Kristina Mladenovic világbajnok kettőse búcsúzott az elődöntőben a dohai kemény pályás női tenisztornán.

Kristina Mladenovic Jelena Ostapenko Gabriela Dabrowski Babos Tímea

Tenisz: Andy Murray két és fél év után nyert ismét ATP-tornát

2019-10-20 18:47:55

Andy Murray három játszmában (3:6, 6:4, 6:4), 2 óra 27 perces csatában legyőzte a hozzá hasonlóan háromszoros Grand Slam-bajnok Stan Wawrinkát az antwerpeni kemény pályás tenisztorna vasárnapi döntőjében, így 2017 márciusa után ismét ATP-tornát nyert.

tenisz Stan Wawrinka Jelena Ostapenko Denis Shapovalov Belinda Bencic Andy Murray

Tenisz: Babos magabiztosan verte Ostapenkót Szöulban

2019-09-17 07:29:30

Babos Tímea két játszmában legyőzte a lett Jelena Ostapenkót a 250 ezer dollár összdíjazású, kemény pályás szöuli WTA-verseny első fordulójának keddi játéknapján, és bejutott a legjobb 16 közé.

Jelena Ostapenko Babos Tímea

Tenisz: Ostapenko döntő szett 1:5-ről jutott tovább

2019-04-03 23:45:20

A lett Anastasija Sevastova, a belga Elise Mertens és a német Julia Görges számára kiemeltként a második forduló a kezdés mellett egyben a búcsút is jelentette a charlestoni salakpályás női tenisztornán.

tenisz Julia Görges Jelena Ostapenko Elise Mertens Anastasija Sevastova

Tenisz: Ostapenko és a budapesti verseny címvédője is kiesett

2019-01-31 17:49:57

A hatodikként rangsorolt Jelena Ostapenko nem jutott be a negyeddöntőbe a szentpétervári kemény pályás női tenisztornán. A 2017-ben Roland Garros-győztes lett játékost az orosz Anasztaszija Pavljucsenkova búcsúztatta két szettben, kevesebb mint másfél óra alatt a csütörtöki nyolcaddöntőben.

tenisz Jelena Ostapenko Arina Szabalenka Anasztaszija Pavljucsenkova Alison Van Uytvanck

Tenisz: Andy Murray sikerrel tért vissza, Oszaka is nyert

2019-01-01 13:44:09

Andy Murray továbbjutott az első fordulóból a brisbane-i kemény pályás tenisztorna férfiversenyének keddi játéknapján. A korábbi világelső brit játékos az ausztrál James Duckworth-t győzte le magabiztosan, két szettben, másfél óra alatt.

tenisz Oszaka Naomi Jelena Ostapenko Andy Murray

Tenisz: Cilic szettelőnyről bukott, Ostapenko biciklit kapott

2018-10-02 18:14:19

A kétszeres Grand Slam-torna-győztes bajnok Garbine Muguruza számára a második forduló jelentette a végállomást a pekingi kemény pályás tenisztorna női versenyében. A spanyol játékost a szombaton Vuhanban tornagyőztes fehérorosz Arina Szabalenka búcsúztatta két szettben.

tenisz Oszaka Naomi Marin Cilic Jelena Ostapenko Fucsovics Márton

Roland Garros: 13 éve nem volt ilyen, kiesett a címvédő

2018-05-27 16:12:45

Kiesett a női egyes címvédője, Jelena Ostapenko a francia nyílt teniszbajnokság, a Roland Garros első fordulójában: a 20 éves lett hölgyet az ukrán Katerina Kozlova búcsúztatta. A férfiaknál Grigor Dimitrov, Nisikori Kei és Alexander Zverev is három játszmában nyert, David Goffin kétszettes hátrányból fordított.

tenisz Venus Williams Sara Errani Roland Garros Konta Johanna Jelena Ostapenko

Tenisz: Sloane Stephens a női bajnok Miamiban

2018-04-01 00:10:13

A hazai közönség előtt szereplő Sloane Stephens nyerte a miami kemény pályás tenisztorna női versenyét, mivel a szombati fináléban két játszmában legyőzte a lett Jelena Ostapenkót.

