Találatok a Jai Hindley címkére

Találatok száma: 5

Kerékpár: Hindley hazautazhat a világbajnokságra

2022-09-17 16:22:40

Az ausztrál kerékpáros válogatottnál reménykednek abban, hogy Jai Hindley hétfőn elhagyhatja Európát, és koronavírusos megbetegedését követően az idei Giro d'Italia győztese a hét közepén már csatlakozhat csapattársaihoz.

országúti kerékpár Jai Hindley

Kerékpár: a Vueltán is ott lesz a Giro-győztes ausztrál

2022-07-18 16:44:56

Az idei Giro d'Italián győztes ausztrál Jai Hindley ott lesz a spanyol országúti kerékpáros körversenyen, a Vuelta a Espanán.

országúti kerékpár kerékpár Vuelta a Espana Vuelta Jai Hindley

Giro: Hindley nyerte az összetettet, Valter Attila a legjobb magyar

2022-05-29 17:39:15

Az olasz kerékpáros körverseny, a Giro d'Italia utolsó szakaszát, a Veronában rendezett 17.4 kilométer hosszú egyéni indításos időfutamot az olasz Matteo Sobrero nyerte meg Thymen Arensman és Mathieu van der Poel előtt, a legjobb magyar a 23. időt elérő Fetter Erik lett, Valter Attila a 31. helyen végzett, Peák Barnabás a 48. idővel ért be. Összetettben a rózsaszín trikót tegnap átvevő Jai Hindley diadalmaskodott Richard Carapaz és Mikael Landa előtt, a legjobb magyar Valter a 35. helyen zárt, Fetter a 83., Peák a 110. helyen fejezte be a versenyt.

kerékpár Valter Attila Peák Barnabás Jai Hindley Giro d’Italia Fetter Erik

Giro: olasz siker a királyetapon, Carapazról lehullott a rózsaszín

2022-05-28 17:31:38

Az olasz Alessandro Covi nyerte meg az Olasz kerékpáros-körverseny, a Giro d'Italia kemény hegyi befutóval végződő 20. szakaszát szombaton Domen Novak és Giulio Ciccone előtt. Az összetettben eddig élen álló Richard Carapaz nem bírta a királyetap utolsó emelkedőjét, több mint egy percet kapott a remekül hajrázó Jai Hindleytől, aki a vasárnapi záró időfutam előtt átvette tőle a rózsaszín trikót. A legjobb magyar, az előző szakaszon fantasztikusan tekerő Valter Attila az 51. helyen ért célba 17:29 perc hátránnyal, Fetter Erik 97., Peák Barnabás 103. lett.

Valter Attila Richard Carapaz Peák Barnabás Olaszország Jai Hindley Groupama-FDJ

Giro: a Stelvio átrendezte az erőviszonyokat, Kelderman élre állt

2020-10-22 17:40:30

A holland Wilco Kelderman átvette a vezetést összetettben a Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny csütörtöki, 18. szakaszán, amelyet csapattársa, az ausztrál Jai Hindley nyert meg – írja az MTI.

országúti kerékpár kerékpár Wilco Kelderman Valter Attila Jai Hindley Giro d’Italia