tenisz Sloane Stephens Miami Jelena Ostapenko

Tenisz: Ostapenko nagy küzdelemben a négy között Miamiban

2018-03-28 23:12:45

Jelena Ostapenko elődöntőbe jutott a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna női versenyében.

tenisz Miami Jelena Ostapenko

Tenisz: az első szettet behúzta, de kiesett a címvédő Miamiban

2018-03-27 07:51:49

Venus Williams három játszmában (5:7, 6:1, 6:2) legyőzte a címvédő Konta Johannát a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna női egyesének nyolcaddöntőjében.

tenisz WTA Miami Viktorija Azarenka Venus Williams Tomás Berdych Petra Kvitová

Tenisz: Babosnak a 2. forduló lett a végállomás Miamiban

2018-03-24 00:18:58

A Miamiban zajló kemény pályás női tenisztorna 2. fordulójában Babos Tímea két szettben kikapott a lett Jelena Ostapenkótól.

tenisz Jelena Ostapenko Babos Tímea

Tenisz: Babos Tímea Miamiban revánsot vett budapesti legyőzőjén

2018-03-21 07:43:41

A Miamiban zajló női tenisztorna első fordulójában Babos Tímea két szettben legyőzte a német Mona Barthelt.

tenisz WTA Mona Barthel Jelena Ostapenko Babos Tímea

Téli olimpia: Wozniacki vb-t nyerne, ha lenne ilyen sportág

2018-02-19 21:46:46

Simona Halep nem tudta, hogy a szkeleton téli olimpiai sportág, Caroline Wozniacki, a női teniszezők világelsője pedig úgy gondolja, hogy világbajnok lenne az egyik téli „sportban”.

Simona Halep Karolína Plísková Jelena Ostapenko Elina Szvitolina Caroline Wozniacki Angelique Kerber

Tenisz: kiesett Ostapenko és a Babost búcsúztató Mertens is

2018-02-14 21:16:07

A 15. helyen kiemelt belga Elise Mertens két szoros játszmában kikapott a román Sorana-Mihaela Cirsteától a kemény pályás dohai női tenisztorna 2. fordulójában, így nem jutott be a nyolcaddöntőbe.

tenisz WTA-torna WTA Jelena Ostapenko Elise Mertens Doha

Tenisz: Babos negyeddöntős Sencsenben, Ostapenko kiesett

2018-01-02 12:21:38

Babos Tímea könnyedén jutott be a negyeddöntőbe a 750 ezer dollár (194 millió forint) összdíjazású sencseni kemény pályás női tenisztornán.

tenisz WTA Marija Sarapova Jelena Ostapenko Babos Tímea

Tenisz: Serena Williams vereséggel tért vissza a pályára

2017-12-30 16:27:35

Gyermeke születése után vereséggel tért vissza Serena Williams korábbi világelső teniszező, aki döntő rövidítésben kapott ki a lett Jelena Ostapenkótól szombaton, az abu-dzabi tornán rendezett bemutató-mérkőzésen.

tenisz Serena Williams Jelena Ostapenko

Tenisz: S. Williams Grand Slam-győztes ellen tér vissza

2017-12-25 10:25:57

Gyermeke születése után először az Abu-Dzabiban rendezendő bemutatótornán láthatjuk újra a teniszpályán Serena Williamset, mégpedig Jelena Ostapenkóval szemben. A meghívásos versenyen eddig csak férfimérkőzéseket rendeztek.

WTA-vb: Plísková könnyen, Williams nehezen nyert

2017-10-24 19:13:30

A közelmúltbeli világelsők mérkőzésén Karolína Plísková könnyedén legyőzte Garbine Muguruzát a hétmillió dollár összdíjazású szingapúri tenisz WTA-világbajnokság keddi versenynapján. A másik mai mérkőzésen Venus Williams három szettben nyert az idei Roland Garros-győztes Jelena Ostapenko ellen.

tenisz WTA-vb Venus Williams Karolína Plísková Jelena Ostapenko Garbine Muguruza